LAMAX GPS Locator

LAMAX GPS Locator

GPS lokátor, který vám pohlídá vše, na čem vám záleží. Lamax GPS Locator využívá ke sledování polohy vysoce přesnou GPS, LBS, GSM a Wi-Fi lokalizaci, dává vám k dispozici historii pohybu až 30 dní nazpět a je vybavený SOS tlačítkem, mikrofonem a reproduktorem. Je vodotěsný, má velmi malé rozměry a nízkou hmotnost. Celý popis
Od prodejce MALL
2 690 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 890 Kč
-29%

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1433460

Recenze (0)

Autor si přál zůstat v anonymitě
22.5.2021
Ověřený nákup
GPS tracker používáme na psa. Je výborný. Pro správné použití je potřeba datová SIM karta (microSIM), měsíční paušál stojí cca 80 Kč/měsíčně. Bez něj je tracker k ničemu, ale je to v popisu zboží. Načtení GPS venku chvíli trvá, je potřeba vydržet - někdy 3-5 minut, ale zpravidla je to rychlejší. Pak funguje skvěle.
GPS funguje přesně
Malá velikost
Gumový obal
Dlouhá výdrž
Wifi lokalizace není vůbec přesná
Aplikace v mobilu je funkční, ale rozhodně ne graficky hezká
Lukáš H.
25.1.2021
Ověřený nákup
GPS lokátor jako takový je v pořádku. Jeden už doma máme a nyní jsme objednávali pro druhého psa. Je jednoduchý na používání, relativně přesný, můžeme sledovat i více lokátorů (psů) najednou. Bez problémů, je to jistota, kdyby nám nějaký pes utekl. V čem byl problém, byla dodávka z Mallu, kdy GPS lokátor přišel bez SIM karty, která má být součástí balení. Dala by koupit za pár korun kdekoliv v trafice, ale pokud má být v ceně, tak bych ji tam očekával. Po reklamaci nám poslali nový kus a ten také přišel bez SIM karty. Takže jsme museli objednávku stornovat a objednat na Alze, kde už přišlo vše jak mělo.
Jaroslav C.
28.6.2020
Ověřený nákup
Lokátor je dobrý na volném prostoru, tedy pro psa nebo kolo, reaguje rychle. Pokud se ale dostane do uzavřeného prostoru, je lokalizace horší.
Martin Č.
2.3.2020
Ověřený nákup
Přesná tak na 90%
Žádné další náklady na používání
Tomáš U.
18.2.2020
Ověřený nákup
Doporučuji. Při užívání 8h denně má locator po týdnu kolem 50% baterie.
90% přesnost GPS lokace
Velmi vysoká výdrž baterie
Odolné
Okamžité upozornění při opuštění zóny
nutno dokoupit vhodný obojek k připevnění
Václav Ř.
4.6.2021
Ověřený nákup
Poměr cena výkon, super.
Jiří S.
13.10.2020
Ověřený nákup
Přesnost nic moc
David H.
9.10.2020
Ověřený nákup
Velká spokojenost. Pro rotvajlera je to úplně zanedbatelný rozměr. K lokátoru je silikonové pouzdro které má vzadu poutka - bál jsem se jestli nevypadne ale drží skvěle. Náš pes je velký takže na jeho obojek to nenavlékneme - máme přídavný který používáme pro různé účely když je potřeba.(3,8cm a pouzdro se na něj navlíkne tak tak, ze superzoo obojek-active-dog-premium-xl-modry). Konektor pro nabíjení je na magnet a je dostupný kdy měkký obojek ohnu - pokaždé svlékat pouzdro by bylo obtěžující. Zkoušel jsem lokátor i v autě - jakmile není nad lokátorem sklo, ale plech, tak GPS signál nechytne (plastová přihrádka nad kterou je okno funguje). Využití pro seniory by teoreticky šlo - sos tlačítko mi zavolá a hovoru je dobře rozumět na obou stranách - ale to sos tlačítko je malé a musí se 3sec držet, to senor nebo člověk v tísni asi nezvládne. V aplikaci je seznam čísel pro SOS (na ty volá pro stisknutí sos tlačítka) a ještě druhý telefonní seznam - na ten dáte čísla která se mohou na lokátor dovolat (ostatním se to tváří jako odmítnutý/vytípnutý hovor). Výdrž při úsporném režimu je tak týden, max 9 dní.
lehký
může i do vody
jde na něj zavolat a poslouchat co se děje
lze nastavit na intenzivní sledování nebo v intervalu nebo jen na vyžádání
umí vracet informace i SMSkou ale udávaná spotřeb 5MB/měs odpovídá, je to úsporné
GPS není moc silná - v otevřeném prostoru ok
Chybí mi alarm o nízkém stavu baterie
Jiri K.
14.3.2021
Ověřený nákup
Jednym slovem hruza myslim jedani mallu ne vyrobek
Lukas K.
13.2.2020
Ověřený nákup
Kdo koupi neprohloupi :-)