Braun tyčový mixér MultiQuick 3 MQ 3025 Spaghetti

Braun tyčový mixér MultiQuick 3 MQ 3025 Spaghetti

Výkonný tyčový mixér Braun MultiQuick 3 MQ 3025 Spaghetti. Vyzkoušejte skvělého a univerzálního pomocníka do domácnosti, který se pyšní 700 W, technologií POWERBell PLUS pro ještě efektivnější rozmixování, moderním designem a pestrou škálou příslušenství. Patentovaná mixovací noha PowerBell značky Braun byla navržena s technologií SPLASHControl, inovativní řadou vlastností, které zabraňují rozstřiku surovin a nabízejí jemnější rozmixování. Celý popis
1 290 Kč
1 027 Kč
-20%
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již dnes při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1034272

Popis

vlastnosti

  • Výkonný tyčový mixér od německé značky Braun, jedničky v oblasti tyčových mixérů za rok 2016. Vyzkoušejte skvělého a univerzálního pomocníka do domácnosti, který se pyšní 700 W, technologií POWERBell PLUS pro ještě efektivnější rozmixování, moderním designem a pestrou škálou příslušenství.

Mixujte bez nepořádku. Používejte Braun.

  • Na co se u tohoto produktu můžete těšit?

Vysoce výkonný a tichý 700W DC motor

Každý z našich tyčových mixérů je vybavený výkonným, vysoce kvalitním motorem, a spolu s kompaktním, ergonomickým designem byl navržený tak, aby zajišťoval dokonale kompaktní ergonomický design při ovládání jednou rukou bez nadměrných vibrací nebo hluku. Jen za posledních 12 let jsme v našem závodě vyrobili více než 45 milionů tyčových mixérů. Díky této tradici kvalitní německé technologie spojené s vášní pro vytváření dokonale zkonstruovaných přístrojů je skutečným potěšením naše produkty vlastnit a pracovat s nimi.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Technologie POWERBell PLUS

s přidanou extra čepelí ve středu nožů – na jedno otočení tak rozmixuje více surovin. Výsledná směs je umixována ještě rychleji a jemněji.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Užijte si dokonalé výsledky bez nepořádku

Patentovaná mixovací noha PowerBell značky Braun byla navržena s technologií SPLASHControl, inovativní řadou vlastností, které zabraňují rozstřiku surovin a nabízejí jemnější rozmixování – na vás ani na vaší kuchyni tak neulpí ani kapka. Technologie SPLASHControl je tak účinná díky spolupůsobení 3 faktorů designu: šestihranný tvar a klenuté otvory zaručují optimální vstup mixované směsi do oblasti nožů. Jedinečný tvar zvonu vtahuje suroviny dovnitř a zaručuje jemnější a hladší umixování. A konečně, unikátní šikmá pozice nožů uvnitř zvonu, které jsou umístěny v opačném směru než tvar zvonu. Tato inovativní kombinace technologie.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Více než tyčový mixér – objevte to nejlepší z multifunkčních přístrojů: rychlé a snadné bez dalších zbytečných funkcí

S našimi kuchyňskými pomocníky není vaření nikdy nuda – tyčové mixéry Braun a jejich příslušenství urychlují a usnadňují přípravu jídla, ale nabízejí také maximální všestrannost, díky které můžete rozšířit škálu připravovaných pokrmů a svoji kuchařskou kreativitu. Díky technologii EasyClick vyměníte příslušenství pouhým jedním klikem – rychle a velmi snadno.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Design a německá kvalita

  • V duchu tradice nyní získal Braun Design ocenění Plus X za „Nejinovativnější značku“ roku 2015. Jedná se o nejvyšší ocenění, udělované jako uznání za mimořádnou inovaci celé produktové řady. Ocenění získala kompletní řada spotřebičů pro domácnost značky Braun. Současně jsou výrobky značky Braun navrhovány a vyvíjeny podle německých standardů kvality pro maximální spokojenost zákazníků.

V balení MultiQuick 3025 Spaghetti si můžete užít následujícího příslušenství: vše bez BPA.

  • Nerezová šlehací metla
  • Sekací nástavec o objemu 350 ml
  • Mixovací nádoba o objem 600 ml

technické parametry

  • Příkon: 700 W
  • Barva: bílá/modrá
  • Materiál mixovací nohy: nerez

dále doporučujeme