SAGE BCG600SIL

Hodnocení: 5 2 hodnocení Značka: SAGE Náš kód: 1107651

Doprava zdarma

SAGE BCG600SIL

Mlýnek na kávu Sage BCG600 ve stříbrném provední nabízí 55 nastavení hrubosti mletí od espressa po french press. Kapacita zásobníku je až 340 g a pro snadnou manipulaci s namletou kávou jistě oceníte i vyjimatelnou nádobu. Celý popis

4990
5 2
5 290 Kč
4 990 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1107651

2 uživatelské recenze

Hodnocení: 5
 • Autor si přál zůstat v anonymitě

Velice dobré mletí kávy, jednoduché nastavení hrubosti mletí. Jsem naprosto spokojen.

Hodnocení: 5
 • Autor si přál zůstat v anonymitě

Kvalitní výrobek

Výrobek můžete zakoupit také v akčním setu

Cena produktů samostatně
14 979 Kč

Cena setu
10 990 Kč
Ušetříte: 3 989 Kč

Skladem


Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti mlýnku na kávu Sage BCG600

 • Elektrické mletí zrnkové kávy
 • Technologie inteligentního dávkování
 • Vzduchotěsné víčko zásobníku
 • 55 precizních nastavení hrubosti
 • Nerezové kónické provedení


Intenzivní zážitek

Elektrický mlýnek na kávu Sage BCG600 je vhodný pro mletí zrnkové kávy v přístrojích na espresso, v perkolátoru, v přístrojích na překapávanou kávu, případně french pressu. Kónický mlýnek pomocí technologie inteligentního dávkování automaticky nastaví dávkování mleté kávy po každé změně nastavení. Díky tomu, že se mlýnek otáčí pomaleji, tepelný přenos mezi zrnky kávy se snižuje. Tím je zaručena ještě intenzivnější chuť vašeho oblíbeného nápoje. Zásobník na 340 g zrn využívá unikátní systém zamykání a odemykání, díky čemuž lze snadno a rychle vyjmout a přemístit. Vzduchotěsné víko zásobníku navíc zamezením kontaktu se vzduchem prodlouží čerstvost zrn.

Příprava na míru

Využijte možnosti nastavování konkrétní hrubosti mletí přímo pro daný druh přípravované kávy. Mlýnek Sage BCG600 dovoluje vybírat až z 55 různých hrubostí. Na espresso je doporučována hrubost od 1–25. Káva dále zpracovávaná French pressem vyžaduje hrubost 46–55. Vždy si na otočném ovladači přehledně vyberete. K mlýnku dále přísluší 2 nástavce držáku filtru (50–54 mm a 58 mm) a pomůcka pro zarovnání kávy. Nástavce vám dovolí jednoduché ovládání mlýnku bez držení filtrů. Zarovnávač kávu v sítku uhladí do roviny pro zajištění rovnoměrné extrakce. Pro zachytávání přebytečné kávy skvěle poslouží vyjímatelná odkapávací miska s prostorem pro zarovnávač kávy.

Věděli jste, že…

Vždy uchovávejte kávová zrna na chladném, tmavém a suchém místě. Pokud máte možnost, skladujte je ve vakuové nádobě. Čerstvě namletá káva rychle ztrácí svou chuť a aroma. Nejlepších výsledků dosáhnete ihned po jejím namletí, proto se jistě vyplatí vlastnit jeden mlýnek přímo doma.


Předchází poruchám

Pro ochranu motoru před přehřátím slouží automatická bezpečnostní tepelná pojistka. V rámci udržování úsporné energie se přístroj sám přepne do pohotovostního režimu po pěti minutách nečinnosti. Tento ochranný systém správně zareaguje i v případě nesprávné instalace mlýnku. Unikátní mlecí komora mlýnku Sage BCG600 minimalizuje tření kávových zrn před dávkováním.

Snadná údržba

Provedení mlýnku z kalené nerezové oceliprotiskluzovými nožkami krásně vyplní vaši kuchyňskou linku. Na barevně podsvíceném ovladači vždy přehledně zkontrolujete aktuální nastavení. Čištění mlýnku Sage BCG600 půjde samo díky vyjímatelnosti misky a nastavitelného horního mlecího kamene. Poté stačí jednotlivé součásti omýt v teplé mýdlové vodě a nechat dosucha okapat.

Vlastnosti

 • Alternativní spuštění/ukončení mletí prostřednictvím spínače držáku filtru
 • Úložný prostor pro přívodní kabel ve spodní části přístroje
 • Použité materiály: slitina ušlechtilých kovů, nerezová ocel, vysoce odolný plast
 • Čisticí kartáček na kónický mlýnek
 • Nástavec na 50–54mm páku
 • Nástavec na 58mm páku

Důležité informace

Napětí 220 – 240 V
Příkon 130 W
Rozměry 34,2 × 20 × 16,3 cm (v × š × h)
Hmotnost 2,4 kg

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ mlýnku elektrický
Materiál kov
Nastavení hrubosti mletí ano
Kapacita zásobníku na zrna 340 g
Odnímatelná nádoba na umletou ano
Barva

Barva

stříbrná
Příkon 130 W