Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1107655

SAGE BCG820

SAGE BCG820

Automatický mlýnek na kávu ve stylovém stříbrném provedení s nerezové oceli a vysoce odolného plastu vám dovolí nastavovat až ze 60 druhů hrubosti mletí podle druhu připravované kávy. Snadné ovládání mlýnku Sage BCG820 umožní přehledně podsvícený LCD displej a podsvícená otočná tlačítka. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
7 290 Kč
6 990 Kč
Prodává MALL
7 290 Kč
6 990 Kč
Poslední 3 kusy
Levněji s novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Klíčové vlastnosti mlýnku na kávu Sage BCG820

 • Automatické mletí zrnkové kávy
 • Technologie inteligentního dávkování
 • Ovladač Grind Amount
 • 60 precizních nastavení hrubosti
 • Nerezové kónické provedení

Silný kofeinový zážitek

Automatický mlýnek na kávu Sage BCG820 ve stříbrné barvě je vhodný pro mletí zrnkové kávy v přístrojích na espresso, překapávanou kávu, v perkolátoru, případně french pressu. Kónický mlýnek pomocí technologie inteligentního dávkování automaticky nastaví dávkování mleté kávy po každé změně nastavení. Díky tomu, že se mlýnek otáčí pomaleji, snižuje se tepelný přenos mezi zrnky kávy. Tím je zaručena ještě intenzivnější chuť oblíbeného nápoje. Zásobník na 450 g zrn využívá unikátní systém zamykání a odemykání, díky čemuž ho jednoduše vyjmete a přemístíte. Navíc vám kávová zrna zůstanou déle čerstvá díky vzduchotěsnému víku zásobníku.

Unikátní výbava mlýnku Sage BCG820

Mlýnek na kávu Sage BCG820 dovoluje vybírat až z 60 různých nastavení hrubosti zrn. Pro espresso je doporučována hrubost od 1–25. Káva dále zpracovávaná French pressem vyžaduje hrubost 46–55. Vždy si stačí na otočném ovladači vybrat, případně na ovladači Grind Amount změnit dobu mletí pro dosažení správného množství mleté kávy. Zvýšením času zároveň zvýšíte i množství. K mlýnku dále přísluší 2 nástavce držáku filtru (50–54 mm a 58 mm), čisticí kartáček na kónický mlýnek a dóza pro skladování mleté kávy. Pro zachycení přebytečné kávy poslouží praktická vyjímatelná odkapávací miska pro snadnou údržbu.

Věděli jste, že…

Automatické mletí umožňuje mlít kávu bez nutnosti neustálého přidržování páky, dózy nebo filtru. Mlýnek sám zastaví chod, jakmile bude namleto nastavené množství. Je normální, že správné množství kávy vypadá, že přeteče přes sítko v páce. Neupěchovaná káva je přibližně třikrát objemnější než ta upěchovaná.


Absolutní kontrola nad mletím

Při přípravě kávy vám skvěle poslouží tlačítka SHOTS|CUPS a STAR|PAUSE|CANCEL. Díky nim můžete libovolně nastavovat počet dávek nebo šálků a kdykoliv přerušit či zcela ukončit chod mletí. Flexibilní rozsah horního kamene mlýnku umožní upravit rozsah mletí v závislosti na daném druhu kávy. Některé totiž vyžadují širší rozsah mletí pro optimální spaření a extrakci.

Praktické funkce mlýnku Sage BCG820

Provedení mlýnku z kalené nerezové oceliprotiskluzovými nožkami krásně padne na vaši kuchyňskou linku. Na podsvíceném LCD displeji vždy přehledně zkontrolujete aktuální nastavení. Ochranný systém mlýnku zamezí spuštění naprázdno při nesprávném nastavení a režim úspory energie po pěti minutách nečinnosti přístroj automaticky přepne do pohotovostního režimu.

Vlastnosti

 • Možnost úpravy nastavení mlýnku
 • Tepelná pojistka proti přehřátí motoru
 • Barevné podsvícení tlačítek
 • Alternativní spuštění/ukončení mletí prostřednictvím spínače držáku filtru
 • Úložný prostor pro přívodní kabel ve spodní části přístroje
 • Otočné tlačítko nastavení hrubosti mletí
 • Možnost zvýšení nebo snížení programovaného množství v 0,2 s krocích
 • Provedení ve stříbrné barvě

Důležité informace

Napětí 220 – 240 V
Příkon 165 W
Rozměry 39,5 × 16 × 21,5 cm (v × š × h)
Hmotnost 2,9 kg