Banquet Mlýnek na kávu CULINARIA 15,5 cm
299 Kč 249 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mlýnek na kávu s nastavitelnou hrubostí mletí disponuje zásobníkem, který zachytává vzniklý prášek. Uvnitř obsahuje keramickou mlecí mechaniku. Banquet Mlýnek na kávu CULINARIA 15,5 cm zajistí, že budete mít vždy čerstvě namletou kávu připravenou ke konzumaci.

Banquet Mlýnek na kávu Levandule
298 Kč
+ doprava zdarma

Klasický mlýnek na kávu s motivem levandule rozhodně nebudete muset schovávat do skřínky, ale určitě jej vystavíte někam na poličku aby vám jej každý pochválil. Mlýnek Levandule je vyroben v kombinaci porcelánu, dřeva a kovu.

Banquet Mlýnek na Kávu Culinaria VI.
319 Kč 239 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Mlýnek Levandule je vyroben v kombinaci porcelánu, dřeva a kovu. Klasický mlýnek na kávu rozhodně nebudete muset schovávat do skřínky, ale určitě jej vystavíte někam na poličku aby vám jej každý pochválil.

Banquet Mlýnek na kávu HOME Coll.
399 Kč 271 Kč
+ doprava zdarma

Mlýnek na kávu Home Coll. od značky Banquet s keramickým mlecím mechanismem a nastavením hrubosti mletí kávových zrn. Dekorované keramické tělo připomíná staré časy. Kovová násypka umožňuje snadné dávkování zrn a umletá káva se shromažďuje v dřevěném šuplíčku.

Banquet Mlýnek na kávu CULINARIA VIII.
399 Kč 270 Kč
+ doprava zdarma

Klasický ruční mlýnek na kávu od značky Banquet je to pravé pro milovníka kávy a starých věcí. Mlýnek CULINARIA III. disponuje dřevěným tělem s násypkou a vyjímatelnou zásuvkou, kam padá namletá káva. Mlecí mechaniku z keramiky lze nastavit na cílenou hrubost mletí.

Banquet Mlýnek na kávu CULINARIA III.
399 Kč 270 Kč
+ doprava zdarma

Ruční mlýnek na kávu v retro stylu od značky Banquet je to pravé pro milovníka kávy a starých věcí. Mlýnek CULINARIA III. disponuje dřevěným tělem s násypkou a vyjímatelnou zásuvkou, kam padá namletá káva. Mlecí mechaniku z keramiky lze nastavit na cílenou hrubost mletí.

Kávomlýnky

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné kávomlýnky.