Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 772183

G21 Perfect Juicer

G21 Perfect Juicer

Moderní odšťavňovač Perfect Juicer green je skvělým pomocníkem nejen v domácnosti, ale nalezne své využití také v kavárnách a restauracích. Odšťavňovač Perfect Juicer zaručuje až o 40% větší výtěžnost ve srovnání s vysokotáčkovými odšťavňovači. Šnekový odšťavňovač G21 Perfect Juicer je vhodný na listovou zeleninu, kořenovou zeleninu, drobné plody, jablka, banány, bylinky a další. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt se již neprodává
Ušetříte 4 000 Kč 7 999 Kč
3 999 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 4 000 Kč 7 999 Kč
3 999 Kč

Popis

Hlavní přednosti:

Odšťavňovač Perfect Juicer je skvělým pomocníkem nejen v domácnosti, ale nalezne své využití také v kavárnách a restauracích. S naším odšťavňovačem získáte multifunkčního pomocníka do Vaší kuchyně. Nemusíte si nadále kupovat drahé džusy plné chemických látek, které Vašemu tělu škodí.

Díky odšťavňovači Perfect Juicer zvládnete i Vy připravit chutné šťávy ze všech druhů ovoce a zeleniny přímo u Vás doma. Odšťavňovač si poradí s velkou škálou surovin, velmi lehce se čistí a šťávy jsou vynikající.

Zelenina a ovoce obsahují tělu prospěšnou vlákninu, která podporuje správnou činnost střev. Z tohoto důvodu je odšťavňovač Perfect Juicer skvělým pomocníkem při zdravém hubnutí.

Ovocné šťávy mají hned několik výhod, díky velkému množství vlákniny zasytí na dlouhou dobu, díky přírodnímu cukru obsaženému v ovoci velmi dobře chutnají a navíc tělu dodávají velmi prospěšné vitaminy a živiny.

Odšťavňovač je též vhodný pro Vás, příznivce RAW stravování. RAW stravování nikdy nebylo chutnější a snadnější, neboť díky našemu odšťavňovači si můžete vykouzlit nepřeberné množství chutí Vašich nápojů.

Dle chuti se můžete připravit šťávy s větším množstvím dužiny s použitím hrubého sítka, nebo naopak nápoje s menším množstvím dužiny s použitím jemného sítka.Vlastnosti:

Odšťavňovač Perfect Juicer je velmi snadný na obsluhu a údržbu. Během několika vteřin jste schopni přístroj sestavit a o nic víc déle Vám nezabere ani vyčistění. Odšťavňovač je vybaven bezpečnostní pojistkou, která zajistí bezpečnější manipulaci s přístrojem. Například v případě přehlcení se přístroj automaticky vypne. V takovém případě jednoduše pustíte zpětný chod a přístroj bude opět připraven k použití.

Odšťavňovač je vhodný na listovou zeleninu, kořenovou zeleninu, drobné plody, jablka, banány, bylinky a další. Díky pomalým otáčkám a unikátní technoligii lisovaní jsou šťávy z tohoto odšťavňovače plné vitamínů a enzymů, dále má Perfect Juicero 40% větší výtěžnost ve srovnání s vysokotáčkovými odšťavňovači.Technické parametry:

  • rozměr vstupního otvoru na ovoce: 6 × 3,5 cm
  • otáčky/min.: 80
  • max. výkon: až 500 W
  • rozměry (VxHxŠ): 45 × 25 × 16 cm
  • barva: zelená

Obsah balení:

  • 2 sítka (hrubé / jemné)

Dále doporučujeme: