10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1029230

De'Longhi pákový kávovar Dedica Style EC 685 BK

De'Longhi pákový kávovar Dedica Style EC 685 BK

Pákový kávovar De'Longhi EC 685 BK v elegantním černém designu. Ochutnejte výborné espresso nebo lungo, velikost kávy si nastavte podle chuti. Pokud máte rádi mléčné kávy, tak si zamilujete nastavitelnou trysku na páru. Zajistí Vám perfektní našlehání mléka, a tím i dokonalý mléčný nápoj. Nádobka na vodu má kapacitu 1 litr. Celý popis
Produkt se již neprodává
3 875 Kč
Zboží od: MALL
3 875 Kč
Jiní prodejci
S novou kartou za

Popis

Klíčové vlastnosti DeLonghi EC 685 BK

 • Parní tryska na pěnění mléka
 • Osobní nastavení kávy
 • Tlak čerpadla 15 barů
 • Příprava 2 káv současně
 • Snadná údržba kávovaru
 • Použití vysokých šálků
 DeLonghi EC 685 BK

 DeLonghi EC 685 BK

Připravte si kávu s ideální teplotou

Pro dosažení plného aroma je důležitá správná teplota vody, proto je kávovar vybaven systémem Termoblok. Vysoce přesné elektronické ovládání umožňuje nastavit jednu ze tří úrovní teploty vody a tím připravit ideální teplotu podávané kávy. Dva samostatné termostaty pro regulaci teploty vody a páry zajistí rychlé nahřátí celého systému.

DeLonghi EC 685 BK

Espresso s perfektní cremou

Ovládání kávovaru je snadné, otočte knoflíkem nebo stiskněte tlačítko a vychutnejte si svůj oblíbený nápoj. Balení obsahuje sítka pro přípravu jednoho nebo dvou šálků kávy, díky tomu zvládnete připravit 2 espressa současně, aniž by to jakkoli ovlivnilo kvalitu a chuť. Sítka mají dvojitou stěnu, která zaručuje bohaté aroma a oříškovou cremu. K dispozici je také sítko vhodné pro pody E.S.E. Tlak 15 barů zajistí optimální extrakci kávy.

DeLonghi EC 685 BK

Vychutnejte si své oblíbené cappuccino

Kdo si rád pochutná na krémovém cappuccinu může si připravit mléčnou pěnu pomocí Cappuccino systému. Trysku na pěnění mléka je možné přepnout do dvou poloh, podle toho jaký mléčný nápoj si vyberete, ať už jemné caffé latte nebo intenzivní flat white. Materiál trysky je z nerezové oceli pro komfort a snadnou údržbu.


 DeLonghi EC 685 BK

Přizpůsobte si svůj nápoj

Díky funkci Moje káva si nastavíte velikost vašeho oblíbeného nápoje a budete se moci pokaždé radovat z přesně takové chuti kávy, jakou máte rádi. Bez ohledu na to, zda preferujete klasické espresso nebo větší šálek kávy, vlastní nastavení nápoje nebylo nikdy jednodušší.

DeLonghi EC 685 BK

Extra funkce kávovaru

Nastavitelná výška odkapávacího tácku umožňuje používání různě vysokých šálků, dokonce až 12 cm. Můžete připravit kávu do elegantních sklenic na latte macchiato nebo do svého oblíbeného hrnečku. Ideální teplota podávané kávy je garantována, nejen díky možnosti nastavit jednu ze tří úrovní teploty kávy, ale také díky odkládací ploše pro nahřívání šálků. Objem nádržky na vodu je 1,1 l.

DeLonghi EC 685 BK

Komfort a snadné používání

Pro maximální komfort a radost z každodenního používání kávovaru jsou všechny díly snadno přístupné. Nádržku na vodu jednoduše vyjmete a naplníte, odkapávací tácek vyprázdníte bez většího úsilí. Díly je možné mýt v myčce nádobí. Funkce automatického vypnutí vám umožní šetřit energii a pečovat o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Kávovar umožňuje vložit vodní filtr nebo Softballs pro změkčení vody pro dlouholetý a efektivní provoz.

DeLonghi EC 685 BK

Design a provedení z nerezové oceli

Povrch kávovaru je z nerezové oceli. Ať už si vyberete jakoukoliv barvu, kávovar se stane ozdobou vaší kuchyně. Při každodenním používání oceníte speciálně upravený povrch portafiltru pro pohodlnou manipulaci. Stálost materiálů, z nichž je vyroben, navíc zajistí jeho spolehlivé fungování po mnoho let.


Vlastnosti

 • Nádobka na vodu má kapacitu 1 litr.
 • Kávovar je vhodný na mletou i porcovanou kávu (tzv. E.S.E. pody). To díky 3 sítkům, která jsou v balení (na porcovanou kávu, na 1 porci mleté kávy, na 2 porce mleté kávy).
 • Sítka na mletou kávu jsou rozložitelná a tím pádem se snadno vyčistí. Už nikdy se vám nestane, že by se sítko ucpalo.
 • Speciální dvojitá sítka Vám navíc zajistí perfektní promíchání kávy a tím zajistí hustou a bohatou pěnu na espressu.
 • Flow-stop funkce pro nastavení velikosti kávy a její uložení do paměti kávovaru.
 • Pro ECO provoz má kávovar automatické vypnutí, které Vám ušetří spoustu energie.
 • 2 oddělené termostaty kontrolují teplotu vody a páry.

Dodávané příslušenství

 • Páka
 • Sítko na jeden šálek
 • Sítko na dva šálky
 • Odměrka na mletou kávu
 • Sítko ESE Pod

Technické parametry

Příkon 1450 W
Tlak 15 bar
Typ mlýnku Ne
Objem nádrže na vodu 1,2 l
Displej Ne
Parní tryska Ano
Nádoba na mléko Ne
Funkce horká voda Ano
Funkce odvápňování
Výška 30,5 cm
Šířka 14,9 cm
Hloubka 33 cm
Hmotnost 4,2 kg
Barva Černá

Odkazy