10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 30156120

Gaggia New Classic Evo Plus červená

Gaggia New Classic Evo Plus červená

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kávovary New Classic Evo Pro představují moderní revizi legendárního Gaggia Classic. Jejich schránka, ohřevná plocha pro šálky, profesionální tryska a držák filtru jsou zhotoveny z nerezové oceli, výdejní páka a hlava potom z chromované mosazi. Celý popis
11 990 Kč
11 990 Kč
S novou kartou za

24.5.2024 - 27.5.2024 na vaší adrese

Popis

New Classic Evo Pro představuje moderní revizi legendárního kávovaru Gaggia Classic, který již několik desítek let patří k nejoblíbenějším „pákám“ na trhu s domácími kávovary. Jeho schránka, ohřevná plocha pro šálky, profesionální tryska a držák filtru jsou zhotoveny z nerezové oceli, výdejní páka a hlava potom z chromované mosazi. New Classic Evo Pro zvládá připravit dva šálky espressa současně, je vybaven zásobníkem vody s více než dvoulitrovým objemem a disponuje také výhřevnou plochou pro šálky.

 

Hlavní vylepšení kávovaru New Classic Evo Pro:

 

Držák filtru:
Držák filtru je nyní zhotoven kompletně z nerezové oceli, což značně navyšuje jeho odolnost.

Hlava kávovaru:
Hlava kávovaru je zhotovena z chromované mosazné slitiny CW510 s obsahem mědi 58%. Materiál disponuje skvělými termálními vlastnostmi za současného zachování pevnosti a odolnosti.

Bojler a pumpa:
Bojlery modelů Evo Pro pokrývá vrstva speciálního antikorozního materiálu, který výrazně prodlužuje jejich životnost a zabraňuje poklesu rychlosti ohřevu v důsledku dlouhodobého používání.

Servisní jednoduchost:
Nová struktura vnitřní stavby kávovaru umožňuje podstatně snadnější přístup ke komponentům kávovaru, což značně usnadní čištění, údržbu i případný servis.