SAGE BES810BKS

SAGE BES810BKS

Pákové espresso Sage BES810BKS v designové černé barvě pro přípravu espressa, cappuccina, latté a dalších druhů kávy se systémem nízkotlakového předspaření. Je vybaven integrovaným systémem ohřevu vody Thermocoil, který snadno a rychle ohřívá vodu na nastavenou teplotu. K dispozici je také pomůcka pro zarovnání kávy a prostor pro skladování přívodního kabelu. Celý popis
Naši odborní asistenti vám rádi poradí s výběrem od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
10 490 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
8 043 Kč
-23%
Doprava zdarma
Od prodejce MALL

Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1105968

Popis

Klíčové vlastnosti Sage BES810BKS

 • Systém nízkotlakového předspaření
 • Automatické vypouštění horké vody
 • Integrovaný systém ohřevu vody Thermocoil
 • Plocha pro nahřívání šálků


Ohřev vody snadno a rychle

Pákové espresso Sage BES810BKS disponuje integrovaným systémem ohřevu vody zvaným Thermocoil. Díky tomu snadno a rychle ohřívá vodu na správnou teplotu. Voda prochází kovovým potrubím, ve kterém dosahuje optimální a zároveň také stabilní teploty. Ta je pro přípravu vaší oblíbené kávy obzvlášť důležitá. Elektronický systém kontroly teploty navíc zajišťuje stálou teplotu během extrakce kávy, i když jste před chvílí třeba pěnili mléko. 

Správně uvolněné aroma

Systém nízkotlakového předspaření dodává do sítka vodu o tlaku přibližně 2 až 4 bar. Díky tomu má káva v sítku prostor nabobtnat a uvolnit tak své neodolatelné aroma a chuť, aby při následném plném tlaku byla zajištěna maximálně rovnoměrná extrakce kávy. Stiskem tlačítka Select jednoduše zvolíte, zda si přejete výdej kávy, páry, nebo vody. Vodu doplníte do 1,8litrového vyjímatelného zásobníku na vodu s praktickým filtračním systémem zajišťujícím lepší kvalitu vody. Zbytková voda po výdeji vody nebo pěnění mléka je automaticky uvolněna do vyjímatelné odkapávací misky. Proto nemůže nikdy dojít ke spálení kávy v sítku.

Věděli jste, že…

Piccolo neexistuje? V Itálii si rozhodně neobjednávejte Piccolo, pokud chcete malou kávu, stačí říct „un caffé" a dostanete klasické malé espresso. Stejně tak si neobjednávejte Latte, dostali byste jen teplé mléko ve sklenici. Ještě více zajímavostí o kávě se dočtete na našem blogu.


Profesionální pomocníci

V kávovaru Sage BES810BKS je integrovaný vyjímatelný kovový nástavec na stlačení kávy v páce (temper). Se zarovnáním namleté kávy vám pomůže speciální nástroj zvaný Razor. Kvalitu připravovaných nápojů jistě zvedne také funkce nahřívání šálků. Ve správně vyhřátém šálku si nápoj zachová ideální teplotu i dlouhou dobu po uvaření.

Připraví i kávové speciality

Součástí balení je kromě jiného také nerezová konvička na napěnění mléka. Díky 360° otáčivé trysce na páru si v pohodlí domova připravíte ty nejlahodnější kávové speciality nebo třeba horké kakao. Milovníci long coffee (velké kávy) navíc ocení extra prostor pro vysoké hrnky a sklenice. Recepty a tipy na 6 druhů kávy naleznete v návodu, který je rovněž součástí balení.

Obsah balení

 • Sítka s jednoduchým dnem pro 1 a 2 šálky pro profesionální baristy
 • Sítka s dvojitým dnem pro 1 a 2 šálky
 • Nerezová konvička pro napěnění mléka
 • Integrovaný tamper
 • Nástroj pro zarovnání kávy Razor
 • Čisticí pomůcka

Další funkce a vlastnosti

 • Prostor pro skladování přívodního kabelu
 • Zásuvka na ukládání příslušenství
 • Otočný ovladač pro výdej kávy, páry nebo vody
 • 360° otáčivá tryska na páru/horkou vodu

Technické parametry

Příkon 1600 W
Napětí 220–240 V ~ 50 Hz
Hmotnost 6,3 kg
Rozměry 31,5×25×33,5 cm (vך×h)