Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1105958

SAGE pákový kávovar BES810BSS

SAGE pákový kávovar BES810BSS

Pákové espresso Sage BES810BSS v nerezovém provedení pro přípravu espressa, cappuccina, latté a dalších druhů kávy se systémem nízkotlakového předspaření. Je vybaven integrovaným systémem ohřevu vody Thermocoil, který snadno a rychle ohřívá vodu na nastavenou teplotu. Jistě oceníte i extra vysoký prostor pro přípravu long coffee (velké kávy). K dispozici je také plocha na nahřívání šálků a vyjímatelná odkapávací miska. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Ušetříte 2 492 Kč 10 490 Kč
7 998 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 2 492 Kč 10 490 Kč
7 998 Kč
Poslední kus
S novou kartou za

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte v sekci "Vše o nákupu".

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Klíčové vlastnosti Sage BES810BSS

 • Systém nízkotlakového předspaření
 • Automatické vypouštění horké vody
 • Integrovaný systém ohřevu vody Thermocoil
 • Plocha pro nahřívání šálků


Ohřev vody snadno a rychle

Pákové espresso Sage BES810BSS disponuje integrovaným systémem ohřevu vody Thermocoil, díky tomu snadno a rychle ohřívá vodu na nastavenou teplotu. Voda prochází kovovým potrubím, ve kterém dosahuje optimální a zároveň také stabilní teploty. Ta je obzvlášť důležitá pro přípravu vaší oblíbené kávy. Elektronický systém kontroly teploty navíc zajišťuje stálou teplotu během extrakce kávy, i když jste předtím pěnili mléko. 

Správně uvolněné aroma

Systém nízkotlakového předspaření dodává do sítka vodu o tlaku asi 2 až 4 bar. Káva má díky tomu prostor v sítku nabobtnat a uvolnit tak aroma a chuť, aby při následném plném tlaku byla zajištěna maximálně rovnoměrná extrakce kávy. Tlačítkem Select jednoduše zvolíte, zda si přejete výdej kávy, páry, nebo vody. Vodu doplníte do 1,8litrového vyjímatelného zásobníku na vodu s filtračním systémem zajišťujícím lepší kvalitu vody. Zbytková voda po pěnění mléka nebo výdeji vody je automaticky uvolněna do vyjímatelné odkapávací misky. Proto nemůže nikdy dojít ke spálení kávy v sítku.

Věděli jste, že…

Alžírská káva a Piccolo neexistuje? Alžírskou kávu se šlehačkou a vaječným koňakem máme pouze v Čechách. V Itálii si rozhodně neobjednávejte Piccolo, pokud chcete malou kávu, stačí říct „un caffé" a dostanete malé espresso. Ještě více zajímavostí o kávě se dočtete na našem blogu.


Profesionální pomocníci

V kávovaru Sage BES810BSS je integrovaný vyjímatelný kovový nástavec na stlačení kávy v páce (temper). Se zarovnáním namleté kávy vám pomůže speciální nástroj Razor. Kvalitu připravovaných nápojů jistě zvedne také funkce nahřívání šálků. Ve správně vyhřátém šálku si nápoj zachová ideální teplotu i dlouho po uvaření.

Připraví i kávové speciality

Součástí balení je kromě jiného také nerezová konvička na napěnění mléka. Díky 360° otáčivé trysce na páru si v pohodlí domova připravíte ty nejlahodnější kávové speciality. Milovníci long coffee (velké kávy) navíc ocení extra prostor pro vysoké hrnky a sklenice. Recepty a tipy na 6 druhů kávy naleznete v návodu, který je rovněž součástí balení.

Obsah balení

 • Sítka s jednoduchým dnem pro 1 a 2 šálky pro profesionální baristy
 • Sítka s dvojitým dnem pro 1 a 2 šálky
 • Nerezová konvička pro napěnění mléka
 • Integrovaný tamper
 • Nástroj pro zarovnání kávy Razor
 • Čisticí pomůcka

Další funkce a vlastnosti

 • Prostor pro skladování přívodního kabelu
 • Zásuvka na ukládání příslušenství
 • Otočný ovladač pro výdej kávy, páry nebo vody
 • 360° otáčivá tryska na páru/horkou vodu

Technické parametry

Příkon 1600 W
Napětí 220–240 V ~ 50 Hz
Hmotnost 6,3 kg
Rozměry 31,5×25×33,5 cm (vך×h)