GoPro Casey (skořepinové pouzdro na kameru + držáky + příslušenství) (ABSSC-001)
1 749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Casey je skvělé řešení pro skladování a cestování s GoPro kamerami. Pouzdro dostatečně malé, aby se vešlo do batohu, ale dost velké na to, abyste v něm mohli převážet kamery HERO, důležité držáky a příslušenství. Je odolný proti rozmarům počasí, s částečně pevným opláštěním, které ochrání proti lehkému dešti a sněhu.

GoPro Protective Housing (HERO8 Black) (AJDIV-001)
1 599 Kč

Ochranný kryt do ztížených podmínek zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Protective Housing (HERO8 Black) (AJDIV-001) zvýší vodotěsnost kamery k potopení až do hloubky 60 m, navíc ji chrání přes špínou či létajícími kameny a dalšími nečistotami.

GoPro Super Suit (HERO7 Silver/White) (ABDIV-001)
1 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Super odolné pouzdro je určené kamerám GoPro HERO7 Silver a GoPro HERO7 White. GoPro Super Suit poskytuje voděodolnost až do hloubky 40 m a pomůže vám tak pořídit ostré snímky i pod vodou. Chrání kameru před prachem a jinými nečistotami. Nechybí dvířka Skeleton pro snadný přístup k obrazovce.

Yenkee Zion M (YBC 720BK)

Yenkee Zion M (YBC 720BK)

Hodnocení: 4,5
419 Kč 248 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skořepinové pouzdro vhodné pro akční kameru a její příslušenství. Výplň s jemnou pěnou pro optimální ochranu vašich elektronických zařízení. Střední velikost pro uskladnění větší výbavy

GoPro Sleeve + Lanyard (HERO8 Black)
594 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehký silikonový obal dodá vašemu GoPro HERO8 Black styl. GoPro Sleeve + Lanyard (silikonový obal) je vyrobený z tenkého a flexibilního materiálu, díky čemuž kameře skvěle padne a nijak neomezuje její ovládací prvky. Součástí obalu je nastavitelný popruh, který vám umožní zavěsit kameru okolo krku, k zápěstí nebo na batoh.

GoPro Compact Case (ABCCS-001)
529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká taška GoPro stále připravená k použití. Má dost místa na jakoukoliv GoPro kameru, držáky i příslušenství, ale je přitom tak malá, že se dá snadno umístit do zavazadla nebo nosit s sebou.

Yenkee Zion S (YBC 710BK)
319 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skořepinové pouzdro vhodné pro akční kameru a její příslušenství. Výplň s jemnou pěnou pro optimální ochranu vašich elektronických zařízení.

GoPro Sleeve + Lanyard (silikonový obal)
499 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehký silikonový obal dodá vaší akční kameře styl. GoPro Sleeve + Lanyard (silikonový obal) je vyrobený z tenkého a flexibilního materiálu, díky čemuž kameře skvěle padne a nijak neomezuje její ovládací prvky. Součástí obalu je nastavitelný popruh, který vám umožní zavěsit kameru okolo krku, k zápěstí nebo na batoh.

XSories Capxule Small
372 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehké měkké pouzdro s připravenými sekcemi pro GoPro kameru a XSories U-Shot je vyrobené z kombinace polyesteru, flanelu a EVA pěny. XSories Capxule Small má dvě oddělené sekce – jednu na fotoaparát a druhou na další vybavení. Díky elastickým páskům a přesným výřezům bude vše držet na svém místě.

XSories Capxule Large
372 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehké měkké pouzdro s připravenými sekcemi pro GoPro kameru, XSories U-Shot a BacPac je vyrobené z kombinace polyesteru, flanelu a EVA pěny. XSories Capxule Large má dvě oddělené sekce – jednu na fotoaparát a druhou na další vybavení. Díky elastickým páskům a přesným výřezům bude vše držet na svém místě.

GoPro Fusion Case (ASBLC-001)-19%
549 Kč 444 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochrana na cesty pro vaš GoPro Fusion. Prémiové pouzdro z lehké, polotvrdé skořepiny, která ochrání čočku, tlačítka i tělo kamery.

GoPro Floaty (AFLTY-005)
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO5 Black. GoPro Floaty (AFLTY-005) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Připevňuje se přímo k zadním dvířkám rámečku u HERO5 Black, ke dvířkám GoPro Super Suit či k GoPro Standard Housing.

GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001)
899 Kč

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO8 Black. GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Chytrý design zajistí volný přístup k ovládacím prvkům kamery, displeji i sklápěcím nožičkám, takže ji i v obalu chytíte tam, kam potřebujete.

Niceboy Velké pouzdro pro sportovní kamery
760 Kč

Velké pouzdro pro bezpečné přenášení outdoorové kamery s příslušenstvím. Odolná skořepinová konstrukce a vnitřní pěnové polstrování.

XSories Universal Capxule Small
372 Kč

Lehké měkké pouzdro pro vaši fotografickou výbavu je vyrobené z kombinace polyesteru, flanelu a EVA pěny. XSories Universal Capxule Small má odnímatelnou elastickou síť, která udrží veškeré vaše vybavení na místě. Nechybí ani síťovinová kapsa a tvarované ucho.

Xiaomi Mi Action Camera Waterproof Case
687 Kč

Voděodolné pouzdro na akční kameru Xiaomi Mi Action Camera, díky kterému můžete natáčet pod vodou. Je zhotoveno z akrylového plexiskla a odolá nárazům, pádům, ledové i slané vodě. Potápět se s ním můžete až do hloubky 45 m.