GoPro Sleeve + Lanyard (HERO8 Black)
599 Kč

Lehký silikonový obal dodá vašemu GoPro HERO8 Black styl. GoPro Sleeve + Lanyard (silikonový obal) je vyrobený z tenkého a flexibilního materiálu, díky čemuž kameře skvěle padne a nijak neomezuje její ovládací prvky. Součástí obalu je nastavitelný popruh, který vám umožní zavěsit kameru okolo krku, k zápěstí nebo na batoh.

GoPro Protective Housing (HERO9 Black)
1 699 Kč

Ochranný kryt do ztížených podmínek zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Protective Housing (HERO9 Black) zvýší vodotěsnost kamery k potopení až do hloubky 60 m, navíc ji chrání přes špínou či létajícími kameny a dalšími nečistotami.

GoPro Protective Housing (HERO8 Black) (AJDIV-001)
1 599 Kč

Ochranný kryt do ztížených podmínek zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Protective Housing (HERO8 Black) (AJDIV-001) zvýší vodotěsnost kamery k potopení až do hloubky 60 m, navíc ji chrání přes špínou či létajícími kameny a dalšími nečistotami.

GoPro Travel Kit 2.0 černá
1 699 Kč 1 653 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šikovná sada doplňků je určená akčním kamerám GoPro. GoPro Travel Kit 2.0 obsahuje univerzální držák Shorty a magnetický otočný klip. Tuto sadu oceníte především při pořizování selfie či skupinových fotek, ale hodí se i na spoustu dalších dobrodružství. Součástí balení je kompaktní pouzdro.

DJI Osmo Pocket - Vodotěsné pouzdro
1 490 Kč

Vodotěsné pouzdro rozšiřuje využití akční kamery DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Vodotěsné pouzdro umožňuje potopení až do hloubky 60 m, díky čemuž budete moci pořídit naprosto dechberoucí záběry vodního světa.

GoPro Casey
1 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranné pouzdro zaručí naprosté bezpečí vaší oblíbené akční kamery. GoPro Casey je lisované a polstrované, takže spolehlivě chrání akční kameru GoPro i příslušenství. Díky lehké konstrukci vás nijak nezatíží a elegantní design z něj dělá stylový doplněk.

XSories Universal Capxule Small
372 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehké měkké pouzdro pro vaši fotografickou výbavu je vyrobené z kombinace polyesteru, flanelu a EVA pěny. XSories Universal Capxule Small má odnímatelnou elastickou síť, která udrží veškeré vaše vybavení na místě. Nechybí ani síťovinová kapsa a tvarované ucho.

GoPro Super Suit (HERO7 Silver/White) (ABDIV-001)
1 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Super odolné pouzdro je určené kamerám GoPro HERO7 Silver a GoPro HERO7 White. GoPro Super Suit poskytuje voděodolnost až do hloubky 40 m a pomůže vám tak pořídit ostré snímky i pod vodou. Chrání kameru před prachem a jinými nečistotami. Nechybí dvířka Skeleton pro snadný přístup k obrazovce.

GoPro Compact Case (ABCCS-001)
529 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká taška GoPro stále připravená k použití. Má dost místa na jakoukoliv GoPro kameru, držáky i příslušenství, ale je přitom tak malá, že se dá snadno umístit do zavazadla nebo nosit s sebou.

DJI Osmo Action - CYNOVA Ochranný obal
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný silikonový obal je určeny pro akční kameru DJI Osmo Action, kterou chrání proti poškození. DJI Osmo Action – CYNOVA Ochranný obal má elegantní černou barvu a je doplněný poutkem. Chrání vaši kameru před špínou a mechanickým poškozením.

LAMAX Vodotěsné pouzdro pro kamery LAMAX W černá
390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktické vodotěsné pouzdro je určené akčním kamerám LAMAX W. LAMAX Vodotěsné pouzdro pro kamery LAMAX W je vodotěsné až do hloubky 40 m. Oceníte jej nejen při potápění, ale i lyžování či paragliding. Tlačítka se dobře ovládají i v rukavicích. Kompatibilní s LAMAX W9.1 a LAMAX W10.1.

Niceboy Vodotěsné pouzdro pro VEGA X
308 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vodotěsné pouzdro rozšiřuje využití akční kamery Niceboy VEGA X. Niceboy Vodotěsné pouzdro pro VEGA X umožňuje potopení až do hloubky 30 m, díky čemuž budete moci pořídit naprosto dechberoucí záběry vodního světa.

Niceboy Vodotěsné pouzdro pro VEGA X PRO
399 Kč 308 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vodotěsné pouzdro pro akční kameru Niceboy VEGA X PRO, se kterým můžete točit pod hladinou. Pouzdro těsní do hloubky 30 m.

GoPro Casey (skořepinové pouzdro na kameru + držáky + příslušenství) (ABSSC-001)
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Casey je skvělé řešení pro skladování a cestování s GoPro kamerami. Pouzdro dostatečně malé, aby se vešlo do batohu, ale dost velké na to, abyste v něm mohli převážet kamery HERO, důležité držáky a příslušenství. Je odolný proti rozmarům počasí, s částečně pevným opláštěním, které ochrání proti lehkému dešti a sněhu.

Niceboy Velké pouzdro pro sportovní kamery
783 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velké pouzdro pro bezpečné přenášení outdoorové kamery s příslušenstvím. Odolná skořepinová konstrukce a vnitřní pěnové polstrování.

GoPro Rollcage (AJFRC-001)
939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný silikonový obal je určený kamerám GoPro HERO8 Black. GoPro Rollcage (AJFRC-001) chrání vaši akční kameru před pády a poškrábáním. Je vyrobený přímo na míru včetně výřezů na tlačítka a konektory, takže nijak neomezuje ovládání kamery. Snímač je chráněn čočkou, kterou je možné v případě potřeby vyměnit.

DJI Osmo Pocket - Nabíjecí pouzdro
2 590 Kč 2 265 Kč

Praktické pouzdro slouží nejen k uschování, ale i nabíjení vašeho DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Nabíjecí pouzdro funguje jako šikovná stanice, do které je kromě kamery možné uložit dvě microSD paměťové karty, čtyři ND filtry a dva konektory pro připojení k telefonu.

GoPro Floaty (HERO9 Black)
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO9 Black. GoPro Floaty (HERO9 Black) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Nebrání přístupu k tlačítkům kamery, přednímu displeji, dotykovému displeji a sklápěcím nožičkám pro snadné uchycení.

DJI Osmo Action - podvodní pouzdro do 60 m
1 997 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranné vodotěsné pouzdro je určeny pro akční kameru DJI Osmo Action a umožňuje potopení až do hloubky 60 m. DJI Osmo Action – podvodní pouzdro do 60 m je opatřené mřížkami pro odvod tepla, takže se kamera nezamlžuje ani nepřehřívá. Pevné sklo zajišťuje jasnost a ochranu displeje.

GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001)
899 Kč

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO8 Black. GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Chytrý design zajistí volný přístup k ovládacím prvkům kamery, displeji i sklápěcím nožičkám, takže ji i v obalu chytíte tam, kam potřebujete.

GoPro Sleeve + Lanyard (HERO9 Black)
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehký silikonový obal dodá vašemu GoPro HERO9 Black styl. GoPro Sleeve + Lanyard (HERO9 Black) je vyrobený z tenkého a flexibilního materiálu, díky čemuž kameře skvěle padne a nijak neomezuje její ovládací prvky. Součástí obalu je nastavitelný popruh, který vám umožní zavěsit kameru okolo krku, k zápěstí nebo na batoh.  

GoPro Sleeve + Lanyard (silikonový obal)
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehký silikonový obal dodá vaší akční kameře styl. GoPro Sleeve + Lanyard (silikonový obal) je vyrobený z tenkého a flexibilního materiálu, díky čemuž kameře skvěle padne a nijak neomezuje její ovládací prvky. Součástí obalu je nastavitelný popruh, který vám umožní zavěsit kameru okolo krku, k zápěstí nebo na batoh.

XSories Capxule Large
299 Kč 248 Kč

Lehké měkké pouzdro s připravenými sekcemi pro GoPro kameru, XSories U-Shot a BacPac je vyrobené z kombinace polyesteru, flanelu a EVA pěny. XSories Capxule Large má dvě oddělené sekce – jednu na fotoaparát a druhou na další vybavení. Díky elastickým páskům a přesným výřezům bude vše držet na svém místě.

GoPro Casey LITE
699 Kč

Cestovní pouzdro zaručí naprosté bezpečí vaší oblíbené akční kamery. GoPro Casey LITE je polstrované, takže spolehlivě chrání akční kameru GoPro i příslušenství. Díky lehké konstrukci vás nijak nezatíží a elegantní design z něj dělá stylový doplněk.

XSories Capxule Small

XSories Capxule Small

Hodnocení: 5
299 Kč

Lehké měkké pouzdro s připravenými sekcemi pro GoPro kameru a XSories U-Shot je vyrobené z kombinace polyesteru, flanelu a EVA pěny. XSories Capxule Small má dvě oddělené sekce – jednu na fotoaparát a druhou na další vybavení. Díky elastickým páskům a přesným výřezům bude vše držet na svém místě.

GoPro Floaty (AFLTY-005)
699 Kč

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO5 Black. GoPro Floaty (AFLTY-005) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Připevňuje se přímo k zadním dvířkám rámečku u HERO5 Black, ke dvířkám GoPro Super Suit či k GoPro Standard Housing.

Yenkee Zion M (YBC 720BK)

Yenkee Zion M (YBC 720BK)

Hodnocení: 4,1
419 Kč 299 Kč

Skořepinové pouzdro vhodné pro akční kameru a její příslušenství. Výplň s jemnou pěnou pro optimální ochranu vašich elektronických zařízení. Střední velikost pro uskladnění větší výbavy

DJI Osmo Action - cestovní sada
1 790 Kč

Chytře sestavená cestovní sada doplní vaši kameru DJI Osmo Action o všechno potřebné pro pořízení těch nejlepších akčních záběrů. DJI Osmo Action – cestovní sada obsahuje držák, pouzdro, stativ a další nepostradatelné pomůcky pro zapáleného filmaře.

GoPro Replacement Camera Case
769 Kč

Náhradní pouzdro zaručí naprosté bezpečí vaší oblíbené akční kamery. GoPro Replacement Camera Case spolehlivě chrání akční kameru GoPro i příslušenství. Nechybí vnitřní kapsa na SD kartu a náhradní baterii. Je dokonalou náhradou pro pouzdro dodávané s kamerou.

Yenkee Zion S (YBC 710BK)
319 Kč 185 Kč

Skořepinové pouzdro vhodné pro akční kameru a její příslušenství. Výplň s jemnou pěnou pro optimální ochranu vašich elektronických zařízení.

Pouzdra, obaly a kryty na kamery

Obal, pouzdro či kryt ochrání klasickou digitální, ale i akční kameru. Mnohdy jsou pouzdra voděodolná, nárazuvzdorná nebo dokáží kameru nabít.

Pouzdro na akční kameru

Vybrat můžete pevné pouzdro, tašku (měkké pouzdro) nebo praktické sáčky. Pevná pouzdra jsou zpravidla doplněna organizérem pro příslušenství ke kameře.

Příslušenství pro akční kamery

Pouzdro na akční kameru vybírejte podle příslušenství, které potřebujete uskladnit a převážet. Mezi příslušenstvím mohou být baterie, držáky, stativy, ovladače, kabely, adaptéry, stabilizátory i kryty.

GoPro příslušenství

Pouzdra GoPro jsou nabízena v několika praktických variantách. Jsou skladná, ale uložíte do nich i držáky a další příslušenství.

Plovoucí obal ke kamerám

Plovoucí obal ke kamerám udrží kameru na hladině a zároveň vám umožní přístup k ovládacím prvkům. Hodí se na vodu nebo k moři na akční vodní sporty.

Vodotěsné pouzdro

Některá vodotěsná pouzdra jsou určena i k potápění do hloubky. Před koupí zkontrolujte maximální hloubku ponoru a nikdy ji nepřekračujte.

Cestovní sada ke kameře

Kromě pouzdra můžete zakoupit kompletní sadu příslušenství ke kameře uloženou v pouzdře. Je cenově příznivější. Základní sady obsahují držák, popruhy a stativ.

Nabíjecí pouzdro

Pouzdra chrání digitální kameru, ale mohou mít i další funkce. Některá praktická pouzdra zvládnou kameru i dobíjet. Hodí se pro ty, kteří kameru používají pravidelně a často.