10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 37971478

Kenwood KAH65.000PL

Kenwood KAH65.000PL

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Nastavitelný krájecí disk 6 v 1 Výkon šesti nožů v jednom kompaktním kotouči bez zbytečného nepořádku. Krájejte vždy od silných po jemné plátky, aniž byste se museli potit, a ušetřete tak čas i místo. Express Dice™ Být hranatý je cool. Celý popis
4 820 Kč
Zboží od: 4DAVE
4 820 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

11.6.2024 na výdejním místě
11.6.2024 - 13.6.2024 na vaší adrese

Popis

Nastavitelný krájecí disk 6 v 1

Výkon šesti nožů v jednom kompaktním kotouči bez zbytečného nepořádku. Krájejte vždy od silných po jemné plátky, aniž byste se museli potit, a ušetřete tak čas i místo.

Express Dice™

Být hranatý je cool. S kostkou Express Dice nakrájíte dokonalé tyčinky crudités a hranolky bez zdlouhavého ručního krájení.

Proveďte řez

Zůstaňte ostří a krájejte vždy přesně díky 10× delší životnosti sekacích nožů EverSharp™*. Snadno nakrájejte zeleninu a saláty až po ořechy a sýr.

*V porovnání s neostrými čepelemi Kenwood typu FDP30

Není to jen na salát!

Propašujte zeleninu vybíravým jedlíkům prostřednictvím křupavé kůrky na pizzu z květáku, rozmixujte zeleninu ukrytou v masových kuličkách a sýr s makaróny, který je dostane na cestu k pěti denně, to jsou jen některé z našich oblíbených.

Připravte si jich více najednou

Připravte si jídlo na hostinu nebo si uvařte dávku, která vám vystačí na celý týden. S mísou o objemu 1,2 l je příprava rodinného jídla snadná.

Bezpečné a spolehlivé

Všechny disky uložte úhledně a bezpečně do boxu SmartStore, abyste je mohli použít, až je budete opět potřebovat.

Vyrobeno tak, aby vydrželo

Díky použití materiálu mísy Tritan™ zvládne mísa kuchyňského robota vše, co se stane,i po určitém čase. Také její čištění je hračka, protože ji lze mýt v myčce nádobí.

  • Nástavec pro kuchyňský robot
  • Strouhá, seká a krájí 5 kotoučů
  • 6 v 1 Express Dice™
  • Patentovaný systém snadné údržby
  • Odolná tritanová mísa o objemu 1,2 l
  • Kompatibilní se zařízeními Kenwood Cooking Chef XL(KCL9), Patissier XL (KWL9), Elite (KVC), Baker (KVC85, KVC65), XL(KVL4)