Russell Hobbs 25200-56 Retro Red
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Ruční šlehač Retro ve stylovém vintage designu a v odstínu klasicky červené je vybaven ergonomickou pogumovanou rukojetí. Šlehač Russel Hobbs 25200–56 Retro Red se 4 rychlostmi je dodáván spolu se speciálním šlehačem Helix Beaters a nástavcem na hnětení.

Russell Hobbs 25202-56 Retro Cream
1 699 Kč 1 452 Kč
+ doprava zdarma

Ruční šlehač Retro ve stylovém vintage designu a v odstínu krémové barvy je vybaven ergonomickou pogumovanou rukojetí. Šlehač Russell Hobbs 25202–56 Retro Cream se 4 rychlostmi je dodáván spolu se speciálním šlehačem Helix Beaters a nástavcem na hnětení.

Russell Hobbs 24671-56 Horizon
999 Kč 783 Kč
+ doprava zdarma

Ruční šlehač pro snazší přípravu lehkých těst nebo vyšlehání bílkového sněhu. Russell Hobbs 24671–56 Horizon překvapí 5 rychlostmi a turbo funkcí pro maximální výkon motoru. Potěší také tlačítko pro snadné a bezpečné uvolnění nástavců. Kovové nástavce lze mýt v myčce nádobí.

Russell Hobbs 24680-56 Horizon
1 999 Kč 1 599 Kč
+ doprava zdarma

Ruční šlehač Horizon s nerezovou miskou. Russell Hobbs 24680–56 Horizon překvapí 5 rychlostmi plus funkcí turbo. Hlava mixéruu je výklopná, takže umožní snadný přístup k míse i obsluhu dílů. Mixér lze použít také jako klasický ruční. Odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí.

Ruční šlehače

Hledáte kvalitní a výkonný ruční šlehač? Poradíme vám, jakou značku vybrat!

Ruční šlehače ETA

Ruční šlehače ETA nabízí inovované výkonné šlehací metly, které nepoškozují povrch šlehací nádoby a výkonný DC motor.

Ruční šlehače Bosch

Ruční šlehače Bosch disponují speciálními turbo metlami FineCreamer, které umožňují našlehání většího objemu v kratším časovém intervalu a spirálovým kabelem pro praktickou a pohodlnou manipulaci.

Ruční šlehač Sencor

Značka Sencor se zaměřuje především na cenově dostupné a jednoduše použitelné šlehače, které se hodí do každé kuchyně. Nabízí také řadu příslušenství, kterým můžete šlehači rozšířit funkčnost.

Vybírejte ruční šlehače také od dalších kvalitních výrobců, jako jsou ROHNSON, Tefal, SENCOR, ECG, Gorenje, Severin a mnoho dalších.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ruční šlehače.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ruční šlehače výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ruční šlehače akce.

^ Zpátky nahoru