ILOOX S10 Ruční bezdrátový vysavač

ILOOX S10 Ruční bezdrátový vysavač

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Praktický a výkonný vysavač iloox S10 využijete při úklidu všech koutů vaší domácnosti. K odstranění prachu a nečistot z jakéhokoliv typu podlahy vyzkoušejte tyčový provozní režim a užívejte si úklid bez zamotání kabelů či nutnosti předklánět se. Celý popis
4 999 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma

Již se neprodává

Zboží partnera Pinot Bordo s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100014643410

Popis

Praktický a výkonný vysavač iloox S10 využijete při úklidu všech koutů vaší domácnosti. K odstranění prachu a nečistot z jakéhokoliv typu podlahy vyzkoušejte tyčový provozní režim a užívejte si úklid bez zamotání kabelů či nutnosti předklánět se. Pro úklid obtížně dostupných míst a štěrbin použijte ruční provozní režim, se kterým se dostanete prakticky všude.

Lehký a praktický bezdrátový vysavač zaujme především nízkou hlučností. Akumulátorové provedení s ergonomickým designem a dva volitelné typy provozního režimu usnadní přístup do všech koutů vaší domácnosti. Tyčový provozní režim využívající podlahový kartáč se sací plochou ve tvaru písmene T, jež dosahuje 48 čtverečných centimetrů, se hodí pro čištění všech typů podlah. Zadní statický proužek pak zabraňuje úniku prachu a bakterií. Ruční provozní režim s malým rohovým či štěrbinovým kartáčem vám umožní čištění obtížně dostupných, úzkých a hlubokých míst, jako jsou například záhyby pohovek, postelí, rohy místností či okolí nohou nábytku. Oceníte jej také při úklidu interiéru automobilu apod.

https://www.youtube.com/watch?…

Vysavač je vybaven různými kartáčky a sacími tryskami pro efektivní úklid všech typů povrchů. Snadné čištění vnitřních částí filtru šetří váš čas, navíc díky odnímatelnému prostoru pro baterie můžete přístroj čistit a dobíjet současně.

Hlavní výhody:

  • Spuštění a vypnutí jediným tlačítkem
  • Bezdrátové provedení a ergonomický design pro snadnou manipulaci
  • Sací plocha ve tvaru písmene T o ploše 48 cm2 umožňuje efektivní úklid všech typů podlah
  • Malý rohový kartáček pro snadný úklid rohů a obtížně dostupných míst
  • Štěrbinový kartáč pro hluboká místa a záhyby
  • Čtyřstupňová filtrace: První vrstva – filtrační komora s ocelovou mřížkou, druhá vrstva – cyklónový sběrač prachu, třetí vrstva – filtr HEPA 10, čtvrtá vrstva – filtr pro snížení hluku
  • Snadné čištění vnitřních částí filtru šetří čas a energii
  • Odnímatelný prostor pro baterie můžete čistit a dobíjet současně
  • Velmi nízká hlučnost – 75 dB a méně
  • Široký elektrostatický pruh zabraňuje úniku prachu a bakterií