Tradag Scrapbook Na moři
36 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií z vaší báječné dovolené nebo výletu. V sadě nálepek najdete maják, loď, chaluhu a pod. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů.

Tradag Scrapbook Abeceda růžová
33 Kč

Samolepicí písmenka pro doplnění fotografií. Růžová abeceda podtrhne každé holčičí album. Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr!

Tradag Fotolepidlo na Fotografie
79 Kč

Lepidlo pro nalepení fotografií do klasických alb nebo alb typu scrapbook. Obsah lepidla 50ml. Doba schnutí lepidla je cca 5 minut. Po nalepení tak můžete fotografii pohodlně srovnat jak potřebujete. Neobsahuje kyseliny, je vodě odolné, nesmršťuje se.

Tradag Scrapbook Bryndáček
41 Kč

Bryndáček růžový Nálepky pro doplnění fotografií vašich dětiček, hlavně holčiček. Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Goldbuch Foto podlepky bílé
75 Kč

Foto podlepky jsou oboustranně lepicí papírové čtverečky vhodné pro vlepování fotografií do klasických foto alb, scrapbook alb. Můžete jimi připevnit fotku na libovolný rovný povrch. Podlepky jsou na papírovém pásku, který si vytahujete z krabičky dle potřeby. Jedno balení obsahuje 500 ks podlepek…

ZEP Scrapbook album dětské růžové
247 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Neobyčejné foto-album na fotografie vašich dětí. Do tohoto zvláštního foto-alba můžete své úžasné fotky jak vlepovat, tak i zasunovat pod fólii.Každou fotku můžete pak doplnit popisem nebo ty vlepené doplnit dalšími doplňky, které naleznete v sekci Scrapbook.

Tradag Fotolepidlo na fotky
89 Kč

Lepidlo pro nalepení fotografií do klasických albumů nebo albumů typu scrapbook. Doba schnutí lepidla je cca 5 minut. Po nalepení tak můžete fotografii pohodlně srovnat jak potřebujete. Neobsahuje kyseliny, je vodě odolné, nesmršťuje se. Přebytečné lepidlo lze snadno, beze stop odstranit.

Walther Fotolepidlo na fotky Walther
99 Kč

Lepidlo prémiové kvality značky Walther pro vlepování fotografií do klasických alb nebo alb typu scrapbook. Doba schnutí lepidla je cca 5 minut. Když tedy lepidlo nanesete na foto, přiložíte na list, máte ještě cca 3 minuty kdy si můžete s fotku srovnat jak potřebujete.

Tradag Scrapbook Abeceda černá
33 Kč

Černá abeceda! Napište si ke své fotce jakýkoliv nápis jako třeba jméno nebo místo dovolené. Babička, dědeček náš chlapeček…cokoliv chcete. S touto sadou samolepicích písmenek je to pouze na vaší fantazii. Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů.

Tradag Scrapbook Abeceda černá
35 Kč

Nálepky písmenek pro doplnění fotografií. Abeceda vhodně doplní vaše fotografie. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Na cestách
36 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií z vaší báječné dovolené nebo výletu. Sada nálepek obsahuje pas, zeměkouli, zavazadlo a pod. Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Písek
36 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií z vaší báječné dovolené nebo výletu. Ten kdo staví na páži hrady z písku ocení kyblík a lopatičku. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů.

Tradag Scrapbook Na pláži
36 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií z vaší báječné dovolené nebo výletu. V balení nálepek pro plážové nadšence najdete slunečník, lehátko a brýle. Opalovací krém nesmí chybět.S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů.

Tradag Scrapbook Abeceda stříbrná
33 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií. Stříbrná abeceda je velice vhodná do fotoalb s černými listy. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů.

Tradag Scrapbook Písmenka fialová
32 Kč

Písmenka nalepovací pro doplnění fotografií. Fialovými písmenky a čísly můžete doplnit fotografie na bílých i černých listech. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů.

Tradag Scrapbook Narozeniny
36 Kč

Nálepky pro doplnění vašich fotografií z narozeninové oslavy či párty. Přidejte si do alba dorty, čepičky a svíčky. Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Kolotoč růžový
41 Kč

Kolotoč růžový Nálepky pro doplnění fotografií vašich dětiček, hlavně holčiček. Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Bryndáček modrý
41 Kč

Nálepky do foto-alba pro doplnění fotografií vašich dětiček, hlavně chlapečků. Sada obsahuje šatičky, botičky bryndáček a pod. Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Medvídek modrý
41 Kč

Medvídek modrý nálepky jsou určeny k vlepování do scrapbook a klasických alb. Rozhodně osvěží fotografie Vašich dětí, zejména chlapečků. Díky samolepicí ploše na zadní straně je snadno připevníte do alba.

Tradag Scrapbook Kolotoč modrý
41 Kč

Oživte foto-album s fotkami Vašeho chlapečka nálepkami Kolotoč modrý. Set je sestaven z hraček a oblečků v modré barvě. Používají se v klasických a scrapbook albech. Na každém kousku je zezadu samolepicí plocha pro vlepení do alba.

Tradag Scrapbook Kalhotky modré
41 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií vašich dětiček, hlavně clapečků. Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Plavky
36 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií z vaší báječné dovolené nebo výletu. Pro malé se vždy hodí lípátka a nafukovací kruh do vody. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů.

Tradag Scrapbook Abeceda fialová
33 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií. Fialová abeceda rozzáří vámi zachycenou událost. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Svatební šaty
47 Kč

Scrapbook nálepky Svatební šaty jsou ideální k osvěžení tradičního svatebního alba. Pro výzdobu alba se meze nekladou.Jednotlivé dílky jsou opatřeny samolepicí ploškou, kterou se přichycují na stránky.

Tradag Scrapbook Ženich
47 Kč

Proč mít obyčejné svatební album. Díky našim nálepkám Ženich je Vaše album zajímavější. Ideální do klasických a scrapbook albumů. Pomocí samolepicích plošek je snadno zakomponujete k Vašim fotografiím.

Tradag Scrapbook Kulíšek růžový
41 Kč

Kulíšek růžový Nálepky pro doplnění fotografií vašich dětiček, hlavně holčiček. Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Medvídek růžový
41 Kč

Nalepovací růžový medvídek pro doplnění fotografií vašich dětiček, hlavně holčiček. Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Kulíšek modrý
41 Kč

Roztomilé nálepky Kulíšek modrý zpestřují fotografie Vašeho chlapečka. Hlavním motivem je čepička a bryndáček. Každý dílek je opatřen samolepicí ploškou k upevnění v klasickém nebo scrapbook albu.

Tradag Scrapbook Nevěsta
47 Kč

Nálepky pro doplnění vašich fotografií ze svatby. Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Novomanželé
47 Kč

Nálepky Novomanželé pro zvýraznění vašich fotografií ve svatebním albu. Používají se v klasických a scrapbook albech. Na každém kousku je zezadu samolepicí plocha pro připevnění do alba. V nabídce najdete i další varianty.

Tradag Scrapbook Ryby
36 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií z vaší báječné dovolené nebo výletu. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Šatičky růžové
41 Kč

Scrapbookové Šatičky růžové Nálepky pro doplnění fotografií vašich dětiček, hlavně holčiček. Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Svatba
47 Kč

Oživte své svatební album scrapbook nálepkami Svatba. Hodí se samozřejmě i do klasických alb. Připevňují se díky samolepicím plochám na zadní straně každého kousku. Výzdobu svého fotoalba můžete rozšířit i o další motivy z naší nabídky.

Tradag Scrapbook Ženich dekorace
103 Kč

Dekorativní doplněk pro svatební alba. Na zadní straně mají samolepicí vrstvu. Můžete je nalepit na album nebo si doplníte svoje svatební fotky. Perfektní zpracování detailů. Vtipné, trendy, fresh…

ZEP Scrapbook Čtvereček
38 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

ZEP Scrapbook Oválek
38 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.