Scrapbooky a doplňky

Široká nabídka produktů z kategorie Scrapbooky a doplňky na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Scrapbooky a doplňky nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
Tradag Scrapbook Ryby

Tradag Scrapbook Ryby

36 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií z vaší báječné dovolené nebo výletu. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Na moři

Tradag Scrapbook Na moři

36 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií z vaší báječné dovolené nebo výletu. V sadě nálepek najdete maják, loď, chaluhu a pod. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů.

Tradag Scrapbook Abeceda fialová

Tradag Scrapbook Abeceda fialová

33 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií. Fialová abeceda rozzáří vámi zachycenou událost. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů. Každý kousek je nalepen na průhledné kartičce a na zadní straně má samolepicí plochu pro snadné nalepení do alba.

Tradag Scrapbook Abeceda stříbrná

Tradag Scrapbook Abeceda stříbrná

33 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií. Stříbrná abeceda je velice vhodná do fotoalb s černými listy. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů.

Tradag Scrapbook Písmenka fialová
2x

Tradag Scrapbook Písmenka fialová

32 Kč

Písmenka nalepovací pro doplnění fotografií. Fialovými písmenky a čísly můžete doplnit fotografie na bílých i černých listech. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů.