Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1106900

SAGE BMF600

SAGE BMF600

Pěnič mléka v elegantním stříbrném designu o objemu 500 ml zajišťuje ohřev tekutiny v konvičce pomocí indukční technologie. Sage BMF600 je skvělou volbou pro přípravu kávy, cappuccina, latté a jiných nápojů na bázi našlehaného mléka. Nerezová základna pěniče s technologií indukčního ohřevu je zárukou rovnoměrného a rychlého rozprostření tepla. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt je momentálně nedostupný.
4 190 Kč
3 990 Kč
Prodává MALL
4 190 Kč
3 990 Kč
Zánovní
Levněji s novou kartou za

Popis

Klíčové vlastnosti Sage BMF600

 • Indukční pěnič vhodný pro ohřev a napěnění mléka a mléčných náhražek
 • Funkce COLD STIR – míchání zastudena
 • Praktické pěnicí nástavce
 • Podsvícený otočný ovladač
 • Systém tepelné ochrany

Indukční pěnič vhodný pro ohřev a napěnění mléka a mléčných náhražek

Pořiďte si do kuchyně tohoto skvělého pomocníka. Sage BMF600 pracuje na bázi indukčního ohřevu, kdy dochází k rovnoměrnému a rychlému rozprostření tepla v konvičce. Příprava nápojů je díky indukční technologii rychlejší, čímž se zkracuje doba použítí přístroje a efektivně šetří energie. Výtečně připraví krémové mléko na cappuccino nebo jemné a nadýchané mléka na latté

Funkce COLD STIR – míchání zastudena

Díky funkci COLD STIR budete moci napěnit studené nebo vlažné mléko bez jeho ohřevu. Tato volba je ideální pro přípravu studených nápojů nebo pro rozpuštění ingrediencí. Funkce je zapnuta vždy na dobu 60 sekund. Sage BMF600 disponuje i LED indikátorem provozu, systémem tepelné ochrany a automaticky se vypne, pokud dojde k přehřátí konvičky.

Náš tip

Některé druhy mléka vytváří více pěny. Vyzkoušejte různé druhy, abyste dosáhli co nejlepších výsledků. Pro optimální výsledek pěnění nepřekračujte rysku CAPP/LATTE MAX (500 ml) uvnitř konvičky.

Praktické pěnicí nástavce

Pěnič mléka Sage BMF600 je dodáván s dvěma pěnícími nástavci, které umožňují pohodlně a rychle připravit vámi zvolený nápoj. Nástavec Cappuccino je vhodný pro přípravu hustého a krémového mléka, zatímco pěnicí nástavec Latté je vhodný pro přípravu jemného a nadýchaného mléka. Navíc je šlehač vybaven praktickým úložným prostorem pro jeden pěnicí nástavec, jež se nachází v zadní části přístroje. Ve víčku nerezové konvičky je zabudována vyjímatelná odměrka, pomocí které můžete odměřovat a přidávat přísady pro jejich zamíchání..

Podsvícený otočný ovladač

Multifunkční otočný ovladač slouží k ovládání přístroje a nastavení teploty. Jednoduchým stisknutím otočného ovladače spustíte nebo zastavíte ohřev tekutiny. Otočením ovladače můžete nastavit teplotu připravované tekutiny v rozmezí od 40 – 80 °C. Pokud během ohřevu mléka změníte teplotu, spotřebič se vypne, jakmile teplota mléka dosáhne nově nastavené teploty.

Další vlastnosti

 • Nerezová základna s technologií indukčního ohřevu
 • Praktické uložení nástavce v zadní části přístroje
 • Odměrka uvnitř víčka konvičky pro odměřování a přidávání přísad
 • Průhledné víčko konvičky vybavené jednoduchým systémem otevírání pomocí zabudovaného očka
 • Ochranný systém proti spuštění naprázdno
 • Přepnutí do pohotovostního systému po 30 sekundách
 • Úložný prostor pro přívodní kabel ve spodní části přístroje

Technické parametry

Příkon 500 W
Materiál slitina ušlechtilých kovů
Rozměry 26 × 15 × 16 cm (v × š × h)
Hmotnost 1,6 kg