10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
TCL MOVETIME Family Watch 42, Blue Wotchi Dětské Smartwatch WD36B s GPS lokátorem a fotoaparátem - Blue
TCL MOVETIME Family Watch 42, Blue

Chytré hodinky pro děti s vyspělou geolokací. TCL MOVETIME Family Watch 42 podporují posílání zpráv, hovoryvideohovory a umožňují vám pomocí GPS, AGPS, Glonass a Beidou sledovat jejich polohu v reálném čase. Disponují 4G připojením, Wi-Fi, Bluetooth a slotem pro nano SIM kartu, Mají SOS tlačítko, integrovaný VGA fotoaparát, zaznamenávají fyzickou aktivitu a umožňují nastavení bezpečných zón. Budík, školní režim, spojení s kamarady, počasí a další funkce. Výdrž baterie až 7 dní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Amazfit Bip 3 Pro, Black Wotchi Dětské Smartwatch WD36B s GPS lokátorem a fotoaparátem - Blue
Amazfit Bip 3 Pro, Black

Mladistvým designem a spoustou funkcí zaujmou chytré hodinky Amazfit Bip 3 Pro s velkým 1,69palcovým TFT displejem, až 14denní vydrží na nabití a se schopností monitorovat míru stresu, kvalitu spánku a mnoho dalšího. Hodinky přesně měří srdeční frekvenciokysličení krve SpO2 a mají integrované 4 satelitní polohové systémy GPS. Nabízí 60 sportovních režimů, nastavitelné ciferníky, smart funkce, doprovodná aplikace pro Android i iOS pro detailní zobrazení naměřených dat a další nastavení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wotchi Dětské Smartwatch WD36B s GPS lokátorem a fotoaparátem - Blue Wotchi Dětské Smartwatch WD36B s GPS lokátorem a fotoaparátem - Blue
Wotchi Dětské Smartwatch WD36B s GPS lokátorem a fotoaparátem - Blue

Dětské hodinky značky Wotchi v sobě spojují několik praktických a pro rodiče neocenitelných funkcí – umožňují lokalizovat pohyb dětí a zároveň v případě potřeby fungují jako telefon. Hodinky využívají signálů GPS, LBS a WiFi, díky čemuž je lokalizace a sledování vašich dětí přesnější.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Novinka
Mormark Prémiové chytré hodinky | WATCHLITE Apple Watch Series 8 Cellular, 45mm Silver Stainless Steel Case with Silver Milanese Loop MNKJ3CS/A
Mormark Prémiové chytré hodinky | WATCHLITE

Sportovně-elegantní chytré hodinky s více než 100 funkcemi!, kompatibilní se všemi zařízeními a ideální pro sportovce.

můžete mít 14.12. - 18.12.

SkyShowtime zdarma
Amazfit Bip 5 Cream White Apple Watch Series 8 Cellular, 45mm Silver Stainless Steel Case with Silver Milanese Loop MNKJ3CS/A
Amazfit Bip 5 Cream White

Šmrncovní chytré hodinky Amazfit Bip 5 Cream White mají mimořádně velký displej a bohatý systém funkcí v čele se 124 sportovními režimy a inteligentním rozpoznáváním. Umí 24 h monitorovat tepovou frekvenci, SpO2 a stres. Na jedno nabití vydrží v provozu 10 dní, nabízí řadu aplikací a her, umožňují vyřizovat hovory a pyšní se vestavěným hlasovým ovládáním Amazon Alexa.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Apple Watch Series 8 Cellular, 45mm Silver Stainless Steel Case with Silver Milanese Loop MNKJ3CS/A Apple Watch Series 8 Cellular, 45mm Silver Stainless Steel Case with Silver Milanese Loop MNKJ3CS/A
Apple Watch Series 8 Cellular, 45mm Silver Stainless Steel Case with Silver Milanese Loop MNKJ3CS/A

Nová série prémiových chytrých hodinek Apple Watch Series 8 Cellular. Funkce snímání teploty těla pro lepší hlubší vhled do ženského zdraví, měření okysličení krve SpO2, detailní analýza spánku, EKG, nová detekce autonehody a SOS přivoláni pomoci a další. Velký a odolnější OLED Retina displejIon-X sklíčkem a funkcí Always on. Sledování zdraví a celkové denní aktivity včetně sportovních režimů, voděodolnost i prachuzdornost. Integrovaná GPS, hudební přehrávač, Apple Pay, notifikace z telefonu. Zabudovaná eSIM pro oboustrannou komunikacibez přítomnosti iPhonu.

Apple Watch vyžadují iPhone 8 nebo novější s nejnovější verzí iOS. Připojení k mobilní síti vyžaduje mobilní tarif. O podrobnostech se informujte u svého operátora. Připojení závisí na dostupnosti sítě. Seznam podporovaných operátorů najdete na stránce apple.com/cz/watch/cellular. Další pokyny k nastavení najdete v článku support.apple.com/cs-cz/HT207578.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dexxer M6 Chytrý náramek Fitness náramky smart band s 3 sportovní náramky Dexxer M6 Chytrý náramek Fitness náramky smart band s 3 sportovní náramky
Dexxer M6 Chytrý náramek Fitness náramky smart band s 3 sportovní náramky

Chytrý náramek M6 pracuje s technologií Bluetooth 4.0 a je kompatibilní s telefony se systémem Android i iOS. Sportovní hodinky mají lithium-polymerovou baterii s dlouhou výdrží a kapacitou až 170 mAh, která na jedno nabití zajistí až 4 dny provozu.

můžete mít 11.12. - 12.12.

SkyShowtime zdarma
Amazfit GTS 2e, Obsidian Black Dexxer M6 Chytrý náramek Fitness náramky smart band s 3 sportovní náramky
Amazfit GTS 2e, Obsidian Black

Stylové chytré hodinky Amazfit GTS 2e mají nádherný 1,65" AMOLED displej s funkcí Always-on, baterii s výdrží 14 dní a vestavěnou GPS. Jsou voděodolné do 50 m, nabízí až 90 sportovních režimů pro přesné měření výkonu, senzor tepové frekvence a SpO2. Podporují hlasové ovládání, zobrazí oznámení z telefonu a změří okolní teplotu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Amazfit GTS 4 Misty White Dexxer M6 Chytrý náramek Fitness náramky smart band s 3 sportovní náramky
Amazfit GTS 4 Misty White

Lehký a stylový design, více než 150 sportovních režimů – chytré Bluetooth 5.0 BLE a WiFi hodinky Amazfit GTS 4 Misty White se stanou vaším nepostradatelným přítelem při sportovních aktivitách i v běžných dnech. Disponují HD AMOLED displejem, jsou odolné do hloubky 50 m a mají dvoupásmové polohování a import trasy. Na jedno nabití vydrží až 16 dní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Garmin vivomove Sport, Cocoa/Peach Gold Garmin vivomove Sport, Cocoa/Peach Gold
Garmin vivomove Sport, Cocoa/Peach Gold

Hybridní chytré hodinky s klasickými ručičkami a skrytým dotykovým OLED displejem. Garmin vivomove Sport sledují vaši srdeční činnost, stres, ušlé kroky, fyzickou aktivitu a nabízí mnoho chytrých funkcí na každý den. Motivují k pohybu a zdravému životnímu stylu, obrazují notifikace z telefonu po spárování s telefonem, jsou vodotěsné až do hloubky 50 m. Nabízí sportovní profily, možnost připojení GPS, výdrž baterie až 5 dnů. Lehké a kompaktní provedení, vyměnitelný řemínek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wotchi Smartwatch WQX7P - Pink Garmin vivomove Sport, Cocoa/Peach Gold
Wotchi Smartwatch WQX7P - Pink

Pokud hledáte kvalitní smartwatche za super cenu, pak jsou pro vás chytré hodinky značky Wotchi jako stvořené. Plně dotykový displej s výtečným rozlišením se jednoduše ovládá a díky funkční korunce se mezi funkcemi či ciferníky můžete velmi snadno a rychle pohybovat.

můžete mít 8.12. - 11.12.

SkyShowtime zdarma
Amazfit GTS 4 Rosebud Pink Garmin vivomove Sport, Cocoa/Peach Gold
Amazfit GTS 4 Rosebud Pink

Lehký a stylový design, více než 150 sportovních režimů – chytré Bluetooth 5.0 BLE a WiFi hodinky Amazfit GTS 4 Rosebud Pink se stanou vaším nepostradatelným přítelem při sportovních aktivitách i v běžných dnech. Disponují HD AMOLED displejem, jsou odolné do hloubky 50 m a mají dvoupásmové polohování a import trasy. Na jedno nabití vydrží až 16 dní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL