Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 23113056

Hoover tyčový vysavač HF322TP 011

Hoover tyčový vysavač HF322TP 011

AKCE: Garance vrácení peněz – 50 dní na vyzkoušení (po registraci u výrobce Hoover). VÍCE ZDE
Multifunkční tyčový akumulátorový vysavač poskytuje působivý výkon při vysávání prachu a nečistot na všech površích a umožňuje rychlou a snadnou údržbu. Hoover HF300 HF322TP 011 nabízí až 40 minut provozu, duální LED osvětlení, technologii samostatného cyklonu a předmotorový filtr.
Celý popis
3 390 Kč
Zboží od: MALL
3 390 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Již dnes na výdejním místě
Již zítra na vaší adrese

Popis

Klíčové vlastnosti Hoover HF300 HF322TP 011

 • Snadná údržba – Unikátní motorizovaná hubice na všechny povrchy s integrovaným hřebenem proti namotávání vlasů a nečistot 
 • Působivý výkon díky Direct Impulse Motoru (vysoký výkon vysávání 65 AW, 80 000 ot/min.) 
 • Až 40 minut provozu
 • Duální LED osvětlení na hubici i na ruční verzi
 • Snadné manévrování při úklidu pod nábytkem
  Hoover HF300 HF322TP 011
 Hoover HF300 HF322TP 011

Multifunkční tyčový akumulátorový vysavač

Nový Hoover HF322TP 011 je multifunkční tyčový akumulátorový vysavač navržený tak, aby poskytoval působivý výkon při vysávání prachu a nečistot na všech površích a zároveň umožňoval bezproblémovou, rychlou a snadnou údržbu. Motorizovaná hubice s integrovaným hřebenem zabraňuje namotávání vlasů a chlupů na kartáčovou lištu.

 Hoover HF300 HF322TP 011

Snadná údržba

Nový tyčový akumulátorový vysavač Hoover zaručuje snadnou, bezproblémovou a rychlou údržbu hubice. Nově integrovaný hřeben zabraňuje omotávání vlasů a nečistot kolem lišty kartáče, tedy hlavní údržba probíhá přímo během úklidu! Praktický průhledný horní kryt umožňuje snadný přístup ke kartáči a jeho rychlé vyjmutí bez nutnosti obracet hubici. Hybridní kartáčová lišta vyrobená ze směsi měkkých a tvrdých štětin nabízí bezchybný výsledek úklidu na jakémkoliv druhu povrchu.

 Hoover HF300 HF322TP 011

Efektivní výkon

Bezkartáčový impulsní motor byl vyvinutý tak, aby poskytoval konzistentní a silný výkon. Motor s otáčkami 80 000 za minutu a poskytuje 65 AW sacího výkonu, pro efektivní zachycování prachu a nečistot na všech druzích podlah.

 Hoover HF300 HF322TP 011

Duální LED osvětlení hubice

Duální LED osvětlení slouží k nalezení ukrytého prachu nejen na podlahách, ale také na vyšších a hůře dostupných místech, jako jsou poličky, regály a pohovky. Vysavač je vybaven předním LED osvětlením na hubici a pro ruční verzi automatickým osvětlením pro vysávání nad podlahou. Přední kompaktní LED osvětlení umožňuje během úklidu jasně vidět nečistoty v tmavých oblastech. Unikátní pruhové osvětlení po celé šířce hubice je natolik účinné, že můžete vysávat i po tmě.

 Hoover HF300 HF322TP 011

Rychlé nabíjení kdekoliv

Plné nabití vysavače dosáhnete již za pouhé 2,5 hodiny! Jednoduše zapojte nabíječku do zásuvky a připojte nabíjecí kabel do vysavače. Alternativně můžete také vyjmout baterii a vzít ji tak k jakékoli zásuvce, abyste mohli kdekoli pohodlně a bez omezení nabíjet. Vysavač je vybaven LED indikátorem, který ukazuje stav baterie: kdy je čas pro dobití nebo naopak kdy je připraven k použití. Abyste dosáhli dlouhé životnosti Lithium Ion baterie, doporučujeme ji nabíjet po každém použití.

 Hoover HF300 HF322TP 011

Dlouhá výdrž baterie

Kvalitní lithiová baterie (LION) zajišťuje dlouhou výdrž vysávání až 40 minut v automatickém režimu s příslušenstvím bez motorizované hubice, 25 minut ve standardním režimu a 12 minut v Turbo režimu. Volba režimu vysávání je ihned dostupná pohodlným dotykovým tlačítkem jedním dotykem podle vašich potřeb.

 Hoover HF300 HF322TP 011

Snadné manévrování při úklidu

Hladký pohyb kolem nábytku a překážek díky citlivému kloubu zaručují maximální pohodlí během úklidu, hubici lze sklopit o 90° a zároveň otočit o 180°. Jednoduše tak můžete vysávat kolem nábytku, v úzkých prostorech a špatně přístupných místech bez omezení. Boční měkké nárazníky na hlavní motorizované hubici zajistí ochranu nábytku při manuipulaci v jeho blízkosti.

 Hoover HF300 HF322TP 011

Pohodlné vysávání bez omezení

HF300 lze v případě potřeby během vysávání zaparkovat ve svislé poloze (na tvrdých podlahách), abyste mohli pohodlně dělat další činnosti. Tato funkce je během vysávání velmi praktická, avšak dbejte na bezpečnost, obzvlášť v případě, pokud máte děti. Nenechávejte vysavač zaparkovaný bez dozoru, jelikož není připevněný. Pokud jste již dokončili vysávání, můžete vysavač uložit do praktického nástěnného držáku, kde již může být ponechán zcela bez dozoru.

 Hoover HF300 HF322TP 011

Bez kontaktu s prachem a nečistotami

Separační systém Single Cyclone umožňuje oddělit a zachytit i ty nejjemější částice prachu a špíny uvnitř nádoby. Pouhým stisknutím tlačítka umístěném na nádobě na prach vysypete veškeré nasbírané nečistoty. Zcela hygienické a praktické. Součástí balení je také čistící kartáček pro pohodlnou údržbu.

 Hoover HF300 HF322TP 011

Příslušenství pro každý druh povrchu

Hoover HF300 je vybaven širokou škálou příslušenství pro péči o jakýkoli druh povrchu, teré lze snadno nasadit jak na ruční jednotku vysavače, tak na trubici pro úklid nad podlahou. Hoover HF322TP 011 je perfektní volbou pro majitele domácích mazlíčků. Patříte-li mezi ně, použijte hubici Mini Turbo s rotujícími štětinami, určenou k hlubokému odstranění chlupů ze všech textilních povrchů. Velký prachový a nábytkový kartáč 2v1, který zajišťuje efektivní výsledky na tvrdých podlahách a kobercích. Zatímco štěrbinová hubice a prachový kartáč 2v1 je perfektním řešením pro účinné čištění těžko přístupných míst a delikátní povrchy jako jsou police, klávesnice či rámy obrazů.

Vlastnosti

 • Multifunkční tyčový vysavač, který poskytuje působivý výkon při vysávání prachu a nečistot na všech površích a zároveň umožňuje snadnou a rychlou údržbu
 • Motorizovaná hubice s integrovaným hřebenem zabraňuje namotávání vlasů a chlupů na kartáčovou lištu
 • Direct Impulse motor zaručuje perfektní sací výkon, zatímco hybridní kartáčová lišta vyrobená ze směsi měkkých a tvrdých štětin nabízí bezchybný výsledek úklidu na jakémkoliv druhu povrchu
 • Kombinace technologie samostatného cyklónu a předmotorového filtru zajišťuje vysoce kvalitní separaci prachu
 • Užijte si až 40 minut provozu
 • Duální osvětlení na hubici i na ruční verzi
 • Rychlé nabíjení za 2,5 hodiny
 • Variabilní nastavení výkonu dotykovým ovládáním
 • Vyjímatelná baterie s LED ukazatelem a možností nabíjení kdekoliv

Dodávané příslušenství

 • Motorizovaná hubice na všechny povrchy
 • Štěrbinová hubice a prachový kartáč 2v1
 • Velký prachový a nábytkový kartáč 2v1
 • Mini Turbo motorizovaná hubice na zvířecí chlupy
 • Čistící kartáček

Technické parametry

Typ vysavače Tyčový
Maximální hlučnost 81 dB
Barva Šedá/modrá

Energetický štítek není možné uvést kvůli zrušení nařízení č. 665/2013 ke štítkování vysavačů. Děkujeme za pochopení.

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.