Oral-B PRO 500 Cross Action

90%
Hodnocení: 4,5
Oral-B

Oral-B PRO 500 Cross Action

90%
Hodnocení: 4,5
Oral-B

AKCE: záruka 100 dní vrácení peněz (platí do 30. 6. 2021)!
Elektrický zubní kartáček pro každodenní ústní hygienu s profesionálním časovačem vám pomůže udržet vaše zuby stále čisté a zdravé. Kartáček Oral-B PR0 500 Cross Action využívá k čištění speciální program Daily Clean, který je účinný a zároveň šetrný k vašim zubům i dásním. Celý popis

1199
4.5 10
1 299 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 199 Kč
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 846856

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti Oral-B PRO 500 Cross Action

 • 3D technologie čištění
 • Profesionální časovač
 • Silná baterie
 • Čisticí program Daily Clean
 • Tlakový senzor

Oral-B PRO 500 pulzuje, osciluje, rotuje a hlídá čas

Důmyslné provedení zubního kartáčku Oral-B PRO 500 umožní šetrně, přitom s maximální účinností, vyčistit vaše zuby. Kulatá hlava elektrického kartáčku se krásně přizpůsobí jakémukoliv tvaru zubů, čímž bezpečně dosáhne na každé místo. Výsledkem jsou čistější zuby a zdravější dásně. Profesionální časovač na rukojeti vám navíc pohlídá, abyste vždy dodrželi správnou dobu čistění. Každých 30 vteřin upozorní přerušovaným zvukem na to, že je třeba pokročit k další části ústní dutiny. Nakonec také slabě zavibruje pro vyznačení uběhnutého 2minutového cyklu. Vy tak snadno dodržíte stomatology doporučovanou dobu potřebnou pro zdravé a důkladné vyčištění.

Oral-B PRO 500 kulatá hlava

Provedení kartáčku navrženo profesionály

Již po jediném čištění budete moci pozorovat zářivější výsledky díky jedinečnému designu, který pomocí speciálně zkosených vláken účinně odstraňuje povrchové skvrny. Vlákna pronikají hluboko i do mezizubních prostor, díky čemuž zvládne účinně narušit a odstranit zubní plak mnohem lépe než běžný manuální kartáček. Zanechávají zcela čistou celou ústní dutinu a díky tlakovému senzoru navíc i mimořádně šetrně. Tento užitečný senzor vás vždy včas upozorní, že na zuby příliš tlačíte. Proto je kartáček ideální i pro ty, kteří s elektrickými kartáčky začínají. Oral-B PRO 500 je kompatibilní s většinou kartáčkových hlav od Oral-B, s jejichž využitím můžete vždy reagovat na současný stav vašeho chrupu.

Oral-B PRO 500 zkosená vlákna

Věděli jste, že…

Uživatelé manuálních zubních kartáčků podle průzkumů vyvíjejí při čištění zubů až dvakrát větší tlak. To je mnohem více, než je ke zdravému čištění nutné. Až 93 % lidí, kteří při čištění nadměrně tlačili na zuby, s využitím systému kartáčku Oral-B tento silný tlak omezilo. Doba čištění se tak zároveň zkrátila až o 88 %.


Spolehlivá výdrž kartáčku Oral-B PRO 500

Kartáček Oral-B PRO 500 disponuje kvalitní baterií, o jejímž stavu vás informuje přehledný indikátor, díky kterému si 12hodinové nabíjení můžete snadno naplánovat. Pokaždé akorát stačí kartáček vložit do nabíjecí stanice, která je součástí balení.

 Oral-B PRO 500 moderní baterie

I čištění zubů si můžete užít

Kartáček Oral-B PRO 500 perfektně vyčistí váš chrup pomocí účinného čisticího programu Daily Clean, který je naprosto ideální pro běžné bezproblémové čištění. Ten v kombinaci s 3D technologií nezanechá žádné místo neošetřené.

 Oral-B PRO 500 čisticí program Daily Clean

3D technologie čištění vs. sonická technologie?

Při výběru elektrických zubních kartáčků můžete vybírat ze dvou základních typů technologií. Jedná se o 3D technologii čištění, nebo sonickou technologii. Klinická studie srovnávala zubní kartáček Oral-B PRO 7000 CrossAction s 3D technologií čištění a zubní kartáček Sonicare DiamondClean se sonickou technologií. Studie následně ukázala, že zubní kartáček s 3D technologií čištění:

 • Odstraňuje o 22 % více zubního plaku
 • Odstraňuje o 33 % více zubního plaku v obtížně dostupných místech
 • 32 % úspěšněji zlepšuje zdraví dásní
Oral-B Genius PRO 9000 100% detekce polohy

Přestože obě technologie vyčistí zuby lépe než manuální zubní kartáček, sonická technologie jen vibruje a kartáčková hlava se tak pohybuje mnohem méně. Elektrické zubní kartáčky Oral-B mají unikátní 3D technologii čistění, která pulzacemi naruší zubní plak a rotacemi ho poté snadno odstraní. 3D technologie čištění zneškodní více zubního plaku, sníží riziko vzniku zánětu dásní a celkově zlepší zdraví ústní dutiny. (Klukowska M, et al., J Clin Dent 2014;25:6–12, Klukowska M, et al., J Clin Dent 2015;26:80–85)

Srovnávací tabulka

Oral-B Srovnávací tabulka

Vlastnosti

 • Špičkové odstraňování zubního plaku
 • Speciální design
 • Režim čištění: Daily Clean
 • Tlakový senzor
 • Dvouminutový časovač
 • Kartáčkové hlavy navržené ve spolupráci se zubními lékaři
 • Bleděmodré provedení

Parametry

Počet pulzů za minutu 20 000
Počet oscilačních pohybů za minutu 7 600
Doba nabíjení 12 hodin

Obsah balení

 • Rukojeť elektrického zubního kartáčku s nabíječkou
 • 1 kartáčková hlavice Cross Action

Odkazy


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Počet programů 1
Časovač ano
Náhradní hlavice ano
Tlakový sensor ano
Doba provozu 1 Hodiny
Doba nabíjení 12 hod.
Indikátor stavu baterie ano
Dětský ne
Počet pohybů za minutu 20000 /min
Pouzdro ne
Připevnění na zeď ne
Nabíjecí stanice ano
Napájení aku
Barva

Barva

bílá/modrá
Smart ne