10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2665774

HAIER vinotéka HWS84GA + záruka 5 let

HAIER vinotéka HWS84GA + záruka 5 let

Volně stojící jednozónová vinotéka v černém provedení s objemem 84 l a úložným prostorem pro 84 lahví. Haier HWS84GA disponuje elektronickým ovládáním, šetrným a úsporným 3D LED osvětlením a ultra tichým chodem pro nerušený klid vaší domácnosti. Celý popis
16 090 Kč
Zboží od: MALL
16 090 Kč
Doprava zdarma
Poslední 3 kusy
S novou kartou za

27.5.2024 na vaší adrese
K doručení lze objednat výnos až do bytu, zapojení a odvoz starého spotřebiče

Popis

Klíčové vlastnosti Haier HWS84GA

 • Tichý antivibrační kompresor
 • Ochrana proti UV záření
 • Vnější dotykový ovládací panel
 • Úsporné LED osvětlení
Vinotéka Haier HWS84GA

Profesionální skladování vašeho vína

Vinotéky Haier vytvářejí optimální podmínky pro uchovávání vín a vy si tak svou vášeň můžete užít v plné míře na profesionální úrovni, což dokládá i jejich časté využití v restauracích nebo barech. Díky kompresoru s nízkými vibracemi pracují při velmi nízké hlučnosti, UV filtr ve dveřích chrání vnitřní prostor před ultrafialovým světlem z vnějšku, LED osvětlení uvnitř brání lahvím před zahříváním, vlhkost a teplota jsou přesně regulovány. Pečlivý design a pokročilé funkce vinoték Haier z nich učinily jedničky na trhu.

Vinotéka Haier HWS84GA Optimální podmínky

Moderní technologie chlazení s optimální vlhkostí

Haier představuje jedinečnou pokročilou technologii patentovaného systému přirozeného proudění vzduchu. Prostřednictvím senzoru teploty a vlhkosti spolupracuje ventilátor a kompresor, tak aby zaručily stejnou dokonalou úroveň vlhkosti mezi 50 a 70 %. Voda, která je uložená ve spodní nádobě na vodu, se přemění na vlhkost, která zaručuje perfektní distribuci vzduchu uvnitř vinotéky.

Vinotéka Haier HWS84GA Optimální vlhkost

Odolná dvířka s precizní UV ochranou

Dvířka z bezpečnostního skla umožňují předvést vzácnou sbírku vín a jejich povrch je odolný proti poškrábání a ulpívání otisků prstů. Pro ochranu vaší ceněné kolekce byl do dveří zabudován anti-UV filtr. Filtry zabraňují pronikání paprsků dovnitř vinotéky, takže každá láhev ve vaší sbírce je dokonale uchována v nejlepším stavu.

Vinotéka Haier HWS84GA UV ochrana

Vinotéka, která neruší

Mikro vibrace a hluk mohou poškodit vaše vína, ovlivnit jejich chuť, a hlavně narušit vaši radost z nich. Kompresor s antivibračním systémem snižuje vibrace na minimum a díky němu pracuje vinotéka v tichu s hladinou hluku pouhých 37 dB. Vinotéku můžete umístit i do obýváku a vaše večery nebudou ničím narušené. 

Vinotéka Haier HWS84GA Antivibrační kompresor

Čistší vzduch ve vinotéce = čistší chuť a aroma vína

Přestože jsou láhve zapečetěny, stále jsou schopny „dýchat" skrz svůj korek. Proto je důležité, aby byl vzduch, který je obklopuje, čistý, a tak nebyla nijak ovlivněna chuť a aroma skladovaného vína. Filtr s aktivním uhlím působí jako bariéra pro vnější pachy, což oceníte především pokud máte vinotéku umístěnou v kuchyni. Díky tomuto filtru víno stárne v prostředí, které se nejvíce podobá vinnému sklípku z přírodního kamene

Vinotéka Haier HWS84GA T-ABT Filtr s aktivním uhlím

Elegantní dřevěné police pro bezpečné uskladnění

Luxusní dřevěné police jsou uzpůsobeny pro co nejsnadnější vkládání a vyndávání lahví, jednoduché čištění, samozřejmostí je jejich elegantní vzhled, který podtrhuje krásu vinoték. Umístit na ně můžete lahve různých velikostí, a to ve více vrstvách. Je však nutné dbát na to, abyste nepřekročili maximální zátěž polic 35 kg. Po vložení vín se ujistěte, že jsou lahve stabilní a nevyčnívají z polic, aby se zabránilo jejich naražení do dvířek.

Vinotéka Haier HWS84GA Dřevěné police

Haier HWS84GA Digitální displej

Intuitivní digitální ovládací panel s displejem na vnější straně dveří vám umožní pohodlně ovládat nastavení teploty v interiéru vinotéky v rozmezí 5–20 °C bez nutnosti jejího otevírání a tedy bez obav z narušení konstantní vnitřní teploty. LED ukazatel a zvukový alarm upozorní na zvýšení teploty například v případě nedovřených dvířek.

Haier HWS84GA LED osvětlení

3D LED prostorové osvětlení umístěné ve vinotéce slouží k dobré přehlednosti a viditelnosti. Světlo spotřebovává méně energie než klasické běžné osvětlení. Navíc vydává jen velmi málo tepla, takže nezvyšuje vnitřní teplotu ve vinotéce a udržuje optimální podmínky skladování pro vaše víno.

Haier HWS84GA Zámek dveří

Vinotéka je vybavena zámkem dveří. Svou cennou sbírku vín můžete jednoduše pomocí klíčku uzamknout a tím zabránit nechtěnému otevření dveří. Oceníte to například s malými dětmi.

Haier HWS84GA Oboustranná dvířka

Velkou výhodou je možnost přizpůsobení směru otvírání dvířek dle vašich potřeb, vinotéka disponuje výměnným závěsem dveří. Pro obrácení dveří jsou zapotřebí 2 osoby a je nutné odpojit vinotéku z elektrické sítě. Pokud si nebudete vědět rady, servisní odborník vám s touto výměnou rád pomůže. Ideální řešení pro každou domácnost.


Teplota a vlhkost na správné úrovni

Vinotéky Haier jsou vybaveny systémem regulace vlhkosti, který ji udržuje mezi 50–70 %. Hlídají také konstantní teplotu, aby nedošlo ke změně chuti a vůni, a vína si uchovala svoji nejčistší podobu

Vinotéka Haier HWS84GA Systém regulace vlhkosti

Láhev s vínem musí ležet

Při skladování vína musí být korek stále ponořen, aby se zabránilo jeho vysychání. Doporučuje se tedy láhev při skladování pokládat. Stále vlhký korek zajistí, že bude maximálně zabráněno přístupu kyslíku, který by byl příčinou oxidace vína, a tak jeho znehodnocení.

Vinotéka Haier HWS84GA Poloha lahví

Co víno potřebuje?

Pro krátkodobé skladování vystačíte i s podmínkami blížícími se vinnému sklepu. Je třeba vyhnout se místům, kam dopadá hodně světla nebo slunečních paprsků, a vybírat naopak místa chladnější a se stabilní teplotou. Místo pro uskladnění vína by rovněž nemělo být příliš vlhké ani suché

Vinotéka Haier HWS84GA Ideální prostředí

Skvělý výkon a nízká spotřeba energie v třídě A

Vinotéky Haier se řadí k nejúspornějším vinotékám na trhu a svou energetickou třídou A znamenají menší dopad na životní prostředí a přináší větší úspory vaší peněžence. 

Vinotéka Haier HWS84GA Energetická úspora

Vlastnosti

 • Jednozónová vinotéka
 • Elektronické ovládání
 • 3D LED osvětlení
 • Antivibrační kompresor – ultra tichý chod
 • Natural Air Flow – moderní technologie chlazení s optimální vlhkostí
 • Vnější dotykový ovládací displej
 • Humidity Sensor
 • Aktivní cirkulace vzduchu
 • Automatické odmrazování
 • Filtr s aktivním uhlím
 • UV ochrana
 • Alarm otevřených dveří
 • Bezpečnostní zámek
 • Elektronické nastavení teploty
 • Rozsah teploty 5–20 °C

Vnitřní výbava

 • 6+1 dřevěné police

Technické parametry

Energetická třída G
Spotřeba el. energie 149 kWh/rok
Počet lahví 84
Objem 84 l
Hlučnost 37 dB
Výška 127 cm
Šířka 49,7 cm
Hloubka 58 cm

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.