Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 37407253

Candy chladnička CCG1L314ES + dárek Jägermeister 0,35L COOLPACK

Candy chladnička CCG1L314ES + dárek Jägermeister 0,35L COOLPACK

Okamžitá sleva
MALL.CZ Dny – Sleva 15 % na vybrané domácí spotřebiče značky Candy s kódem 24MDW6CZ90 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob)!
AKCE: Nyní dárek lahev Jägermeister 0,35L COOLPACK. Další produkty v akci najdete ZDE. Akce je určena pro osoby starší 18 let.
Volně stojící chladnička v energetické třídě E a stříbrném provedení s celkovým objemem 157 l a mechanickým ovládáním. Candy CCG1L314ES disponuje systémem Low Frost což znamená chlazení s menší tvorbou námrazy v mrazáku.
Celý popis
Zdarma Dárek v hodnotě 260 Kč
Jägermeister 0,35L COOLPACK
gift
Produkt je momentálně nedostupný.
5 092 Kč s kódem
24MDW6CZ9O
Ušetříte 2 499 Kč 8 489 Kč
5 990 Kč
Zboží od: MALL
Ušetříte 2 499 Kč 8 489 Kč
5 990 Kč
5 092 Kč s kódem
24MDW6CZ9O
Doprava zdarma
S novou kartou za
K doručení lze objednat výnos až do bytu, zapojení a odvoz starého spotřebiče

Popis

Klíčové vlastnosti chladničky Candy CCG1L314ES

 • Fast Freeze
 • Aplikace hOn
 • LED osvětlení
 • Změna otevírání dvířek
Volně stojící chladnička Candy CCG1L314ES

Volně stojící chladnička Candy CCG1L314ES

Systém chlazení s menší tvorbou námrazy v mrazáku 

Chladící okruh je skrytý ve stěnách mrazáku, díky čemu se tvorba námrazy rapidně snižuje. Chladný vzduch je rovnoměrně distribuován v celém prostoru a tím je zaručena vyšší účinnost chlazení. Díky tomu je nutné odmrazování jen zřídka- pouze 1× za rok! Zásuvky jsou navíc vyrobeny tak, aby se daly snadno čistit.

Volně stojící chladnička Candy CCG1L314ES

Automatické odmrazování

Během běžného provozu se chladnička odmrazuje automaticky. Není nutné vysoušet kapky vody na zadní straně ani odstraňovat námrazu. Voda se zachycuje v zadní části a odtéká přes otvor nad kompresor, kde se pomocí tepla odpaří. Je nutné, abyste udržovali odtokový otvor čistý a bez nečistot pro snadné odtékání vody.


Volně stojící chladnička Candy CCG1L314ES

Jednoduché otevření dvířek

Nová integrovaná ergonomická a funkční rukojeť ladí s hranami dveří, což dodává výrobku jemnější vzhled a usnadňuje uchopení.

Volně stojící chladnička Candy CCG1L314ES

Prakticky členěný prostor a velká kapacita

Kombinovaná chladnička disponuje celkovou kapacitou 157 litrů, přičemž chladící část má čistý objem 109l a mzazící část 48l. Uvnitř je prostor prakticky členěn, pro přehledné a správné uchování potravin. Chladnička je vybavena 2+1 nastavitelnými skleněnými policemi, 3 přihrádkami ve dveřích a zásuvkou na ovoce a zeleninu. Mrazák disponuje 3 plastovými zásuvkami s úpravou Easy Clean pro snadné čištění.


Volně stojící chladnička Candy CCG1L314ES

Mechanické ovládání

Ovládání chladničky je velmi intuitivní, decentní a nijak nenarušuje jedinečnost celého produktu. Pomocí otočného termostatu si snadno nastavíte stupeň chlazení.

Volně stojící chladnička Candy CCG1L314ES

Osvětlení bez energetických ztrát a ohřívaní interiéru

LED osvětlení ušetří 90% energie, má 50krát lepší viditelnost a 30kát delší životnost v porovnání s tradičním osvětlením. Chladné světlo z LED svítidla je zcela bez oteplujícího účinku a navíc zachovává organoleptické vlastnosti potravin.


Volně stojící chladnička Candy CCG1L314ES

Vyrovnání na každém povrchu

Chladnička je vybavena dvěma polohovatelnými nožičkama, díky kterým můžete spotřebič umístit kamkoli. Otáčejte nožičkami ve směru hodinových ručiček, aby se chladnička zvedla nebo naopak otáčejte nožičkami proti směru hodinových ručiček, aby se chladnička snížila. Jednoduše nastavte pravou a levou nožičku podle výše uvedených postupů na horizontální úroveň.

Volně stojící chladnička Candy CCG1L314ES

Rychlá instalace

Díky otočným dvířkám můžete svou ledničku umístit do každé kuchyně. Rychlá instalace umožňuje umístění dveřních pantů na levou i pravou stranu spotřebiče.


Volně stojící chladnička Candy CCG1L314ES

Doplňkový obsah v aplikaci hOn

Stáhněte si aplikaci hOn a objevte kompletní sadu propojených funkcí, které vám zjednoduší každodenní používání. Získejte užitečné tipy a rady prostřednictvím chytrého telefonu a užívejte si funkcí např. Food Locator-s doporučením umístění jídla, Smart Drink Assistant, Inventory Assistant, Rychlé mrazení, Dovolená, Eco. Aplikaci a veškeré její chytré funkce můžete jednoduše využívat, ať už jste kdekoli, pomocí dálkového ovládání.

Volně stojící chladnička Candy CCG1L314ES

Možnost zmrazit rychle i velký nákup

Pomocí termostatu si můžete zapnout funkci FastFreeze (číslo 7). Pokud je funkce rychlého mrazení nastavena, teplota mrazáku může být rychle snížena. Tím si potraviny zachovají svou čerstvost a neztratí své nutriční hodnoty.

Volně stojící chladnička Candy CCG1L314ES

Velká zásuvka na zeleninu

Průhledná a ergonomická zásuvka umožňuje optimální skladování ovoce a zeleniny. Zajišťuje jejich delší čerstvost a zabraňuje tak případnému plýtvaní s potravinami. Její použití je velmi jednoduché, pohodlné a bezhlučné.

Volně stojící chladnička Candy CCG1L314ES

Na hvězdičkách záleží

Hvězdičky mrazáku slouží k označení minimální zaručené teploty a účelu, pro který je označený mrazící prostor konstruován. Mrazák umožňuje dlouhodobě skladovat potraviny při teplotě nižší než –18 °C. Nízkoteplotní prostor s teplotou nižší než –18 °C, určený pro dlouhodobé skladování zmrazených potravin a zmrazování čerstvých potravin.


Vlastnosti

 • Volně stojící chladnička ve stříbrném designu
 • Statické chlazení v chladničce
 • Low Frost – systém chlazení s menší tvorbou námrazy v mrazáku – chladicí okruh je skrytý ve stěnách mrazáku, čímž se snižuje tvorba námrazy
 • Doplňkový obsah v aplikaci hOn (bez připojení k Wifi a možnosti dálkového ovládání), Tipy a rady, Asistent zásob, Smart Food Locator a mnoho dalšího
 • Mechanické ovládání
 • Nastavení termostatu 1 – 7 (úroveň 7 Fast Freeze – rychlé mrazení)
 • Automatické odmrazování chladničky, manuální mrazáku
 • Osvětlení LED
 • Výměnný závěs dveří
 • 2 nastavitelné nožičky

Vnitřní výbava

 • 3 police v chladničce
 • 3 přihrádky v chladničce
 • 1 zásuvka na ovoce a zeleninu v chladničce
 • 3 zásuvky v mrazáku s úpravou Easy Clean pro snadné čištění

Technické parametry

Energetická třída E
Spotřeba el. energie 189 kWh/rok
Celkový užitný objem 157 l
Objem lednice 109 l
Objem mrazáku 48 l
Hlučnost 39 dB
Třída mrazení ****
Doba skladování při výpadku 7 h
Výška 144 cm
Šířka 47 cm
Hloubka 49,5 cm

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.