Daewoo mikrovlnná trouba KOR 6S2AK

Daewoo mikrovlnná trouba KOR 6S2AK

Mikrovlnná trouba Daewoo KOR 6S2AK v designovém černém provedení s elektronickým ovládáním a funkcí rozmrazování se jistě stane dalším členem vaší domácnosti. Jistě využijete 11 úrovní výkonu a maximální výkon ohřevu – 800W. Celý popis
1 780 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 690 Kč
Od prodejce MALL

Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1002122

Recenze (0)

Autor si přál zůstat v anonymitě
3.12.2018
Ověřený nákup
Mikrovlnná trouba funguje, jen jsou promáčklé boky a nestojí rovně. Chybu jsem dávala dopravci, i když obal byl neporušený. Po dnešním vyzvednutí roduktu od mall.cz na české poště jsem však jiného názoru. Obal opět neporušený, samotný obsah však zničený. Nicméně tento produkt zatím nemohu ohodnotit, každopádně už mě to natolik vadí, že jsem se musela vyjádřit. V tuto chvíli si nejsem jistá, zda si z e-shopu ještě něco objednám.
Lucie V.
21.6.2018
Ověřený nákup
Mikrovlnka funguje, jak má. Jediné, co bych vytkla je, že se hůře mačkají "tlačítka". Tak doufám, že se časem nepromáčknou... Ještě zmíním jednu věc, když se pokrm dohřeje, mikrovlnka se vypne (zhasne) a pokud chcete přihřát, musíte otevřít dvířka, aby se zase zapla. Ale to nevidím jako závadu či problém, jen na to upozorňuji.
Eva H.
15.3.2018
Ověřený nákup
S nákupem mikrovlnné trouby bych byla spokojena v případě, kdybyste reagovali na mou reklamaci. Trouba funguje, ale přišla s prasklým otočným talířem. I když jsem ihned vyplnila reklamační formulář, zaslala foto prasklého talíře, telefonovala na Vaši linku, doposud se mi nikdo neozval.Takže jsem nespokojena. Měla jsem v úmyslu zakoupit u Vás americkou lednici, ale bohužel s tímto přístupem už nemám odvahu dále u Vás nakupovat.
Hana B.
5.12.2017
Ověřený nákup
Dobrý pomocník za rozumnou cenu
Petr C.
17.8.2017
Ověřený nákup
Byl to dárek a zatím nebyl vyzkoušen. Mohu odpovědět cca za 3 týdny.
Danuše K.
27.4.2017
Ověřený nákup
100% spokojenost!!!