Miele Blizzard CX1 Parquet Powerline
9 989 Kč

Bezsáčkový podlahový vysavač je vhodný převážně na tvrdé podlahy. Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine je vybaven filtrem HEPA AirClean Lifetime, který je schopen zachytit nejjemnější prach a alergeny. Akční rádius 11 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.

Miele Blizzard CX1 Comfort Ecoline
12 990 Kč

Bezsáčkový podlahový vysavač s kartáčem Parquet Twister XL pro šetrnou péči převážně o choulostivé povrchy. Miele Blizzard CX1 Comfort Ecoline je vybaven filtrem HEPA AirClean Lifetime, který je schopen zachytit jemné částice prachu a alergeny. Akční rádius 11 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.

Miele Blizzard CX1 Red Powerline
8 990 Kč

Bezsáčkový podlahový vysavač s podlahovou hubicí EcoTeQ Plus pro vynikající a efektivní čištění. Miele Blizzard CX1 Red Powerline je vybaven bezúdržbovým filtrem Lifetime, který je schopen zachytit vysoký podíl prachu . Akční rádius 11 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.

Miele bezsáčkový vysavač Boost CX1 PowerLine
7 689 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezsáčkový vysavač s příkonem 890 W a s motorem PowerLine. Miele Boost CX1 PowerLine nabízí technologii Vortex, elektronickou regulaci výkonu 4stupňovým voličem, vzduchový filtr Silence AirClean a TrackDrive.