Miele Classic C1 Ecoline
3 990 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač je vybaven motorem s pomalým rozběhem o příkonu 550 W. Miele Classic C1 Ecoline je díky svému příslušenství a univerzální podlahové hubici komfortním a všestranným pomocníkem. Akční rádius 9 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.


Miele Classic C1 Parquet Powerline
4 990 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač je vybaven motorem s pomalým rozběhem o příkonu 800 W. Miele Classic C1 Parquet Powerline je díky kartáči na tvrdé podlahy Parquet Twister vhodný k péči o choulosté podlahy. Akční rádius 9 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.


Miele Classic C1 Powerline
4 490 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač je vybaven motorem s pomalým rozběhem o příkonu 800 W. Miele Classic C1 Powerline je díky svému příslušenství a univerzální podlahové hubici komfortním a všestranným pomocníkem. Akční rádius 9 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.


Miele Compact C1 Powerline
4 990 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač je vybaven motorem s pomalým rozběhem o příkonu 890 W. Miele Compact C1 Powerline je vybaven univerzální podlahovou hubicí a plnohodnotným příslušenstvím. Akční rádius 9 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.


Miele Compact C2 Excellence
5 990 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač je vybaven motorem s pomalým rozběhem o příkonu 550W. Miele Compact C2 Excellence je díky svému příslušenství a hubici EcoTeQ Plus komfortním a všestranným pomocníkem. Akční rádius 11 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.


Miele Compact C2 Parquet Powerline
6 590 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač je vybaven motorem s pomalým rozběhem o příkonu 890W. Miele Compact C2 Parquet Powerline je díky svému příslušenství a hubici Parquet Twister komfortním a všestranným pomocníkem. Akční rádius 11 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.


Miele Complete C2 Jubilee Ecoline
5 990 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač je vybaven motorem s pomalým rozběhem o příkonu 550W. Miele Complete C2 Jubilee Ecoline je vybaven hubicí Parquet Twister a plnohodnotným příslušenstvím. Akční rádius 10 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.


Miele Complete C2 Parquet Powerline
5 990 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač je vybaven motorem s pomalým rozběhem o příkonu 890 W. Miele Complete C2 Parquet Powerline je vybaven šetrnou hubicí na tvrdé podlahy a plnohodnotným příslušenstvím. Akční rádius 10 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.


Miele Complete C2 Powerline
5 590 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač je vybaven motorem s pomalým rozběhem o příkonu 890 W. Miele Complete C2 Powerline je vybaven univerzální podlahovou hubicí a plnohodnotným příslušenstvím. Akční rádius 10 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.


Miele Complete C3 Allergy Powerline
7 590 Kč
+ doprava zdarma

Sáčkový podlahový vysavač s HEPA filtrem vhodný především pro alergiky. Miele Complete C3 Allergy Powerline překvapí silným motorem Power Efficiency se zlepšenou účinností. Vysávání bude pohodlnější díky ergonomicky tvarované rukojeti se sacím štětcem. Díky univerzální podlahové hubici a integrovanému příslušenství jej využijete při vysávání celého bytu.


Miele Complete C3 Cat&Dog Powerline
7 990 Kč
+ doprava zdarma

Sáčkový podlahový vysavač s turbokartáčem a filtrem pro pohlcování pachů. Miele Complete C3 Cat&Dog Powerline je ideální pro všechny milovníky zvířat. Vysavač si najde místo v každé domácnosti díky podlahové hubici s kovovou plochou kartáče. Nášlapná tlačítka vám vysávání ještě více usnadní stejně jako ergonomická rukojeť a oboustranný parkovací systém.


Miele Complete C3 Electro Ecoline
15 990 Kč
+ doprava zdarma

Sáčkový podlahový vysavač s elektrickým kartáčem k intenzivnímu čištění koberců. Miele Complete C3 Electro Ecoline v nadstandardním designu s chromovými aplikacemi zajistí maximální hygienu vzduchu díky HEPA filtru AirClean. Komfortní rukojeť zajistí mimořádně pohodlnou manipulaci a snadné manévrování. Úklid usnadní i extra rychlé a pohodlné navíjení kabelu.


Miele Complete C3 Jubilee Ecoline Parquet
6 990 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač s šetrným kartáčem na parkety k prvotřídní péči o choulostivé tvrdé podlahy. Miele Complete C3 Jubilee Ecoline Parquet disponuje motorem Power Efficiency se zlepšenou účinností, filtrem AirClean+, který zadrží i ty nejmenší částečky nebo teleskopickou trubicí Comfort.


Miele Complete C3 Jubilee Powerline Parquet, grafitově šedá
6 990 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač s flexibilní hubicí Parquet Twister je vhodný k vysávání choulostivých tvrdých podlah. Miele Complete C3 Jubilee Powerline Parquet je díky svému příslušenství komfortním a všestranným pomocníkem. Akční rádius 12 m umožňuje úklid i velkých prostor.


Miele Complete C3 Jubilee Powerline Parquet, petrolejová
6 990 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač s flexibilní hubicí Parquet Twister je vhodný k vysávání choulostivých tvrdých podlah. Miele Complete C3 Jubilee Powerline Parquet je díky svému příslušenství komfortním a všestranným pomocníkem. Akční rádius 12 m umožňuje úklid i velkých prostor.


Miele Complete C3 Parquet Ecoline
7 490 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač s šetrným kartáčem na parkety k prvotřídní péči o choulostivé tvrdé podlahy. Miele Complete C3 Parquet Ecoline disponuje motorem EcoLine se zlepšenou účinností, filtrem AirClean+, který zadrží i ty nejmenší částečky nebo teleskopickou trubicí Comfort.


Miele Complete C3 Parquet Powerline
7 490 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač s šetrným kartáčem na parkety k prvotřídní péči o choulostivé tvrdé podlahy. Miele Complete C3 Parquet Powerline disponuje motorem Power Efficiency se zlepšenou účinností, filtrem AirClean+, který zadrží i ty nejmenší částečky nebo teleskopickou trubicí Comfort.


Miele Complete C3 Perfomance Ecoline
6 990 Kč
+ doprava zdarma

Podlahový vysavač je vybaven motorem Power Efficiency s pomalým rozběhem o příkonu 800 W. Miele Complete C3 Perfomance Ecoline je díky svému příslušenství komfortním a všestranným pomocníkem. Akční rádius 12 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.


Miele Complete C3 Performance Parquet Ecoline
7 990 Kč
+ doprava zdarma

Sáčkový podlahový vysavač s šetrným kartáčem na parkety pro prvotřídní péči o choulostivé tvrdé podlahy. Miele Complete C3 Performance Parquet Ecoline disponuje filtrem AirClean+, který zadrží i ty nejmenší částečky prachu a alergenů. Akční rádius 12 metrů a integorvané příslušenství vám umožní pohodlně vysát celý byt.


Miele Complete C3 Pure Red
5 990 Kč
+ doprava zdarma

Sáčkový podlahový vysavač s motorem Power Efficiency se zlepšenou účnností. Miele Complete C3 Pure Red disponuje nášlapnými tlačítky pro pohodlné vysávání, mimořádně komfortním nastavením výšky díky teleskopické trubici Comfort a akčním rádiem 12 m pro vysávání větších ploch. Překvapí všestranným použitím díky univerzální podlahové hubici a integrovanému příslušenství.


Miele Complete C3 Silence Ecoline
7 590 Kč
+ doprava zdarma

Sáčkový podlahový vysavač s filtrem Silence AirClean redukující hluk. Miele Complete C3 Silence Ecoline disponuje hubicí EcoTeQ Plus pro efektivní čištění a motorem Power Efficiency se zlepšenou účinností. Akční rádius 12 metrů a integrované příslušenství vám umožní pohodlně a rychle uklidit celý byt.


Miele Complete C3 TotalCare Ecoline
9 990 Kč
+ doprava zdarma

Sáčkový podlahový vysavač s rozsáhlým příslušenstvím. Miele Complete C3 TotalCare Ecoline disponuje funkcí Boost pro momentové zvýšení výkonu motoru na 900 W, díky tomu a ručnímu turbokartáči spolehlivě odstraníte všechny chlupy a vlákna. Teleskopickou trubici Comfort si komfortně nastavíte podle vaší výšky.