10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 36645765

De'Longhi automatický kávovar Dinamica plus ECAM380.85.SB

De'Longhi automatický kávovar Dinamica plus ECAM380.85.SB

Plnoautomatický kávovar s prémiovým plně dotykovým TFT barevným displejem s barevnými ikonami pro kávové a mléčné nápoje. Delonghi Dinamica plus ECAM ECAM380.85.SB nabízí 4 uživatelské profily pro uložení personalizovaných nastavení, Smart One Touch technologii zobrazující nejpoužívanější nápoje a technologii LatteCrema Hot pro bohatou krémovou pěnu. Vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduché čištění a údržbu. Celý popis
Produkt se již neprodává
17 990 Kč
Zboží od: MALL
17 990 Kč
S novou kartou za

Popis

Klíčové vlastnosti De'Longhi Dinamica plus ECAM ECAM380.85.SB 

 • Ocelový mlýnek se 13 stupni hrubosti mletí
 • Automatický systém pěnění mléka
 • Osobní nastavení aroma, velikosti a teploty kávy 
 • Barevný dotykový displej
 • Automatická funkce čištění a odvápňování
 • Tlak čerpadla 15 barů
Kávovar De'Longhi Dinamica plus ECAM ECAM380.85.SB

DeLonghi Dinamica plus ECAM ECAM380.85.SB

Lahodné cappuccino s krémovou pěnou

Patentovaný systém LatteCrema Hot vám automaticky připraví dokonalé cappuccino s krémovou mléčnou pěnou. Dokonce si můžete vybrat jeden ze tří stupňů napěnění – horké mléko, střední nebo hustá pěna. LatteCrema systém si poradí i s napěněním rostlinných nápojů. Pro snadnější údržbu systému je mléčná karafa vybavena čistící funkcí, která spustí cyklus proplachování vodou a proudem páry.

DeLonghi Dinamica plus ECAM ECAM380.85.SB

Vždy čerstvě namletá káva

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání toho nejlepšího aroma z kávy. Kávovary De'Longhi mají zabudovaný ocelový mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou naprosto přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Právě tento typ mlýnku používají i profesionální baristé! Navíc díky tzv. „Tubeless Systému“ se snižuje na minimum množství namleté kávy, která zůstává v mlýnku. vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě umleté kávy.

DeLonghi Dinamica plus ECAM ECAM380.85.SB

Systém ohřevu Termoblok

Pro dosažení plného aroma z čerstvě namleté kávy je důležitá správná teplota vody, proto jsou kávovary De'Longhi vybaveny systémem „Termoblok“. Vysoce přesné elektronické ovádáním zajišťuje optimální teplotu vody, aby bylo dosaženo perfektních výsledků v šálku. Výhodou systému je také tichý provoz a rychlé nahřátí celého kávovaru.


DeLonghi Dinamica plus ECAM ECAM380.85.SB

Vyjímatelná spařovací jednotka

Důležitou součástí kávovaru je tzv. spařovací jednotka, která dávkuje a pěchuje čerstvě namletou kávu tak, jako by to dělal profesionální barista. Patentovaná spařovací jednotka De´Longhi má nastavitelnou komoru, která dokáže zpracovat různé množství kávy podle druhu zvoleného nápoje. Navíc je vyjímatelná, aby bylo možné ji alespoň jednou za měsíc propláchnout pod tekoucí vodou bez nutnosti používat chemické čisticí přípravky.

DeLonghi Dinamica plus ECAM ECAM380.85.SB

Intuitivní ovládání díky barevnému displeji

Díky velkému dotykovému barevnému displeji s rozlišením 3,5" je používání kávovaru snadné a intuitivní. Interaktivní panel a menu v českém jazyce vás jednoduchým způsobem provedou celým procesem přípravy kávy a všemi kroky spojenými s údržbou kávovaru. Funkce „Smart One Touch" řadí nápoje podle četnosti používání, takže máte váš oblíbený nápoj vždy po ruce.

DeLonghi Dinamica plus ECAM ECAM380.85.SB

Nastavte si chuť své oblíbené kávy

Kávovar připraví váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím tlačítka. Aby však byla káva připravena vždy podle vaší chuti, funkce „my“ umožní upravit velikost, aroma, poměr kávy a mléka a následně uložit do paměti přístroje. V nastavení je také možnost zvolit požadovanou teplotu vody pro přípravu nápoje.


DeLonghi Dinamica plus ECAM ECAM380.85.SB

Užijte si další extra funkce kávovaru

Při používání kávovaru určitě oceníte praktické funkce jako je nastavitelná výška adaptéru, možnost připravit pouze horkou vodu na čaj nebo 2 espressa současně pro úsporu času. V kávovaru je také možné použít předem namletou kávu, například bezkofeinovou. Aby připravené nápoje vydržely déle horké, disponuje kávovar praktickou funkcí nahřívání šálků. Díky funkci „Statistika“ si můžete snadno ověřit, kolik káv a mléčných nápojů jste již na přístroji připravili.

DeLonghi Dinamica plus ECAM ECAM380.85.SB

Jednoduchá údržba kávovaru

Pro ještě lepší uživatelský komfort jsou kávovary De´Longhi vybaveny automatickým procesem čištění a odvápňování. Z vnitřního okruhu se zbytky kávy odstraňují již při zapnutí přístroje během automatického proplachování. Zároveň se nahřívá vnitřní okruh, aby měla káva správnou teplotu. Před vypnutím kávovaru se vnitřní okruh znovu propláchne a zbaví kávových usazenin. Kávovar sám ohlásí nutnost odvápnění a jednoduše vás provede jednotlivými kroky procesu odvápnění. Části kávovaru je také možné mýt v myčce nádobí.

DeLonghi Dinamica plus ECAM ECAM380.85.SB

Funkce automatického vypnutí

Funkce automatického vypnutí umožní šetřit energii a pečovat o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Stačí jen nastavit jeden z pěti dostupných intervalů, po jejichž uplynutí se přístroj automaticky přepne do pohotovostního režimu. Nemusíte se bát ani o čistotu přístroje, protože před vypnutím se vnitřní okruh automaticky propláchne.


.

Vlastnosti

 • Automatický kávovar
 • Prémiový a intuitivní 3,5" plně dotykový TFT barevný displej s barevnými ikonami pro „kávové a mléčné nápoje" zajistí jednoduché a interaktivní ovládání
 • 4 uživatelské profily, pro uložení personalizovaných nastavení pro různé členy rodiny
 • Smart One Touch technologie, která vaše nejpoužívanější nápoje zobrazí vždy na úvodní stránce displeje
 • Technologie LatteCrema Hot připraví bohatou, krémovou a dlouhotrvající pěnu při správné horké teplotě s použitím mléka nebo rostlinných alternativ
 • Automatické čistění mléčné karafy, kterou je po použití možné vložit do lednice
 • Bohatá nabídka nových klasických kávových nápojů, se kterými prozkoumáte rozmanitost kávy a mléka
 • Funkce MY pro přizpůsobení aroma, velikosti kávy a množství mléka
 • Vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduché čištění a údržbu
 • Odkapávací tácek s vyjímatelnou mřížkou, kterou lze mýt v myčce nádobí pro maximální hygienu
 • 300g zásobník na zrnkovou kávu

Technické parametry

Příkon 1450 W
Tlak 15 bar
Typ mlýnku Ano
Objem nádrže na vodu 1,8 l
Displej Ano
Parní tryska Ano
Nádoba na mléko Ano
Funkce horká voda Ano
Funkce odvápňování Ano
Výška 34,8 cm
Šířka 23,6 cm
Hloubka 42,9 cm
Hmotnost 9,5 kg
Barva Stříbrná/černá

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.