Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Niceboy RAZE 3 Titan SENCOR SSS 81 přenosný reproduktor, černá/šedá
Niceboy RAZE 3 Titan

Může se pochlubit extra hudebním výkonem 50 W a palec nahoru si zaslouží i za 15h výdrž na nabití 5000mAh baterie – moderní Bluetooth 5.0 reproduktor Niceboy RAZE 3 budete chválit i za výbornou kvalitu zvuku díky jeho 2× 57mm měničům. Má mikrofon pro handsfree, je odolný vodě a prachu a nechybí mu AUX In, microSD slot, USB i FM tuner.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
SENCOR SSS 3800 bluetooth reproduktor SENCOR SSS 81 přenosný reproduktor, černá/šedá
SENCOR SSS 3800 bluetooth reproduktor

Reproduktor s technologií Bluetooth a maximálním výkonem 60 W perfektně ozvučí jakoukoliv párty. Sencor SSS 3800 nabízí výdrž na baterii až 10 h a disponuje LCD displejem a blikajícím LED osvětlením. Nechybí ani FM rádio, funkce karaoke nebo tlačítko Super Bass pro maximální zvýraznění basů.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Pecka cena
SENCOR SSS 81 přenosný reproduktor, černá/šedá SENCOR SSS 81 přenosný reproduktor, černá/šedá
SENCOR SSS 81 přenosný reproduktor, černá/šedá

Přenosný reproduktor přináší mohutný a bohatý zvuk v malém těle. Stereo zvuk o výkonu 10 W, konektivita Bluetooth, přehrává MP3 z microSD, USB vstupu, AUX audio vstup, FM tuner, LED displej s časem, budík, mikrofon, výdrž dobíjecí baterie až 6 h.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
SENCOR SSS 3200 KIDS bluetooth reproduktor SENCOR SSS 3200 KIDS bluetooth reproduktor
SENCOR SSS 3200 KIDS bluetooth reproduktor

Bluetooth reproduktor s mikrofonem a funkcí karaoke je ideální na dětské oslavy, hřiště a jiné radovánky. Sencor SSS 3200 disponuje vícebarevným LED osvětlením, ekvalizérem s 6 předvolbami a zvládne přehrávat hudbu po dobu až 5 h při střední úrovni hlasitosti. Nechybí ani FM rádio nebo vstup pro kytaru.

můžete mít DNES

MALL
Niceboy RAZE 4 Origin, černá SENCOR SSS 3200 KIDS bluetooth reproduktor
Niceboy RAZE 4 Origin, černá

Poslech hudby doma i venku vám umožní přenosný Bluetooth 5.0 reproduktor Niceboy RAZE 4 Origin s odolným provedením a s krytím dle normy IP67. Hraje znělým a silným zvukem díky 20W převodníku. Disponuje mikrofonem pro handsfree hovory a na nabití hraje až 20 h.

můžete mít DNES

MALL
GoGEN BPS 626 bluetooth reproduktor SENCOR SSS 3200 KIDS bluetooth reproduktor
GoGEN BPS 626 bluetooth reproduktor

Reproduktor Gogen BPS626 je vhodný pro ozvučení různých akcí jako jsou rodinné oslavy, svatby, zahradní párty či firemní prezentace. Streamování hudby díky Bluetooth, celkový výkon 40 W, možnost karaoke nebo zesilovač ke kytaře, digitální FM tuner, přehrává MP3, 2× USB, AUX vstup, mikrofon v balení, nabíjecí baterie s dobou provozu až 6,5 h.

můžete mít DNES

MALL
Niceboy RAZE Radion 4 Media-Tech BOOMBOX BT MT3145 bluetooth reproduktor
Niceboy RAZE Radion 4

Zvuk budete slyšet i cítit – přenosný Bluetooth 5.0 reproduktor Niceboy RAZE Radion 4 nabízí výkon 30 W, který mají na svědomí 52mm měniče. MaxxBass technologie posílí basové pásmo a zároveň zachová čistotu výšek. Na nabití hraje až 24 h, má powerbanka funkci, disponuje handsfree mikrofonem a je odolný vodě a prachu dle normy IP67.

můžete mít DNES

MALL
Media-Tech BOOMBOX BT MT3145 bluetooth reproduktor Media-Tech BOOMBOX BT MT3145 bluetooth reproduktor
Media-Tech BOOMBOX BT MT3145 bluetooth reproduktor

Přenosný Bluetooth reproduktor s vestavěným FM rádiem, který vás ušetří neuspořádané změti kabelů. Media-Tech BOOMBOX BT MT3145 potěší každého hudebního nadšence. Navíc ho můžete snadno nastavovat z větší vzdálenosti díky dálkovému ovládání, které je součástí balení.

můžete mít DNES

MALL
Niceboy PARTY Boss 200W Media-Tech BOOMBOX BT MT3145 bluetooth reproduktor
Niceboy PARTY Boss 200W

Pořádný repromacek s pořádným zvukem a výkonem 200 W je Bluetooth 5.0 párty reproduktor Niceboy PARTY Boss 200W, který hraje díky MaxxBass technologii zvukem se silnými basy. Disponuje funkcí karaoke, má AUX In vstup a dále mu nechybí ani microSD slot, USB port a FM tuner. Na připojený USB flash disk umí i nahrávat. Na nabití hraje 8 h, součástí balení je bezdrátový mikrofon.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
GoGEN SMILEE BPS 636, černá Niceboy RAZE 2 ego bluetooth reproduktor
GoGEN SMILEE BPS 636, černá

Má design v podobě usmívající se tváře a radost roznáší i krásně znělým zvukem – Bluetooth přenosný reproduktor GoGEN SMILEE BPS 636 si vás zkrátka získá provedením i hudebním výkonem 40 W. Zvuk lze upravovat ekvalizéry a zvýrazněním basů, nechybí funkce karaoke včetně 2 mikrofonních vstupů a dále i AUX In, USB port, digitální FM tuner, LED světla a funkce powerbanky. Na nabití hraje přístoj 6,5 h.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
Niceboy RAZE 2 ego bluetooth reproduktor Niceboy RAZE 2 ego bluetooth reproduktor
Niceboy RAZE 2 ego bluetooth reproduktor

Černého Petra si v případě výběru stylového Bluetooth 5.0 přenosného reproduktoru Niceboy RAZE 2 ego rozhodně nevytáhnete, přístroj je totiž vybaven šikovnými funkcemi jako FM tuner, slot na microSD karty, USB vstup, handsfree, Aux In. Vestavěná baterie zajistí energii pro 11 h provozu.

můžete mít DNES

MALL
GoGEN BPS 738 bluetooth reproduktor Niceboy RAZE 2 ego bluetooth reproduktor
GoGEN BPS 738 bluetooth reproduktor

Rozjede každý večírek i tréninky v posilovně nebo taneční vystoupení – přenosný Bluetooth párty reproduktor GoGEN BPS 738 se pyšní světelnými efekty i USB vstupem pro přehrávání z Flash disku. Ve výbavě nechybí ani AUX vstup, Line-IN vstup, digitální FM tuner s až 30 předvolbami a funkce karaoke.

můžete mít ZÍTRA

MALL

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: