10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

True Wireless sluchátka

Tato sluchátka tvoří pouze dva samostatné moduly, které jsou naprosto osvobozeny od drátů (nejsou propojeny ani sami mezi sebou). S chytrým telefonem i spolu navzájem se propojují pomocí Bluetooth. Na jedno nabití vydrží přehrávat i 10 hodin a dobíjí se pomocí speciálního pouzdra. Z tohoto důvodu jsou u výdrže uvedeny dva parametry – výdrž na jedno nabití a celková výdrž s pouzdrem.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 Samsung Galaxy Buds2 SM-R177
Samsung Galaxy Buds2 SM-R177

Stylová bezdrátová sluchátka se báječně hodí na poslech hudby i telefonování. Samsung Galaxy Buds2 vydrží na jedno nabití až 5 hod poslechu a 3,5 hod telefonování a kromě nezbytného ANC disponují i technologií Ambient Sound a VPU. S vybraným zařízením se párují pomocí Bluetooth 5.0. Milovníky designu zaujmou čistým, elegantním designem.

můžete mít DNES

Od MALL
Philips TAT2236 Samsung Galaxy Buds2 SM-R177
Philips TAT2236

Ke zdroji zvuku je připojíte bez použití kabelu pomocí Bluetooth 5.0 bezdrátové technologie – moderní přenosná sluchátka Philips TAT2236 vám hned po spárování s mobilem pustí do uší zvuk skvělé kvality a budou hrát celých 6 h na nabití. Dalších 12 h provozu přidá nabíjecí box. Model je odolný vodě dle IPX4 a vybavený handsfree funkcí.

můžete mít DNES

Od MALL
SENCOR SEP 510BT Samsung Galaxy Buds2 SM-R177
SENCOR SEP 510BT

Za všech okolností elegantní a připravená k poslouchání muziky – stylová Bluetooth 5.0 sluchátka SENCOR SEP 510BT těší půvabným TWS designem i skvělým výkonem díky 10mm měničům. Jsou vybavena mikrofonem pro handsfree, Li-Ion akumulátory s výdrží 7 h na nabití a nabíjecím pouzdrem s 400mAh baterií.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019) Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)
Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods mají oproti minulé verzi až 2× rychlejší přepínání mezi aktivními zařízeními, 1,5× rychlejší spojení telefonních hovorů, až o 30 procent nižší latenci při hraní her a vydrží až 5 hodin poslechu. Bohatý, vysoce kvalitní zvuk a hlas. Automaticky se zapnou, automaticky se připojí. Snadné nastavení pro všechna zařízení Apple a jejich hladké přepínání. Rychlý přístup k Siri, zapnutí přehrávání nebo přeskakování skladeb dvojitým klepnutím. Rychlé nabíjení v pouzdře, které se dá nabíjet konektorem Lightning.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A) Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)
Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)

Jedna z nejlepších in-ear sluchátek na trhu – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.3 sluchátka Apple AirPods Pro (2. generace), která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou dynamickými měniči Apple s extra pohyblivou membránou, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 6 h na nabití. Nabíjecí MagSafe pouzdro s USB-C nabíjením přidá sluchátkům energii pro celkových 30 h provozu.

můžete mít DNES

Od MALL
JBL Vibe 100TWS, šedá Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)
JBL Vibe 100TWS, šedá

Stylová a s výborným zvukem jsou Bluetooth 5.0 sluchátka JBL Vibe 100TWS osazená 8mm dynamickými měniči. Na nabití hrají 5 h, energii pro dalších 15 h provozu dodá nabíjecí 550mAh box. Jsou vybavená mikrofonem pro handsfree hovory i komunikaci s hlasovými asistenty.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A) Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)

Legendy ve 3. generaci jsou tady – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods (3. generace) s Lightning pouzdrem vystřelí každého posluchače či posluchačku do hudebního ráje. Hrají špičkovým zvukem, který je automaticky přizpůsoben poloze hlavy i tvaru ucha. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory a hlasové ovládání. Na nabití hrají až 6 h, dalších 24 h provozu sluchátek přidá nabíjecí pouzdro.

můžete mít DNES

Od MALL
JBL Tune Beam Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
JBL Tune Beam

Excelentní zvuk vám šoupnou do uší Bluetooth 5.3 LE Audio sluchátka JBL Tune Beam osazená 6mm měniči a vybavená ANC technologií aktivního potlačení okolních zvuků. Na jedno nabití hrají až 12 h, energii pro dalších 36 h provozu sluchátek dodá nabíjecí box. Jsou vybavena systémem 4 mikrofonů pro čisté handsfree hovory.

můžete mít DNES

Od MALL
JBL Wave Beam Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
JBL Wave Beam

Skvělý zvuk JBL Deep Bass vás bude doprovázet naprosto kamkoliv díky moderním Bluetooth 5.2 sluchátkům JBL Wave Beam s vysoce kvalitními 8mm dynamickými měniči a s pohodlným usazením v uších díky ergonomickému tvarování. Na jedno nabití hrají 8 h, o dalších 24 h prodlouží provoz nabíjecí box. Jsou vybavená technologií Smart Ambient, funkcí TalkThru i Ambient Aware. Potěší i handsfree funkcí s VoiceAware.

můžete mít DNES

Od MALL
MARSHALL Motif A.N.C. Buxton BTW 4600 TWS, černá/tmavě šedá
MARSHALL Motif A.N.C.

Ikonická značka Marshall vyvinula nová mini Bluetooth sluchátka Marshall Motif A.N.C. s dokonalými zvukovými vlastnostmi díky 6mm dynamickým měničům a ANC technologii aktivního potlačení okolních hluků. Na nabití hrají 4,5 h, mají mikrofony pro handsfree volání a jsou odolná vodě dle normy IPX5.

můžete mít DNES

Od MALL
JBL Wave Flex Buxton BTW 4600 TWS, černá/tmavě šedá
JBL Wave Flex

Skvělý zvuk JBL Deep Bass vás bude doprovázet naprosto kamkoliv díky moderním Bluetooth 5.2 sluchátkům JBL Wave Flex s vysoce kvalitními 12mm dynamickými měniči a s pohodlným usazením v uších díky ergonomickému tvarování. Na jedno nabití hrají 8 h, o dalších 24 h prodlouží provoz nabíjecí box. Jsou vybavená technologií Smart Ambient, funkcí TalkThru i Ambient Aware. Potěší i handsfree funkcí s VoiceAware.

můžete mít DNES

Od MALL
Buxton BTW 4600 TWS, černá/tmavě šedá Buxton BTW 4600 TWS, černá/tmavě šedá
Buxton BTW 4600 TWS, černá/tmavě šedá

Vypadají neskutečně cool a do uší vám pustí příjemně vyladěný zvuk – Bluetooth sluchátka Buxton BTW 4600 TWS s moderním designem mají 10mm měniče a dobře sedící špunty v uších. Disponují mikrofony pro handsfree hovory, jsou odolná vodě dle normy IPX4, nabízí herní režim s extra nízkou latencí a na jedno nabití hrají až 7 h. Díky nabíjecímu boxu se celková doba provozu sluchátek prodlužuje na 28 h.

můžete mít DNES

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné True Wireless sluchátka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii True Wireless sluchátka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii True Wireless sluchátka akce.