Hoover HHP75CAH011

Hoover HHP75CAH011

AKCE: Hoover garance vrácení peněz – 50 dní na vyzkoušení
Čistička vzduchu s funkcí zvlhčovače a aroma difuzéru se vzduchovým výkonem až 330 m3. Hoover HHP75CAH011 disponuje certifikací British Allergy Foundation, multisenzorovým systémem a H-Biotics dezinfekcí povrchů. Možnost ovládání přes aplikaci hOn se širokou škálou funkcí. Kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google.
Celý popis
Naši odborní asistenti vám rádi poradí s výběrem od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
14 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
9 548 Kč
-36%
Doprava zdarma
Od prodejce MALL

U dodavatele

28.10.2021 k osobnímu odběru
Prodejny
 
28.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2817641

Popis

Klíčové vlastnosti Hoover HHP75CAH011

 • Inteligentní funkce čištění vzduchu
 • Značka kvality British Allergy Foundation
 • Multisenzorové monitorování kvality vzduchu
 • Aroma difuzér
Hoover HHP75CAH011 příslušenství

Inteligentní funkce čištění vzduchu

Čistička vzduchu Hoover HHP75CAH011 pomáhá udržovat zdravé a bezpečné prostředí pro vás a vaši rodinu. Čistička vzduchu účinně redukuje množství malých částic ve vzduchu – chlupů domácích mazlíčků, prachu, pylu, alergenů, plynů, formaldehydu či výparů z vaření.

Hoover HHP75CAH011

Multisenzorové monitorování kvality vzduchu

Multisenzorový systém kontroluje kvalitu vzduchu v reálném čase a hlídá úroveň znečišťujících látek, plynu a oxidu uhelnatého. Senzory pomáhají s monitorováním teploty, relativní vlhkosti vzduchu, hladiny polétavého prachu.

Hoover HHP75CAH011

Trojitá filtrace H-Trifilter v čističce HHP75CAH011

Třístupňový filtr H-TRIFILTER zaručuje odstranění až 99,97 % částic do velikosti 0,1 mikronu. Každá ze tří vrstev filtru plní jinou specifickou funkci a poskytuje ochranu před všemi znečišťujícími látkami v interiéru. Vnější omyvatelný filtr zachycuje největší částice. HEPA filtr H13 odstraňuje nejjemnější částice, roztoče, plísně a pyly. Aktivní uhlíkový filtr odstraňuje nebezpečné plyny včetně těch pocházejících z dopravního znečištění a zbytkové výpary z vaření, sprejů a cigaret.

Hoover HHP75CAH011 Filtr

Ovládání čističky Hoover přes aplikaci hOn

aplikací hOn získáte přístup k nastavení celé řady funkcí, které usnadní ovládání vaší čističky vzduchu. Aplikace sbírá data o kvalitě vzduchu uvnitř i venku a v reálném čase ji monitoruje a upozorňuje na jakékoliv znečištění, hlídá úroveň vlhkosti, teplotu množství částic PM2.5, PM10 a VOC. Přes aplikaci nastavíte režimy, funkci zvlhčovače či aroma difuzéru. Aplikace vás také upozorní na nutnost údržby. Můžete si také nastavit ovládání přes Amazon Alexa nebo Google Home.

Hoover HHP75CAH011

Hoover HHP75CAH011

British Allergy Foundation

Čističky vzduchu označené logem British Allergy Foundation garantují zastavení množení alergenů v domácnosti. Výrobky s tuto známkou kvality jsou doporučené i pro alergiky a pomáhají snižovat množství ultrajemných částic a pylů ve vzduchu.

Hoover HHP75CAH011

Funkce pro alergiky

Po stažení aplikace dostanete možnost vytvořit profil alergika a vybrat alergeny, na které jste citliví. Čistička přizpůsobí svoje fungování a zajistí zdravější prostředí. Aplikace vás bude informovat o venkovním znečištění a hlídat vyšší koncentraci alergenů.

 Hoover HHP75CAH011

360° Air Flow

Díky válcovitému tvaru čističky a možnosti 360° proudění vzduchu Air Flow se vyčištěný vzduch šíří do místnosti všemi směry, což zaručuje čistý vzduch v každém koutě místnosti. Vzduch proudí směrem ke stropu a podél celé místnosti velmi efektivně.

Hoover HHP75CAH011

LED indikátor

Kvalitu domácího ovzduší můžete zkontrolovat jediným pohledem, a to díky čtyřem barvám LED indikátoru kvality vzduchu na těle čističky. Podrobnosti o přítomnosti různých znečišťujících látek jsou viditelné na displeji produktu nebo přímo v aplikaci hOn.


Hoover HHP75CAH011

Zvlhčovač vzduchu

Díky funkci zvlhčovače vzduchu si můžete snadno nastavit požadovanou úroveň vlhkosti v místnosti. Můžete si vybrat ze tří úrovní nastavení vlhkosti vzduchu (40 %, 55 % nebo 70 %). Suchý vzduch zesiluje symptomy a projevy alergií.

Hoover HHP75CAH011

Aroma difuzér

Čistička nabízí aroma difuzér, který provoní celou domácnost. Vybrat si můžete z několika vůní H-ESSENCE, lahvička esenciálního oleje je součástí balení. Snadno si můžete nastavit intenzitu vůně buď přímo na displeji, nebo rovnou v aplikaci hOn.

Hoover HHP75CAH011

Funkce H-Biotics

Speciální přírodní roztok probiotik H-BIOTICS pomáhá s dezinfekcí povrchů. H-BIOTICS je po zapnutí funkce rozšířen do vzduchu a přispívá k dezinfekci povrchů a objektů v místnosti a zabraňuje šíření nebezpečných mikroorganismů jako jsou mikrobi a bakterie.

Hoover HHP75CAH011

Dotykový displej

Dotykový displej umožňuje snadno ovládat čističku vzduchu a nastavit vhodný režim. Automatický režim je nejefektivnější a nejekologičtější varianta. Noční režim nabízí vysoký výkon bez rušení spánku. V případě potřeby můžete využít maximální výkon.


Vlastnosti

 • Čistička vzduchu, zvlhčovač a aroma difuzér
 • Vhodné pro alergiky
 • WiFi a Bluetooth připojení – možnost ovládání přes aplikaci hOn se širokou škálou dodatečných informací, funkcí, statistik
 • Kompatibilní s Alexa a Google (v angličtině)
 • Certifikace British Allergy Foundation = certifikace zastavení množení alergenů
 • H-Trifilter vč. H13 HEPA
 • H-Biotics dezinfekce povrchů
 • Multisenzorový systém hlídá úroveň nečistot ve vzduchu
 • Full touch displej
 • Režim pro alergiky
 • Noční režim
 • Možnost zamknutí ovládacího panelu
 • Esenciální olej součástí balení

Technické parametry

Příkon 43 W
Hlučnost 52 dB
Vzduchový výkon 330 m3/h
Počet stupňů filtrace 3
Ionizace Výrobce neuvádí
Dálkové ovládání Ano
Šířka 28 cm
Výška 74,5 cm
Hloubka 31,7 cm
Barva Šedá

Odkazy

Videa