Široká nabídka produktů z kategorie Digitální kompakty podle ceny na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Digitální kompakty podle ceny nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Canon Zoemini S2 Rose Gold (4519C006) Canon Zoemini S2 Rose Gold (4519C006)
Canon Zoemini S2 Rose Gold (4519C006)

Stylový instantní fotoaparát vaše zážitky téměř okamžitě promění na fotografii o rozměrech 2 × 3". Díky Canon Zoemini S2 Rose Gold (4519C006) máte zhruba za minutu v ruce nalepovací fotografii, která poslouží i jako štítek na kufr. Fotoaparát podporuje smartphony a je vybavený Bluetooth 5.0. Nechybí dálková spoušť, živý náhled a selfie zrcátko.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Canon Zoemini S2 Green (4519C008) Canon Zoemini S2 Rose Gold (4519C006)
Canon Zoemini S2 Green (4519C008)

Stylový instantní fotoaparát vaše zážitky téměř okamžitě promění na fotografii o rozměrech 2 × 3". Díky Canon Zoemini S2 Green (4519C008) máte zhruba za minutu v ruce nalepovací fotografii, která poslouží i jako štítek na kufr. Fotoaparát podporuje smartphony a je vybavený Bluetooth 5.0. Nechybí dálková spoušť, živý náhled a selfie zrcátko.

můžete mít DNES

Od MALL
FujiFilm Instax Mini 99 Canon Zoemini S2 Rose Gold (4519C006)
FujiFilm Instax Mini 99

Exkluzivní design ze špičkových materiálů – instantní fotoaparát Fujifilm Instax Mini 99 okouzlí každého svým matným černým provedením. Pořizuje dokonalé snímky, které rovnou tiskne. Nabízí 5 fotografických režimů, barevné efekty i manuální přepínač vinět. V balení popruh pro zavěšení přes rameno.

můžete mít DNES

Od MALL
Kodak WPZ2 bundle, žlutá (KOWPZ2SET) Kodak WPZ2 bundle, žlutá (KOWPZ2SET)
Kodak WPZ2 bundle, žlutá (KOWPZ2SET)

Digitální fotoaparát + paměťová karta + 2× baterie; s 4× optickým přiblížením, 6× digitálním zoomem, s kvalitním 16 MPx snímačem, záznamem videa v kvalitě 1080p, s digitální stabilizací obrazu a 2,7“ LCD displejem. Funkce panoramatický snímek.

můžete mít 26.6.

FujiFilm Instax mini 12 Kodak WPZ2 bundle, žlutá (KOWPZ2SET)
FujiFilm Instax mini 12

Zachytí ty nejbláznivější a nejveselejší momenty vašeho života a rovnou je vytiskne – šikovný instantní fotoaparát FujiFilm Instax mini 12 dokáže už za 90 s vyhotovit čerstvě pořízenou fotografii. Má roztomilý design inspirovaný mýdlovými bublinami. Nabízí řadu skvělých fotorežimů včetně nové funkce korekce paralaxy. Napájení je ze 2 AA baterií, do vybití baterií dokáže pořídit až 100 snímků.

můžete mít DNES

Od MALL
Agfaphoto LeBox Wedding Flash 400/27 Kodak WPZ2 bundle, žlutá (KOWPZ2SET)
Agfaphoto LeBox Wedding Flash 400/27

Jednorázový fotoaparát je navržen přímo pro dokumentaci radovánek na svatbách. Agfa LeBox Wedding Flash 400/27 je opatřen bleskem s vypínačem, díky čemuž dělá krásné blesky v interiéru i exteriéru. Fotoaparát je doplněn 135mm negativním filmem s ISO 400 a 27 snímky.

můžete mít DNES

Od MALL
Agfaphoto Compact DC 5200 Leventi Instantní fotoaparát mini tiskárna s fotoaparátem - print camera -růžový
Agfaphoto Compact DC 5200

Kompaktní digitální fotoaparát 8× digitálním zoomem se může pochlubit 21 miliony pixelů. Agfa Compact DC 5200 je vybaven CMOS snímačem a výborně fotí i za horších světelných podmínek. Videa natáčí v HD kvalitě. Nechybí stabilizace obrazu, vestavěný blesk či samospoušť.

můžete mít DNES

Od MALL
FujiFilm Instax mini 11 Leventi Instantní fotoaparát mini tiskárna s fotoaparátem - print camera -růžový
FujiFilm Instax mini 11

Stylový instantní fotoaparát vaše zážitky promění na fotografii o rozměrech 62 × 46 mm. Fujifilm Instax mini 11 vaši fotografii vytiskne už za 90 s a na jedno nabití jich zvládne až 100. Nechybí ani blesk a selfie zrcátko pro dokonalé fotografie při každé příležitosti. Módně barevná provedení z něj činí nejen ideálního společníka na akce či výlety, ale i stylový doplněk.

můžete mít DNES

Od MALL
Leventi Instantní fotoaparát mini tiskárna s fotoaparátem - print camera -růžový Leventi Instantní fotoaparát mini tiskárna s fotoaparátem - print camera -růžový
Leventi Instantní fotoaparát mini tiskárna s fotoaparátem - print camera -růžový

Přenosná digitální mini tiskárna s fotoaparátem 
print camera + 2 role pro tisk. Foto, Video, hry. USB kabel Ozdobná šňůrka pro zavěšení fotoaparátu na krk.

můžete mít 27.6. - 28.6.

Leventi Instantní fotoaparát Mini termální tiskárna s fotoaparátem - print camera - kočička růžová Leventi Instantní fotoaparát Mini termální tiskárna s fotoaparátem - print camera - kočička růžová
Leventi Instantní fotoaparát Mini termální tiskárna s fotoaparátem - print camera - kočička růžová

Přenosná digitální mini tiskárna s fotoaparátem 
print camera – kočička růžová, + 2 role pro tisk. Foto, Video, hry. USB kabel Ozdobná šňůrka pro zavěšení fotoaparátu na krk.

můžete mít 27.6. - 28.6.

Agfa Compact DC 8200 Leventi Instantní fotoaparát Mini termální tiskárna s fotoaparátem - print camera - kočička růžová
Agfa Compact DC 8200

Pořídíte s ním krásné snímky z dovolených, z rodinných sešlostí, z výletů a z dalších hezkých akcí – kompaktní digitální fotoaparát Agfa Compact DC 8200 pořizuje fotografie s rozlišením až 18 Mpx a Full HD 1080p videa. Domů vám dorazí i s 16GB paměťovou SD kartou.

můžete mít DNES

Od MALL
FujiFilm Instax SQ1 Leventi Instantní fotoaparát Mini termální tiskárna s fotoaparátem - print camera - kočička růžová
FujiFilm Instax SQ1

Stylový instantní fotoaparát vaše zážitky promění na fotografii o rozměrech 62 × 62 mm. Fujifilm Instax SQ1 vaši fotografii vytiskne už za 90 s a na jedno nabití jich zvládne až 300. Nechybí ani blesk a selfie zrcátko pro dokonalé fotografie při každé příležitosti. Unisex design v módních barvách z něj činí dokonalý módní doplněk.

můžete mít DNES

Od MALL