SAGE 800GR

98%
Hodnocení: 4,9
SAGE

SAGE 800GR

98%
Hodnocení: 4,9
SAGE

Doprava zdarma

elektrickým kontaktním grilem proměníte dosud obyčejná jídla na delikátní pokrmy. Praktický stolní gril Sage 800GR ugriluje všechny druhy masa během pár minut, obyčejný chleba propeče do chutného sendviče. Důmyslná konstrukce umožní obrátit opékací plochu, čímž se gril rázem přemění na otevřený barbecue ideální třeba na špízy. Celý popis

5990
4.9 27
7 390 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
5 990 Kč
-18%
Skladem 5+ kusů
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1107071

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti grilu Sage 800GR

  • Dvojí použití ve formě kontaktního grilu nebo jako otevřeného BBQ grilu
  • Flexibilní výška horní desky
  • Nepřilnavý povrch Quantanium
  • Odvádění přebytečného tuku do odkapávací misky
  • Elektronický ovladač teploty

Gril se přizpůsobí vám – ne naopak

S tímto užitečným stolním grilem si můžete opravdu vyhrát. Na rovné ploše usmažíte volské oko, zatímco na druhé můžete připravovat krevety. Díky šesti úrovním výšky horní desky gril vždy krásně přilne k připravovanému jídlu. Například sendviče tak rovnoměrně propeče do pěti minut. Podobně flexibilní je I spodní deska. Její sklon jednoduše upravíte ovladačem. Větší sklon slouží především pro odvádění přebytečného tuku z jídla. Tuk se dostane do vyjímatelné odkapávací misky a nikde se zbytečně nepřepaluje. Díky tomu se gril příliš nezanáší a příprava jídla je mnohem zdravější.


Zdravější příprava, snadnější údržba

K zdravější tepelné úpravě také přispívá speciální povrch Quantanium. Tento nepřilnavý povrch zamezí nadužívání oleje, protože se jídlo prakticky nepřipéká. Ať žebrovaná horní deska nebo plochá spodní, obě jsou velmi odolné proti poškrábání. Gril tak snese i těžké kovové kuchyňské náčiní, kromě ostrých předmětů. U kontaktního grilu Sage 800GR můžete libovolně nastavovat ideální teplotu podle druhu pokrmu od 180 do 220 °C. Na ovládacím poli lze vybrat i polohu ,,Sandwich" přímo pro zapékání sendvičů a polohu ,,Sear" vhodnou pro grilování masa. Pro předehřívání slouží 15minutový časovač umístěn na přední straně grilu.


Tipy na grilování

Pro dosažení nejlepších výsledků grilování použijte plátky masa tak silné, aby na nich horní deska přilnula, když je kontaktní gril zavřený. Pokud chcete maso zjemnit, nechte ho pár hodin nejlépe přes noc marinovat ve víně nebo octu. Před grilováním maso nesolte. Sůl by vysušila šťávu a maso by bylo tužší.


Průnik stylu a praktické manipulace

Konstrukce grilu Sage 800GR umožňuje rychle rozložit plochy a vše zas opět uklidit. Nastavování výšek ulehčí podélné držadlo. Grilovací desky lze uzamknout v nastavené poloze. Pokud gril zavřete, zámek se uvede do zavřené pozice automaticky. Kontaktní gril je vyroben ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli. Moderní nerezový design grilu tak pěkně prokoukne i na kuchyňské lince nebo na terase.

Odbyjte čištění rychle

Díky unikátnímu povrchu není třeba desky nijak brousit a oškrabávat. Stačí pouze navlhčená měkká textilie a je hotovo. V případě, že na povrchu desek zůstanou připečené zbytky, vše spraví teplá voda s jemným čisticím prostředkem. Stejně snadno omyjete i misku na tuk, kterou vyjmete a samostatně opláchnete.

Základní parametry

Příkon 2 400 W
Hmotnost 9,2 kg
Rozměry 15,9×50,6×38,1 cm (vך×h)

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Druh grilovací plochy rovná/žebrovaná
Termoregulace

Termoregulace

ano
Odkapávací nádoba ano
Nepřilnavý povrch ano
Vyjímatelný rošt ano
Šířka 50.6 cm
Hloubka 38.1 cm
Výška 15.9 cm
Hmotnost 9.2 kg
Příkon 2400 W
Barva

Barva

nerezová
Smart ne