SAGE BGR 200BSS

96%
Hodnocení: 4,8
SAGE

SAGE BGR 200BSS

96%
Hodnocení: 4,8
SAGE

Vítěz dTest 8/2018! Elektrický kontaktní gril Sage BGR 200BSS umožňuje grilování po celý rok. Díky variabilnímu nastavení teploty od 180–220 °C můžete pohodlně grilovat různě pokrmy od sendvičů po šťavnaté steaky. Grilovací desky jsou opatřeny vysoce kvalitní nepřilnavou povrchovou úpravou Quantaniu, odolnou proti poškrábání, která zabraňuje, aby se potraviny připalovaly. Celý popis

2490
4.8 26
3 190 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
2 490 Kč
-21%
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1107072

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti grilu Sage BGR 200BSS

  • Kvalitní povrch Quantanium
  • Polohovatelná výška horní desky
  • Praktické vyklápěcí nožky
  • Flexibilní nastavení teploty

Čištění jedním tahem

Nepřilnavost a Odolnost. Těmito slovy lze stručně charakterizovat superschopnost povrchu Quantanium. Grilovací desky žebrovaného tvaru jen tak lehce nepoškrábete ani kovovými materiály. Navíc úspěšně zamezují připalování jídla, díky čemuž nebudete muset používat velké dávky oleje ke smažení. Připravíte tak opravdu zdravou a dietní svačinu pro sebe i blízké. Už zbývá jen závěrečné čištění spotřebiče. Díky přiložené čistící stěrce, která svým tvarováním umožní snadnější čištění desek, budete se vším hotovi mrknutím oka. Praktickou misku na odkapávání šťávy pak už stačí pouze vyjmout a opláchnout v teplé vodě.

S křehkými potravinami jako v bavlnce…

Šikovná funkce stolního grilu Sage BGR 200BSS umožňuje zajištění horní desky v určité výšce nad spodní deskou. To přijde vhod především ve chvíli grilování rozsýpajících se ryb, zeleniny, křehkých housek do hamburgerů a jiných potravin. Deska jen zlehka přilne k jídlu, které bude moci dýchat a nerozsype se pod tíhou stlačení. S grilem už nemusíte složitě přidržovat klobásky nebo párky, jen nastavíte sklon spodní desky. Sklopením nožek se gril šikovně nakloní, a dokonce zajistí i odtékání přebytečného tuku do vyjímatelné odkapávací misky. Tato poloha se rovněž hodí i pro zapékání sendvičů.

Tipy na grilování

Maso na mnoho způsobů je oblíbená grilovací pochoutka. Než začnete s grilováním marinovaného masa, nejdříve ho zbavte přebytečné marinády a otřete kuchyňským papírem. Určitě nepropichujte maso vidličkou během grilování. Způsobíte tím vytékání šťávy. Steak by pak byl tužší a sušší.


Teplota na míru

Kontaktní gril Sage BGR 200BSS dovolí jednoduše nastavit teplotu pro konkrétní pokrm od 180 do 220 °C. Nastavení polohy Sear je ideální pro grilování masa. Také pro zapékání sendvičů a panini existuje nejnižší poloha Sandwich. Chléb bude krásně propečený a maso tak akorát šťavnaté. Vy jen jednoduše otočíte knoflíkem, o vše ostatní se postará gril.

Dá o sobě vědět

Po nastavení teploty už nemusíte složitě zkoumat, kdy jsou grilovací desky nahřáté. Elektrický gril se včas přihláší sám. Zelená kontrolka Ready navrchu spotřebiče se okamžitě rozsvítí, až budete moci začít s opékáním. Stejně tak se rozsvítí červená kontrolka Power po zapojení kabelu grilu do zásuvky.

Obsah balení

  • Vyjímatelná odkapávací miska na tuk a šťávu
  • Čisticí stěrka pro čištění grilovacích ploch

Vlastnosti

  • Spodní i horní grilovací deska – žebrovaná
  • Světelná indikace připojení k síťové zásuvce a nahřátí grilovacích desek
  • Snadná údržba a čištění

Technické parametry

Příkon 2200 W
Rozměry 14,6 × 38 × 34,9 cm (v × š × h)

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Druh grilovací plochy žebrovaná
Termoregulace

Termoregulace

ano
Odkapávací nádoba ano
Nepřilnavý povrch ano
Vyjímatelný rošt ano
Šířka 38 cm
Hloubka 34.9 cm
Výška 14.6 cm
Hmotnost (kg) 6.57 kg
Příkon 2200 W
Barva

Barva

nerezová
Smart ne