Huawei Mediapad T3 10 - Original Flip pouzdro, černé
287 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní flipové pouzdro pro tablet MediaPad T3 10.0" (EU Blister), ochrana před poškrábáním, prachem a jiným znehodnocením, snadný přístup k ovládacím prvkům a konektorům, černá barva.


Huawei MediaPad T5 10 - Original Flip pouzdro, černé
799 Kč

490 Kč

Kvalitní polohovací pouzdro Original Flip pouzdro pro Huawei MediaPad T5 10.0 zajišťuje ochranu zařízení před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Je vyrobené z kvalitních materiálů s možností složení do praktického stojánku.


Huawei Mediapad T3 7 - Original Flip pouzdro, černé-24%
289 Kč

218 Kč

Akce

Kvalitní flipové pouzdro pro chytrý tablet MediaPad T3 7.0" (EU Blister), ochrana před poškrábáním, prachem a jiným znehodnocením, snadný přístup k ovládacím prvkům a konektorům, černá barva.


Huawei Mediapad T3 8 - Original Flip pouzdro, černé
482 Kč

Kvalitní flipové pouzdro pro chytrý tablet MediaPad T3 8.0" (EU Blister), ochrana před poškrábáním, prachem a jiným znehodnocením, snadný přístup k ovládacím prvkům a konektorům, černá barva.


Huawei Mediapad M5 10 - Original Flip pouzdro, černé
660 Kč

449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní polohovací pouzdro Tablet Huawei Original Flip pouzdro pro MediaPad M5 10,8" zajišťuje ochranu zařízení před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Je vyrobené z kvalitních materiálů s možností složení do praktického stojánku.