Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 20157223

KAMERAK.cz 4K PoE IP 12 kamerový set XM-1201D 8MPx, CZ menu

KAMERAK.cz 4K PoE IP 12 kamerový set XM-1201D 8MPx, CZ menu

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Digitální kamerový set PoE IP XM-1201D 8MPx 4K značky KAMERAK.cz nabízí vizuální zabezpečení Vašeho domu, chaty, skladu obchodu a dalších prostor. Velmi jednoduchá instalace , kdy stačí pouze propojit samotné kamery s rekordérem NVR pomocí UTP kabelu. Celý popis
31 990 Kč
Zboží od: KAMERAK
31 990 Kč
Poslední 3 kusy
S novou kartou za

19.6.2024 - 20.6.2024 na vaší adrese

Popis

12 kamerový systém PoE IP XM-1201D 8MPx 4K
12 kamerový systém PoE IP XM-1201D 8MPx 4K

Digitální kamerový set PoE IP XM-1201D 8MPx 4K značky KAMERAK.cz nabízí vizuální zabezpečení Vašeho domu, chaty, skladu obchodu a dalších prostor. Velmi jednoduchá instalace , kdy stačí pouze propojit samotné kamery s NVR pomocí UTP kabelu a následně podle českého návodu v rekordéru načíst IP adresy kamer. Napájení kamer se provádí, společně s daty, pomocí UTP kabelu přímo z NVR, tudíž není třeba řešit problematiku externího napájení. Díky jednoduchému a intuitivnímu zapojení zvládnete instalaci dohledového systému svépomocí. Součástí kamerového setu jsou všechny potřebné komponenty pro zprovoznění (pro záznam je nutný pouze HDD, který není součástí balení). Při nákupu HDD společně s kamerovým setem Vám jej zdarma odborně nainstalujeme. Lze připojit záznamové zařízení pomocí síťového kabelu do Vašeho routeru a tím získáte vzdálený přístup a sledování obrazu kamer na Vašem telefonu (Android, iOS), tabletu nebo PC. Menu NVR je v českém jazyce a součástí balení je i český návod, díky tomu je ovládání kamerového systému velmi jednoduché.

Jednoduchá montáž a nastavení PoE IP systému
Jednoduchá montáž a nastavení PoE IP systému

PoE (Power over Ethernet) IP kamerové systémy se stávají stále populárnější volbou pro domácí i komerční bezpečnostní potřeby. Tyto systémy umožňují jednoduchou instalaci a snadné připojení k internetu, což z nich činí ideální volbu pro ty, kteří chtějí mít kontrolu nad svým majetkem. Montáž PoE IP kamerového systému je relativně jednoduchá. Zde je několik kroků, které vám pomohou při instalaci: 

 • Vyberte vhodné místo pro každou kameru: Před započetím instalace si rozmyslete, kam chcete umístit každou kameru. Mějte na paměti, že kamera by měla mít dobrý výhled na oblast, kterou chcete sledovat. 
 • Připojte kamery k PoE NVR rekordéru: PoE IP kamery jsou napájeny pomocí Ethernetového kabelu, který slouží také jako datový přenos. Připojte každou kameru pomocí Ethernetového kabelu do PoE switchi na rekordéru. 
 • Připojte PoE NVR Rekordér k routeru: Připojte NVR rekordér pomocí Ethernetového kabelu k vašemu routeru. Tímto způsobem se kamerový systém připojí k internetu.

Takto dodaný komplet od nás, lze jednoduchým způsobem propojit  a zprovoznit. Nebude nic dalšího potřeba dokupovat. Pouze HDD pevný disk, je třeba dokoupit zvlášť dle potřeby. Pokud je součástí objednávky Pevný disk tak Vám ho automaticky odborně nainstalujeme do rekordéru zdrarma

Venkovní 8MPx kamera nabízí 4K rozlišení
Venkovní 8MPx kamera nabízí 4K rozlišení

Chraňte svůj majetek s venkovní bezpečnostní IP kamerou KAMERAK.cz IPC XM-01D 8Mpx , která disponuje pokročilými funkcemi, díky kterým zajistí dokonalé zabezpečení monitorovaného prostoru. Kromě detailního 8MPx (4K) záznamu má IP kamera k dispozici noční přísvit, senzory pro detekci pohybu. Kamera je určená primárně pro kamerová sety. Živý obraz můžete sledovat odkudkoliv prostřednictvím mobilní aplikace či webového rozhraní.

Díky snadné montáži a ovladatelnosti jsou tato zařízení vhodná nejen pro zabezpečení středních a menších firem, ale také pro domácnosti.

 • Technologie: PoE IP kamera  8MPx (4K)
 • Provedení kamery: Bullet
 • Umístění kamery: Venkovní i vnitřní
 • Antivandal: Ne
 • Procesor: Integrovaný RTOS, dvoujádrový 32bitový XM530, čistá tvrdá komprese
 • Senzor: 8.0Mpx 1/2.7" CS2235 CMOS sensor
 • Rozlišení:4k-8MPx @ 10fps, 1920×1080 @ 25ps, 1280×720 @ 30fps
 • Video komprese: H.265+ / H.265
 • Objektiv: 3.6mm/F2.0
 • Úhel záběru: 78 stupňů
 • Síťové rozhraní 1×RJ45 10/100M, podpora RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP atd.
 • Podpora: ONVIF
 • Noční vidění (IR přísvit): 20–25m
 • IR-cut: Ano
 • WDR: Digitální
 • Napájení: DC12V / 2A vstup
 • PoE napájení: 48V IEEE 802.3at (po ethernetovém kabelu) 
 • Spotřeba energie: ≤7W
Rekordér pro 16 IP kamery s vestavěným PoE napájením
Rekordér pro 16 IP kamery s vestavěným PoE napájením

Záznam probíhá v plném rozlišení až 8 MPx (2592 × 1944 pixelů) obrazových bodů v rychlosti až 30 snímků za sekundu. Rekordér lze osadit SATA II/II pevným diskem až do kapacity 8TB. Připojení zařízení k televizi či monitoru se realizuje pomocí HDMI, VGA či analogového rozhraní. Nastavení lze provádět z českého OSD Menu na obrazovce připojené televize pomocí myši, kterou naleznete v příslušenství.

Pro přístup k obrazu z kamer, k záznamům či k nastavení po dokončení instalace má zákazník celou řadu možností. Nejjednodušší variantou je přístup z P2P aplikace. Tato služba nevyžaduje od zákazníka žádný zásah do nastavení jeho počítačové sítě, neboť o automatické spojení se stará služba cloud, která je poskytována zcela zdarma. P2P aplikaci pro PC, kterou lze pro připojení k rekordéru použít, naleznete na našich internetových stránkách. Připojení však lze samozřejmě provézt i z mobilních telefonů a ostatních zařízení s operačním systémem Android či IOS (Iphone, Ipad). Pro aktivaci této služby stačí z aplikačního marketu nainstalovat aplikaci „XMEye“.

Základní parametry:

Video
komprese videa           H.264,H.265,H.265+ 
rozlišení monitoring     720P / 960P / 1080P / 5MPx / 8MPx
rozlišení záznamu       720P / 960P / 1080P / 5MPx / 8MPx
Stream Type                Audio / Video, Variable Rate (VBR), Constant Bit Rate (CBR)
Komprese zvuku G.711