10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Vnitřní či venkovní IP kamery fungují prostřednictvím 3G/4G či Wi-Fi sítě. Spolehlivě snímají pohyb osob či domácích mazlíčků a efektivně chrání majetek.

Zobrazit více

Co je to IP kamera

IP kamera (síťová kamera) je snímací zařízení. Připojí se k routeru a místo můžete sledovat prostřednictvím počítače nebo telefonu. Kamery je možné připojit k alarmu a bezpečnostnímu systému domu nebo firmy. Systém pak ukládá záznam nebo zašle upozornění při detekci pohybu.

Typy IP kamer

Funkce Parametr a popis
Noční vidění Integrovaný IR přísvit. LED dioda s infračerveným světlem. Omezený dosah (cca 15 m), přitahuje hmyz.
Rozlišení V megapixelech (Mpx). Udává kvalitu obrazu. Čím vyšší rozlišení, tím lépe.
Objektiv Fixní objektiv – není možné měnit úhel.Varifokální objektiv – několik čoček, možnost nastavit úhel. Nastavení úhlu je elektronicky řízené.
Světelná citlivost Schopnost snímat za zhoršených podmínek. Čím nižší číslo, tím vyšší citlivost. Značí se jako „f“.
WDR Zvyšuje výslednou kvalitu obrazu.
Komprese Snižuje datovou zátěž.
Redukce šumu Nutné pro záběry v noci.
Odmlžení obrazu Vyvažuje přesvětlení obrazu.
Protisvětlo Světlé místo ztmaví, tmavé přisvětlí.
Elektronická stabilizace obrazu Pokud není IP kamera pevně uchycená.
Otočení obrazu Lepší přehled o prostoru. Záběr na výšku nebo na šířku.
SD karta Možnost ukládání záznamu.

IP kamery podle barvy záznamu

  • Černobílé IP kamery – lepší kvalita obrazu v noci a za snížené viditelnosti. Cenově příznivější.
  • Barevné IP kamery – kvalitní obraz za snížené viditelnosti poskytují kamery s vysokým rozlišením
Info:

Routery zajistí správný přenos záznamu a pro ukládání velkého objemu dat jsou tu síťová úložiště.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Telefony Honor, iPhone 13, Apple Watch, Dámské chytré hodinky, Bluetooth reproduktory.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Izoxis ISO-IR CCD Atrapa kamery Solight Otočná bezpečnostní IP kamera, Full HD 1080p (1920x1080)/30FPS
Izoxis ISO-IR CCD Atrapa kamery

Dokonale vypadající plastová imitace bezpečnostní kamery. Zařízení je vybaveno vestavěnou červenou LED. Snadná instalace. Maketa CCTV kamery pro monitorování. Díky použití všech prvků, které má běžná kamera, tedy objektivu, kabelu a držáku, že figurína je přesnou kopií průmyslové kamery. Ke sledová

můžete mít 11.12.

Solight Otočná bezpečnostní IP kamera, Full HD 1080p (1920x1080)/30FPS Solight Otočná bezpečnostní IP kamera, Full HD 1080p (1920x1080)/30FPS
Solight Otočná bezpečnostní IP kamera, Full HD 1080p (1920x1080)/30FPS

Přehled:Zkontrolujte svůj domov téměř odkudkoliv pomocí kamery SOLIGHT 1D74.Jednoduše vytáhněte telefon nebo tablet, abyste měli stále dohled nad Vaším domovem, kdykoliv budete připojeni k internetu. Kamera je napájena zdrojem a tak nabízí živý přenos 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

můžete mít 11.12.

Solight Maketa bezpečnostní kamery na strop, LED dioda, 3 x AA Solight Otočná bezpečnostní IP kamera, Full HD 1080p (1920x1080)/30FPS
Solight Maketa bezpečnostní kamery na strop, LED dioda, 3 x AA

Maketa bezpečnostní stropní kamery s LED diodou, na dvě tužkové baterie AA

maketa bezpečnostní kamery – levná a účinná prevence trestného činu pomáhá předcházet vloupání či navodit dojem sledování při pohybu v blízkosti objektu vzhled skutečné bezpečnostní kamery LED dioda napájená bateriemi s

můžete mít 11.12.

Niceboy ION Outdoor Security Camera Mormark Bezdrátová IP venkovní wifi kamera s aplikací v telefonu, nočním viděním, otočným ovládáním DIGICAM, WIFI, IP, Full-HD, 1080p, 340°
Niceboy ION Outdoor Security Camera

Chytrá bezpečnostní venkovní kamera ION Outdoor Security Camera natáčí ve FullHD rozlišení 1920×1080 px, detekuje pohyb, má široký záběr 85° a pro oboustrannou komunikaci je vybavena mikrofonem i reproduktorem. Noční vidění na vzdálenost až 20 m. Výkonné Wi-Fi připojení, doprovodná ovládací aplikace, notifikace, podpora Google Assistant.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Mormark Bezdrátová IP venkovní wifi kamera s aplikací v telefonu, nočním viděním, otočným ovládáním DIGICAM, WIFI, IP, Full-HD, 1080p, 340° Mormark Bezdrátová IP venkovní wifi kamera s aplikací v telefonu, nočním viděním, otočným ovládáním DIGICAM, WIFI, IP, Full-HD, 1080p, 340°
Mormark Bezdrátová IP venkovní wifi kamera s aplikací v telefonu, nočním viděním, otočným ovládáním DIGICAM, WIFI, IP, Full-HD, 1080p, 340°

Zůstaňte ve spojení a v bezpečí s naší bezdrátovou venkovní IP kamerou. Wi-Fi kamerou ovládejte prostřednictvím aplikace v telefonu, využijte výhody nočního vidění a inovativní technologie DIGICAM. S rozlišením Full-HD 1080p a 340° rotací získáte komplexní kontrolu.

můžete mít 7.12. - 11.12.

Popron.cz Mini monitorovací WIFI kamera A9 s dálkovým přístupem - černá Popron.cz Mini monitorovací WIFI kamera A9 s dálkovým přístupem - černá
Popron.cz Mini monitorovací WIFI kamera A9 s dálkovým přístupem - černá

Mějte svůj domov pod kontrolou vždy a všude. Zkonrolujte si váš domov odkudkoli na světě a zaznamenávejte si situace na různých místech a za různých okolností. Díky bezplatné a snadno použitelné aplikaci můžete spravovat veškerá nastavení kamery, náhrávat, sledovat záznamy.

můžete mít 7.12. - 11.12.

Niceboy ION Home Security Camera Popron.cz Mini monitorovací WIFI kamera A9 s dálkovým přístupem - černá
Niceboy ION Home Security Camera

Chytrá bezpečnostní domácí kamera ION Home Security Camera natáčí ve FullHD+ rozlišení 1920×1080 px, detekuje zvuk a pohyb, má rotační mechanismus pro široký záběr a pro oboustrannou komunikaci je vybavena mikrofonem i reproduktorem. Noční vidění na vzdálenost až 10 m. Výkonné Wi-Fi připojení, doprovodná ovládací aplikace, notifikace, podpora Google Assistant.

můžete mít DNES

Od MALL
TP-Link Tapo C520WS, 3,18mm Popron.cz Mini monitorovací WIFI kamera A9 s dálkovým přístupem - černá
TP-Link Tapo C520WS, 3,18mm

Kamera umožňující zapojení do chytré domácnosti TP-Link Tapo, venkovní, rozhraní Wi-Fi, LAN; rozlišení až 2688×1520 px, 360° sledování, microSD slot, stupeň krytí IP66, inteligentní rozpoznání vozidel, osob a zvířat; Starlight noční vidění, zabudovaný mikrofon a reproduktor.

můžete mít 1.12.

Tesla SMART Camera 360 (2022) JORTAN Venkovní bezdrátová otočná FullHD kamera IP66 + Nightvision
Tesla SMART Camera 360 (2022)

Detekuje nezvyklý pohyb a zvuk a ihned zahájí natáčení – chytrá kamera TESLA Smart Camera 360 (2022) pořizuje Full HD videa i se zvukem a ukládá je na microSD kartu, cloud nebo NVR. Ochrání váš domov, zachová váš přehled o dění v domácnosti ve vaší nepřítomnosti. Ovládání je skrze aplikaci TESLA Smart, přes kameru můžete dokonce i promluvit.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Netscroll Mini WiFi bezpečnostní kamera, RemoteCam JORTAN Venkovní bezdrátová otočná FullHD kamera IP66 + Nightvision
Netscroll Mini WiFi bezpečnostní kamera, RemoteCam

Sledujte, co se děje doma, v kanceláři, o víkendu nebo ve dílně, když tam nejste!

můžete mít 8.12. - 12.12.

JORTAN Venkovní bezdrátová otočná FullHD kamera IP66 + Nightvision JORTAN Venkovní bezdrátová otočná FullHD kamera IP66 + Nightvision
JORTAN Venkovní bezdrátová otočná FullHD kamera IP66 + Nightvision

Kamera vám na chytrý telefon pošle poplachovou zprávu a podezřelou aktivitu uloží na paměťovou kartu pro pozdější zhlédnutí. Panoramatický režim vám umožní sledovat vše, co se děje u vás doma nebo venku před domem. Detekce pohybu – kamera se automaticky otáčí za pohybem. Aplikace v češtině.

můžete mít 4.12. - 5.12.

IP kamery

Zajímá vás, jaké další funkce mohou IP kamery mít a jak vybrat tu správnou? Poradíme vám.

  • IP kamera Wi-Fi

IP kamera Wi-Fi může být díky bezdrátovému připojení umístěna kdekoliv v interiéru nebo exteriéru (v dosahu domácí Wi-Fi). Nevýhodou je kratší dosah, ale velmi jednoduchá instalace.

  • IP kamera venkovní na baterie

IP kamera venkovní na baterie je oblíbená pro jednoduchost instalace. Baterie vydrží i několik měsíců. Nevýhodou bývá méně kvalitní záznam.

  • Bezpečnostní kamera s nahráváním

Karta je vybavena paměťovou kartou či více kartami, kam záznam ukládá. Později je možné jeho bezproblémové přehrání např. v PC.

Větší bezpečnost domu vám také mohou zajistit prvky SMART domácnosti. S centrálou lze propojit dveřní a okenní senzory, chytré zámky apod.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné IP kamery.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii IP kamery výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii IP kamery akce.