Kmenta Jaroslav: Rudý Zeman
349 Kč 262 Kč

Novinka

Investigativní portrét prezidenta Miloše Zemana. Autor v ní hledá odpověď na otázku, kdo stál za financováním jeho předvolební kampaně. Přináší nové informace a souvislosti o lidech z blízkého okolí prezidenta Zemana.

Jurman Olin: Převrat - Pravda, fámy a lži o 17. listopadu
349 Kč 262 Kč

Novinka

Byla to sametová revoluce nebo převrat? Spontánní výbuch zlosti národa nad nepodařeným socialistickým vývojem země a neurvalým bitím studentů nebo zákulisní hra tajných služeb z východu i západu?

Kmenta Jaroslav: Boss Babiš
299 Kč 242 Kč

Boss Babiš je reportážní kniha o temném světe miliardáře a politika Andreje Babiše. Shrnuje, v čem je oligarcha Babiš nebezpečný, jak zbohatl, s kým se zapletl a co všechno ještě tají.

Rozehnalová Naděžda: Mezinárodní právo soukromé Evropské unie
587 Kč 505 Kč

Učebnice autorského kolektivu z katedry mezinárodního a evropského práva Právnické fakulty Masarykovy univerzity poskytuje studentům právnických fakult a dalším zájemcům o právo komplexní výklad problematiky mezinárodního práva soukromého a procesníh

Galeotti Mark: Vor v zákoně: Ruská mafie
399 Kč 322 Kč

Vory v zákoně neboli „zloději podle zákona“, pojmenování, pod nímž je také známá ruská mafie, se zrodili na počátku 20. století převážně v trestaneckých táborech a gulazích.

Schrang Heiko: Lži století 2 - Odhalte, co vám mělo zůstat utajeno
299 Kč 255 Kč

Pokračování úspěšné knihy „Lži století, které znají jen zasvěcení“ přináší nová témata.
Mimo jiné zde najdete odpovědi na tyto skandální otázky: •Kdo skutečně stojí za útoky z 11. září 2001? •Ovládá americké prezidenty tajný řád?

Stupavský Michal: Behaviorální finance - Implikace pro investory
299 Kč 242 Kč

Behaviorální finance (behavioral finance) jsou moderním a progresivním směrem finanční teorie, který na rozdíl od tradičních financí předpokládá, že se investoři a další účastníci finančních trhů nechovají vždy zcela racionálně.

Boom Felix: Špatný princip státu - Rozkradený ráj demokracie
289 Kč 234 Kč

Kniha přináší velmi kritický pohled na téma, proč je Česká republika, země s obrovským potenciálem, doslova rozkradeným státem, jehož občané mají ostudný životní standard na úrovni spodní třetiny zemí EU a jsou neustále manipulováni obludným mechanis

Hampl Mojmír: Vyčerpání zdrojů - Skvěle prodejný mýtus
199 Kč 161 Kč

V roce 1798 publikoval anglikánský kněz Thomas Malthus první a nejslavnější tezi o vyčerpání zdrojů. Absolutní chudoba mas je neodvratná, protože zdroje jsou omezené a jakékoli zlepšení životních podmínek je brzy vymazáno růstem populace.

Petrů Z.: Základy ekonomiky cestovního ruchu (2. vydání)
132 Kč 119 Kč

Nově vydaná učebnice probírá vznik a základní podmínky vývoje cestovního ruchu, jeho podstatu, typologii a funkce, charakteristiku základních složek cestovního ruchu, organizaci cestovního ruchu v ČR, marketing v cestovním ruchu, právní úpravu vztahů

Muroň Jaroslav: Zákon o státním podniku v praxi
129 Kč 109 Kč

Jediná kniha na českém trhu s právní literaturou, která se zabývá problematikou státního podniku. Tato oblast práva prožívá v poslední době významné změny. Důraz klademe na rozsáhlou a zásadní novelu, která vstoupila v účinnost 1. ledna 2017.

ÚZ 1244 Účetnictví podnikatelů, Audit, 2018
93 Kč 85 Kč

Publikace obsahuje kompletní soubor předpisů pro účetnictví podnikatelů – zákon o účetnictví, účetní vyhlášku a 23 Českých účetních standardů. Hlavní změny nastaly k 1. 1.

Rifkin Jeremy: Evropský sen
49 Kč 39 Kč

Nejnovější kniha Jeremy Rifkina Evropský sen (,,o tom, jak evropská vize budoucnosti potichu zastiňuje Americký sen") shrnuje dvě poslední desetiletí intelektuálního a politického dění v Evropě pod zorným úhlem srovnání dvou odlišných vizí společnost

Ústava České republiky, Listina základních práv a svobod
79 Kč 64 Kč

Ústava České republiky č. 1/1993 Sb, Usnesení předsednictva České národní rady o vyhlášení Listiny základních práv a svobod jako součásti ústavního pořádku České republiky, Ústavní zákon č. 2/1993 Sb. Ve znění ústavního zákona č. 162/1998 Sb.

Synek Miloslav: Manažerská ekonomika
635 Kč 539 Kč

V novém vydání nejpoužívanější publikace o řízení firmy se dozvíte nezbytné informace o všech činnostech, které vykonávají ekonomové a manažeři ve firmách (investiční a finanční činnost, nákup, výroba, inovace a marketing, rozbory, controlling a inte

Bergman Ronen: Zabij jako první
599 Kč 479 Kč

Otrávená zubní pasta, která zabije cíl až po měsíci? Explodující mobily? Rezervní pneumatiky v autě napěchované výbušninami?

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Literatura faktu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Literatura faktu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Literatura faktu akce.