Stadler Form ANTON

100%
Hodnocení: 5
Stadler Form

Stadler Form ANTON

100%
Hodnocení: 5
Stadler Form

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stadler Form ANTON černá. Eelegantním prvkem je LED indikátor hladiny vody, jenž mění barvu na červenou, když je nádrž prázdná. Anton není jen ultrazvukový zvlhčovač vzduchu z vysoce odolného materiálu, jako jeden z mála dokáže provonět místnost vaší oblíbenou vůní. A navíc nechybí ani antibakteriální kostka Ionic Silver Cube ™, jenž zajistí zvlhčování bez dalšího množení bakterií a mikrobů ve vodě. Celý popis

2490
5 4
2 990 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
2 490 Kč
-16%
Skladem poslední 1 kus

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 722852

Popis

Popis produktu

Vlastnosti

ANTON – zvlhčovač s dobrým vkusem!

Dlouhodobý a pravidelný pobyt v místnosti, kde je nízká vlhkost vzduchu, rozhodně není nic příjemného. Suchý vzduch totiž dráždí ke kašli, vysušuje sliznici a činí ji zranitelnější vůči virům, bakteriím či roztočům. Nejefektivnější a nejrychlejší cestou, jak se suchého vzduchu v místnosti zbavit, je pořízení kvalitního zvlhčovače vzduchu.

ANTON je zvlhčovač vzduchu diskrétních rozměrů od švýcarské značky Stadler Form, který pracuje na ultrazvukovém principu. Velmi rychle vibrující destička přenáší kmitání na vodu a ta se mění na studenou vodní páru, která je distribuována do místnosti. Výhodou tohoto principu je velmi nízká spotřeba energie při solidním výkonu. Do vzduchu totiž dokáže dostat až 170 g vody za hodinu. ANTON tak rychle zvlhčí jakoukoli místnost do 25 m2.

Kvalitní zvlhčovače ultrazvukového typu musí být vybaveny antibakteriální stříbrnou kostkou (je v balení) a demineralizačním filtrem (je možné dokoupit), který vodu zbavuje minerálních látek. Filtr zabraňuje, aby se tyto látky dostaly do ovzduší a posléze se usazovaly na nábytku, televizi apod.

Ovládací panel není u ANTONA na přední ani horní straně, ale je velmi důmyslně schován ve spodní části přístroje tak, aby nerušil jeho něžný vzhled. To však neznamená, že by ovládání bylo špatně přístupné, naopak. Díky popiskům je navíc velmi snadné a intuitivní. Elegantní a jemný design pak umocňuje stmívatelný LED indikátor hladiny vody v přístroji, který změní barvu z bílé na červenou v momentě, kdy voda ve 2,5litrové nádrži dojde.

Další výhodou ANTONA je možnost doplnění vody za provozu – zatímco vyjmete nádržku na vodu, přístroj si ještě 10 minut poté vystačí s vodou, která zůstala ve spodní části.

Samozřejmostí pak je (stejně jako u většiny přístrojů značky Stadler Form) možnost přidání vaší oblíbené aroma esence, která projasní vzduch a zaplní místnost vůní rovnoměrně spolu s vlhkostí.Skladný a štíhlý

Kompaktní rozměry umožňují Antona umístit kamkoli. Nabízí štíhlé tělo a moderní design, a tak se za něj nebudete stydět ani v moderních domácnostech. Působí totiž jako stylový doplněk.

Zvlhčuje bez přestávek!

ANTON disponuje promyšleným systémem, který mu umožňuje pracovat i bez nádržky na vodu. Doplňovat vodu tak můžete opravdu kdykoliv – i během provozu.

Vhodné i pro aromaterapii.

Do ANTONA můžete bez obav přidat také pár kapek vaší oblíbené aroma esence. Místnosti krásně provoní a zároveň zklidní vaši mysl a uvolní tělo.

Kolik vody?

ANTONŮV něžný design doplňuje také stmívatelná LED indikace množství vody v přístroji. Pokud voda dojde, LED dioda zčervená.

Důmyslný ovládací panel

V souladu s jemným vzhledem je ovládací panel ukryt ve spodní části přístroje tak aby nerušil celkový dojem. Popisky tlačítek jej činí velmi přehledným a intuitivním.

4 barevná provedení

Máte rádi klasiku (bílá, černá) nebo raději něco extra (bronzová, limetková)? Vyberte si ANTONA, který se vám nejvíce zamlouvá.

technické parametry

  • Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu a aroma difuzér
  • Spotřeba: 12 W
  • Množství vypouštěné páry: 170 g/h
  • Objem nádoby na vodu: cca 2.5 litrů
  • Určeno pro prostory: max. do 60 m3/25 m2
  • Rozměry: 184 × 262 × 184 mm
  • Hlučnost: 28.5 – 30 dB(A)
  • Noční režim
  • Automatické vypnutí v případě prázdné nádoby na vodu

Dále doporučujeme:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objem nádrže 2.5 l
Doporučený prostor 25 m2
Doporučený prostor 60 m3
Ultrazvukový systém ano
Regulace vlhkosti ne
Funkce ionizace ne
Displej ne
Dálkové ovládání ne
Časovač ne
Funkce automatického vypnutí

Funkce automatického vypnutí

ano
Funkce aroma ano
Ovládání

Ovládání

manuální
Mobilní zvlhčovač (kolečko) ne
Šířka 18.4 cm
Výška 26.2 cm
Hloubka 18.4 cm
Hmotnost (kg) 1.9 kg
Barva

Barva

černá
Příkon 18 W