Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1144887

Catler rychlovarná konvice SP 8010

Catler rychlovarná konvice SP 8010

Skleněná rychlovarná konvice na přípravu nápojů i jídla s termoregulací. Catler SP 8010 zvládne kromě čaje také svařené víno, jablečný cider nebo jogurt. Volit můžete z 10 programů podle druhu čaje nebo jiného nápoje. Nastavenou teplotu můžete kontrolovat na přehledném displeji. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt se již neprodává
4 190 Kč
3 990 Kč
Prodává MALL
4 190 Kč
3 990 Kč

Popis

Klíčové vlastnosti Catler SP 8010

 • Termoregulace
 • Funkce Keep Warm
 • Nerezové louhovací sítko
 • Skleněná nádoba Glass Pot na přípravu jídel
 • Speciální programy na svařené víno, jablečný cider nebo jogurt
Catler SP 8010 termoregulace 10 programů příprava jogurtů svařák cider

Catler SP 8010 vaří nápoje i jídla na míru

Zvolte ideální teplotu pro výluh svého čaje – na výběr máte ze 5 programů, přičemž dalších 5 slouží pro přípravu jablečného cideru, svařeného vína, čatní, jogurtu a ledového čaje. Veškeré nastavení uvidíte přehledně zobrazené na displeji. Ať už připravujete Oolong, bílý čaj nebo Pu-erh, s touto konvicí dosáhnete vždy skvělých chuťových výsledků.

Catler SP 8010 termoregulace keep warm

Kvalitní konstrukce z nerezové oceli a skla Duran Schott

Catler SP 8010 vás nenechá na holičkách – kvalitní zpracování konstrukce konvice z nerezu a Duran Schott skla od osvědčené německé značky zaručuje dlouhou životnost spotřebiče. Denní zátěž nebude pro tuto rychlovarnou konvici žádný problém. Duran Schott chrání před poškrábáním a odolá zvýšené teplotě i teplotním výkyvům. Z kvalitního bezpečnostního skla je také nádoba Glass Pot pro přípravu jídel – například čatní.

Catler SP 8010 Duran Schott sklo nerezová ocel

Věděli jste, že…

Čaj je nápoj vzniklý louhováním rostliny čajovníku, přestože čajem se označuje řada dalších nápojů – bylinných nebo ovocných směsí. Čajovník je stálezelený keř dorůstající 5 až 15 metrů do výšky. Opravdoví velikáni dosáhnou výjimečně až 30 metrů, ovšem na čajových plantážích se udržují přibližně kolem 1 metru. Nejlépe se mu daří v monzunovém klimatu v subtropickém a tropickém pásu na kyselých půdách. Přirozeně se vyskytuje v jihovýchodní Asii, ovšem dnes už výborné čaje produkuje i Nepál, Austrálie, Maroko, Srí Lanka nebo Keňa. Podle zpracování čajových lístků se čaje dělí na černé, zelené, bílé, Oolong atd. Klíčovým krokem je stupeň oxidace, kdy se molekuly lístků mění a vzniká specifická chuť. Tento proces bývá občas chybně označován jako fermentace, kde však působí mikroorganismy, nikoliv kyslík. Fermentací vzniká Pu-erh, který takzvaně zraje po dokončení oxidace desítky i stovky let – čím starší, tím lepší a také cennější.


Příslušenství Catler SP 8010

Kromě nerezového sítka z oceli, speciálně konstruovaného tak, aby mohla voda dostatečně vylouhovat čajové lístky a nechat je plně se otevřít, je součástí balení také barevný průvodce světem čajů, horkých nápojů a jídel, kde najdete další inspiraci. K rychlovarné konvici Catler SP 8010 dále dostanete skleněnou nádobu Glass Pot pro vaření chutných jídel, nerezové lžičky a odkapávací misku.

Catler SP 8010 nádoba Glass Pot nerezové louhovací sítko nerezové lžičky odkapávací miska příslušenství rychlovarné konvice

Snadná údržba

Díky chytře zkonstruovanému odnímatelnému víku konvice lze jednoduše a rychle vkládat jak louhovací sítko, tak skleněnou nádobu pro přípravu domácího jogurtu nebo čatní. Zvukový signál při dosažení zvolené teploty přejímá zodpovědnost za přípravu a nenechá váš nápoj přelouhovat nebo zhořknout. Údržba rychlovarné konvice Catler SP 8010 je díky skryté spirále snadná a bezpečná.

 Catler SP 8010 akustický signál režim louhování

Vlastnosti

 • Skleněná konvice Duran Schott
 • 10 programů – 5 teplot podle druhu čaje: Green (zelený), Black (černý), Herbal (bylinný), Oolong (polozelený), White (bílý) + 5 speciálních programů: ledový čaj, svařené víno, jablečný cider, čatní, jogurt
 • Podsvícený displej
 • Funkce Keep Warm – po dobu 30 minut udrží nastavenou teplotu
 • Zvukový signál po dosažení nastavené teploty
 • Vodoznak na skle
 • Nádoba na přípravu jídel o objemu 0,5 l

Obsah balení

 • Sada pro vaření – skleněná nádoba Glass Pot
 • Nerezové louhovací sítko
 • Nerezové lžičky a odkapávací miska
 • Barevný průvodce světem čajů, horkých nápojů a jídel

Technické parametry

Příkon 1400 W
Objem 1,2 l
Materiál kov/sklo
Termoregulace ano
Rozměry 26,2 × 28 × 35 cm (v × š × h)
Barva nerez

Odkazy

Český návod

Video