Catler BM 8030

94%
Hodnocení: 4,7
Catler

Catler BM 8030

94%
Hodnocení: 4,7
Catler

Skleněná rychlovarná konvicedisplejem a termoregulací. Catler BM 8030 udrží nastavenou teplotu vody po dobu 30 minut. Díky nerezovému louhovacímu sítku tak můžete připravovat nápoje o stále optimální teplotě přímo v rychlovarné konvici. Speciální program Flower Tea potom slouží k přípravě bylinných čajů. Celý popis

2840
4.7 18
2 990 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
2 840 Kč
Skladem 5+ kusů
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1144677

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti Catler BM 8030

 • Termoregulace
 • Funkce Keep Warm
 • Program Flower Tea
 • Ochrana proti přehřátí
 • Nerezové louhovací sítko
Catler BM 8030 termoregulace 5 nastavení teploty

Catler BM 8030 vaří čaje na míru

Zvolte ideální teplotu pro výluh svého čaje – na výběr máte ze 7 nastavených programů, přičemž vše je přehledně zobrazené na displeji. Ať už připravujete Oolong, bílý nebo Pu-erh, s touto konvicí dosáhnete vždy skvělých chuťových výsledků. Neomezujte se odhadem teploty s obyčejnými konvicemi, které zvládnou pouze bod varu. Catler BM 8030 skloubí multifunkčnost za rozumnou cenu.

Catler BM 8030 termoregulace keep warm

Kvalitní sklo Duran Schott

Catler BM 8030 je běžec na dlouhou trať – kvalitní zpracování konstrukce konvice z nerezu a Duran Schott skla od osvědčené německé značky zaručuje dlouhou životnost spotřebiče. Denní zátěž nebude pro tuto rychlovarnou konvici žádný problém. Duran Schott chrání před poškrábáním a odolá zvýšené teplotě i teplotním výkyvům. Díky funkci automatického vypnutí a ochraně proti přehřátí je její provoz maximálně bezpečný.

Catler BM 8030 Duran Schott sklo ochrana proti přehřátí

Věděli jste, že…

Čaj je nápoj vzniklý louhováním rostliny čajovníku, přestože čajem se označuje řada dalších nápojů – bylinných nebo ovocných směsí. Čajovník je stálezelený keř dorůstající 5 až 15 metrů do výšky. Opravdoví velikáni dosáhnou výjimečně až 30 metrů, ovšem na čajových plantážích se udržují přibližně kolem 1 metru. Nejlépe se mu daří v monzunovém klimatu v subtropickém a tropickém pásu na kyselých půdách. Přirozeně se vyskytuje v jihovýchodní Asii, ovšem dnes už výborné čaje produkuje i Nepál, Austrálie, Maroko, Srí Lanka nebo Keňa. Podle zpracování čajových lístků se čaje dělí na černé, zelené, bílé, Oolong atd. Klíčovým krokem je stupeň oxidace, kdy se molekuly lístků mění a vzniká specifická chuť. Tento proces bývá občas chybně označován jako fermentace, kde však působí mikroorganismy, nikoliv kyslík. Fermentací vzniká Pu-erh, který takzvaně zraje po dokončení oxidace desítky i stovky let – čím starší, tím lepší a také cennější.


Příslušenství Catler BM 8030

Kromě nerezového sítka z oceli, speciálně konstruovaného tak, aby mohla voda dostatečně vylouhovat čajové lístky a nechat je plně se otevřít, je součástí balení také barevný průvodce světem čajů a horkých nápojů, kde najdete další inspiraci. K rychlovarné konvici Catler BM 8030 dále dostanete nerezové lžičky a odkapávací misku pro odložení louhovacího sítka.

Catler BM 8030 nerezové louhovací sítko nerezové lžičky odkapávací miska příslušenství rychlovarné konvice

Akustický pomocník vaší paměti

Po navolení požadované teploty pro daný druh čaje vložíte čajové sítko odnímatelným víkem konvice a spustíte režim louhování. Jeho dokončení zahlásí rychlovarná konvice Catler BM 8030 zvukovým upozorněním. Sítko poté odložíte na odkapávací misku a nic už vám nebrání užívat si výtečný chuťově plný čaj.

 Catler BM 8030 akustický signál režim louhování

Vlastnosti

 • Skleněná konvice Duran Schott
 • 7 voleb teploty podle druhu čaje – Green (zelený), Black (černý), Herbal (bylinný), Oolong (polozelený), White (bílý), Boil (100 °C) a Flower Tea (ovocné směsi)
 • Podsvícený displej
 • Funkce Keep Warm – po dobu 30 minut udrží nastavenou teplotu
 • Zvukový signál po dosažení nastavené teploty
 • Vodoznak na skle

Obsah balení

 • Nerezové louhovací sítko
 • Nerezové lžičky a odkapávací miska
 • Barevný průvodce světem čajů a horkých nápojů

Technické parametry

Příkon 1400 W
Objem 1,2 l
Materiál kov/sklo
Termoregulace ano
Rozměry 27,2 × 21,7 × 33 cm (v × š × h)
Barva nerez

Odkazy

Český návod

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objem (L) 1.2 l
Materiál nádoby kov/sklo
Termoregulace

Termoregulace

ano
Funkce udržení teploty ano
Zvuková signalizace ano
Vodoznak

Vodoznak

ano
Typ filtru vyjímatelný
Kontrolka provozu

Kontrolka provozu

ano
Skrytá spirála

Skrytá spirála

ano
Barva

Barva

nerezová
Příkon 1400 W