Mora KP170B
790 Kč 678 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Varná konvice Mora KP170B v černé barvě o objemu 1,7 litru s vyjímatelným filtrem vodního kamene. Konvice disponuje ochranou proti přehřátí a ochranou před provozem bez vody, čímž brání vzniku nebezpečných nehod.

Mora KP173X
1 290 Kč 979 Kč

Varná konvice Mora KP173X v černé barvě o objemu 1,7 litru s vyjímatelným filtrem vodního kamene. Konvice disponuje ochranou proti přehřátí a ochranou před provozem bez vody, čímž brání vzniku nebezpečných nehod.

Varná konvice - funkčnost i styl

Postavit vodu na čaj nebývalo nic zvlášť zajímavého, ale technologický pokrok a neustálá honba za dokonalým šálkem čaje si žádají, aby byly dnešní čajové rituály díky špičkové varné konvici výrazně lepší.

Náš sortiment varných konvic zahrnuje neuvěřitelnou škálu funkcí, stylů a vychytávek, které přemění kdysi prostý, ale zdlouhavý, akt přivedení vody k varu na raketově rychlé vědě. Můžete chtít konvici, se kterou připravíte horké nápoje během chvilky, nebo přesně nastavit teplotu svých nápojů. Zjistíte, že varné konvice jsou stylové buď moderním, nebo retro způsobem. Varná konvice, kterou si vyberete, jistě skvěle doplní interiér vaší kuchyně. Sady konvic a toustovačů zajistí, že všechno v kuchyni bude ladit a odpovídat vašemu osobnímu vkusu.

Podívejte se na konvici značky Delonghi, která je dostupná v různých barvách, jako i jiné přístroje, které s ní ladí. Mezi významné značky, které máme skladem, patří konvice od KitchenAid a Morphy Richards, které disponují velkým objemem a podle potřeby vodu rychle uvaří, zatímco vy se věnujete svým hostům.

_____

^ Zpátky nahoru