Taurus AROA PREMIUM
1 979 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rychlovarná konvice o objemu 1,7 l s termoregulací a příkonem 2200 W. Taurus AROA PREMIUM disponuje funkcí udržení teploty a podsvíceným dnem LED diodami. Teplotu můžete pohodlně nastavit v rozmezí 50–95 °C.

Taurus LENA
1 649 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rychlovarná konvice s příkonem 2200 W a objemem 1,8 litru. Taurus LENA je vybavena funkcí elektronického nastavení teploty v rozmezí 60 až 100 °C, které je doplněné barevnou indikací. Díky funkci udržování teploty bude voda horká až po dobu 2 hodin.

Taurus AROA
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rychlovarná konvice v elegantním designu o objemu 1,7 l. Taurus AROA disponuje skrytým topným tělesem, podsvíceným vodoznakem a odnímatelným filtrem vodního kamene. Víko konvice lze snadno ovládat tlačítkem na madle.

Varná konvice - funkčnost i styl

Postavit vodu na čaj nebývalo nic zvlášť zajímavého, ale technologický pokrok a neustálá honba za dokonalým šálkem čaje si žádají, aby byly dnešní čajové rituály díky špičkové varné konvici výrazně lepší.

Náš sortiment varných konvic zahrnuje neuvěřitelnou škálu funkcí, stylů a vychytávek, které přemění kdysi prostý, ale zdlouhavý, akt přivedení vody k varu na raketově rychlé vědě. Můžete chtít konvici, se kterou připravíte horké nápoje během chvilky, nebo přesně nastavit teplotu svých nápojů. Zjistíte, že varné konvice jsou stylové buď moderním, nebo retro způsobem. Varná konvice, kterou si vyberete, jistě skvěle doplní interiér vaší kuchyně. Sady konvic a toustovačů zajistí, že všechno v kuchyni bude ladit a odpovídat vašemu osobnímu vkusu.

Podívejte se na konvici značky Delonghi, která je dostupná v různých barvách, jako i jiné přístroje, které s ní ladí. Mezi významné značky, které máme skladem, patří konvice od KitchenAid a Morphy Richards, které disponují velkým objemem a podle potřeby vodu rychle uvaří, zatímco vy se věnujete svým hostům.

_____

^ Zpátky nahoru