CEL-TEC  FHD90 PIR - bílé
2 898 Kč

CEL-TEC FHD90 PIR jsou hodiny se zabudovanou skrytou kamerou a PIR čidlem pro účinnou detekci pohybu. Kamera dokáže zaznamenávat FULL HD video se zvukem (i bez zvuku) a ukládat jej na microSD až 64 GB. Kamera navíc není závislá na.


CEL-TEC  EC5 FULLHD
2 419 Kč

Více než jen skrytá kamera!   Skrytá kamera v brýlích s Full HD rozlišením má celou řadu využití. Můžete zaznamenávat obraz i zvuk a mít přitom volné ruce! Už nemusíte držet a ovládat žádné záznamové zařízení a.


CEL-TEC  FHD 39 Night E
2 686 Kč

Jedná se o jedno z nejefektivnějších zařízení se skrytou kamerou – r. 2017. Výhodami oproti starším skrytým kamerám je reálné rozlišení 1080p/30fps a možnost nastavení kamery (rozlišení, délka nahrávání, kvalita,.


CEL-TEC  FLVR 200
4 961 Kč

CEL-TEC FLVR 200 je výkonná dobíjecí svítilna s video záznamem ve FULL HD rozlišení  

Jednoduché provedení, snadné ovládání, rychlá reakce Svítilna s kamerou CEL-TEC FLVR 200 má jednoduchý design, díky kterému je i samotné.


CEL-TEC  HD-609
5 988 Kč

Tato kamera je určena především pro různé bezpečnostní složky, kde je potřeba zaznamenávat zásah, ale na druhou stranu přijde vhod, pokud nebude kamera poutat zbytečnou pozornost. Její nenápadnost zaručují malé rozměry. Možnost.


CEL-TEC  IR2 Lady
1 815 Kč

Toto zařízení je ověřeno profesionály a je první zařízení svého druhu na trhu.   Ideální řešení pro špionky a investigativní novinářky. Hodinky mají neotřelý design, přičemž optika je dobře zamaskovaná. FULL HD.


CEL-TEC  MF1 Cap
1 936 Kč

Skrytá kamera v kšiltovce CEL-TEC MF1 Cap s dálkovým ovládáním, záznamem videa v HD kvalitě a zvuku. Stav kamery je signalizován vibracemi..


CEL-TEC  PSC-72
1 694 Kč

Nejnovější technologie nabízí možnost aktivace nahrávání těsně před tím, než zaznamená samotný pohyb.   Díky tomu, že zařízení zapne 3 sekundy před zaznamenáním pohybu, nikdy neztratíte ani vteřinu záznamu. Zcela.


CEL-TEC  T9
3 509 Kč

Novinkou na trhu je skrytá kamera T9, ukryta v nenápadném knižním bloku. Navenek zařízení vypadá zcela jako kniha, tudíž se snadno zamaskuje v knihovně či na pracovním stole a rozhodně na sebe jen tak neupozorní, v sobě ukrývá.