Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1094660

Tefal stolní mixér BL962B38 Ultrablend Cook

Tefal stolní mixér BL962B38 Ultrablend Cook

Vysokorychlostní stolní mixér umixuje a zároveň uvaří spoustu druhů pokrmů od osvěžujících koktejlů po zeleninové polévky a omáčky. Mixér Tefal BL962B38 Ultrablend Cook překvapí svou super sílou díky vysoké rychlosti 45 000 otáček za minutu. Se šesti noži technologie Tripl'Ax Pro a 1300wattovým výkonným motorem zajistí vždy spolehlivé rozmixování surovin. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt se již neprodává
Ušetříte 5 541 Kč 9 899 Kč
4 358 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 5 541 Kč 9 899 Kč
4 358 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Klíčové vlastnosti mixéru Tefal BL962B38

 • Vysokorychlostní mixér s možností vaření
 • Technologie nožů Tripl'Ax Pro
 • 8 automatických programů
 • Výkonný motor
 • Odolná skleněná nádoba

Hotové omáčky raz dva

Stolní mixér Tefal BL962B38 v šedočerném provedení vám vykouzlí výživnou svačinku i teplé omáčky během pár minut. Profesionální technologie nožů Tripl'Ax Pro zajistí bezchybné rozmixování ovoce a zeleniny díky síle šesti nožů z nerezové oceli, které jsou umístěné ve třech různých úrovních. Ty hladce rozmělní i buněčné stěny surovin, tudíž se vám do zdravých koktejlů a smoothie uvolní ještě více potřebných živin. Čepele nožů jsou poháněny rychlostí vyšší než 460 km za hodninu, díky čemuž je přístroj schopen vyvinout až 45 000 otáček za minutu. To vše umožňuje silný a velice odolný motor o příkonu 1300 W s dlouhou životností.

Experimentujte s mixérem Tefal BL962B38

Na mixéru Ultrablend Cook si můžete libovolně vybírat z 8 automatických programů pro různé způsoby přípravy. Kromě čerstvého Smoothie si snadno připravíte i mléčné koktejly, ledové tříště, veganská mléka, různé druhy pyré a kompotů. Díky parnímu působení si můžete vařit i zdravé polévky a spoustu druhů omáček. Přídavným programem spotřebiče je další praktická funkce automatického čištění, která vám v mnohém usnadní práci. Pro bezpečnější manipulaci vám poslouží speciálně upravené víko, které nedovolí spotřebič spustit, pokud není dobře uchycen.

Recept na domácí mandlové mléko

100 g mandlí namočíme na noc do studené vody. Další den je scedíme do mixéru a zalijeme 0,5 litrem vody. Mixujeme na jemno. V případě potřeby doléváme vodu. Rozmixovanou tekutinu dochutíme špetkou solí a osladíme. Pro zdravější verzi můžeme cukr nahradit medem. Vše nakonec scedíme a uchováváme v chladu. Zbylou drť můžeme dále zužitkovat například při pečení dezertů.


Odolnost a bezpečnost

Pro stabilní zacházení s přístrojem poslouží skleněná nádoba odolná vůči vysokým teplotám a jejich častému kolísání. Mixér umožňuje přesně sledovat teplotu uvnitř této nádoby, aby vždy docházelo k optimálnímu uvolňování chutí a vůně. Pomocí šikovného víčka navrchu budete snadno regulovat únik páry či přidávat další ingredience

Mixér Tefal BL962B38 vám vše usnadní…

Abyste měli vždy přehled o provozu, disponuje Smoothie mixér digitálním displejem, na kterém vše intuitivně a bez obtíží nastavíte. Na ovládacím panelu se mimo odečítání zbývajícího času zobrazuje i aktuální zvolená rychlost pro konkrétní program. Stejně tak je zde i prostor na vlastní manuální nastavení.

Vlastnosti

 • Vhodné do myčky
 • Tříosé čepele
 • Pulzní funkce
 • Funkce drcení ledu
 • Sekání, krájení
 • Skleněná nádoba

Technické parametry

Příkon 1300 W
Objem nádoby 1,75 l
Rozměry 49,5 × 22 × 23,5 cm (v × š × h)
Hmotnost 6,16 kg

Odkazy

Video