Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2737644

TCL 43P715

TCL 43P715

Dárek SledovaniTV na 6 měsíců v hodnotě 1880 Kč na 4 zařízení. Postup registrace ZDE.
Televize ANDROID SMART s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160) o úhlopříčce 108 cm (43 "), Direct LED, Micro Dimming Pro, HDR10 / HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, Skylink FastScan, WiFi, Bluetooth, LAN, DLNA, Chromecast, T-Cast, HbbTV, ovládání hlasem, Netflix, Amazon Prime, HBO GO, Google Assistant, hotelový mód, Dolby AC-4. Rozhraní: 2× HDMI (ARC, CEC), 1× USB, LAN, sluchátkový výstup, optický audio výstup.
Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Ušetříte 3 500 Kč 10 990 Kč
7 490 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 3 500 Kč 10 990 Kč
7 490 Kč
Levněji s novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
1.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte v sekci "Vše o nákupu".

Ochraňte své zařízení kdekoliv na světě.

Poškozené zařízení opravíme, neopravitelné nebo odcizené vyplatíme. Všechny potřebné informace rychle zjistíte v sekci "Vše o nákupu".

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

TCL P715: Prémiový výkon i vzhled

TCL P715 už na první pohled vyčnívá z řady. Opravdu široké množství využití a aplikací se skrývá v jejím ultra tenkém těle s bezrámečkovým designem s kovovými prvky, které působí opravdu elegantně a luxusně. Obrazem ve své kategorii nasazuje laťku hodně vysoko s podporou 4K HDR s vysokým rozsahem kontrastu, jasu a širokou paletou reprodukovaných barev. Díky SMART HDR vytvoří HDR efekt i u běžných SDR zdrojů a HDR zdroje dále kvalitativně dynamicky vylepšuje. Android TV v ní zajišťuje spoustu zábavy díky aplikacím z Obchodu Play. Můžete sdílet i obsah z mobilních zařízení pomocí vestavěného Chromecastu či použít komplexní aplikaci T-Cast. Pro snadné vyhledávání informací a obsahu pomocí vašeho hlasu vám P715 nabízí vestavěné Hands-free ovládání. Postará se díky Google Asistentu a hlasové Hands-free funkci o snadný a komfortní přístup k oblíbenému obsahu, kterého nabídne neuvěřitelně velké množství z Obchodu Play. 4K tedy u ní neznačí jen rozlišení, ale 4K zde znamená: Krása, Kvalita, Komfort a Kvanta zábavy.
TCL TCL

4K HDR: obraz blízký realitě díky zdokonalenému kontrastu, jasu a bohatší paletě barev

S pojmem HDR nebo High Dynamic Range se poslední dobou setkáváme velmi často ve světě vysoké kvality obsahu a ve světě dnešních moderních obrazovek. HDR je standard v rámci Ultra HD kvality. Vyšší kvalita obrazu je daná nejen vyšším rozlišením v podobě vyššího počtu obrazových bodů neboli pixelů (4K nebo 8K), ale primárně jejich vyšší kvalitou ve spojení s vyšším rozsahem kontrastu a jasu a schopností reprodukovat více barev a odstínů. Obraz dostává poté lepší hloubku, tmavé scény jsou lépe prokresleny a ve světlých jsou lépe rozeznatelné objekty na světlých pozadích. Celkově HDR obraz přináší lepší hloubku, živost a více detailů.
TCL TCL

SMART HDR – převod SDR do HDR a pozvednutí samotného HDR na vyšší úroveň

S HDR obsahem se dnes setkáváme stále častěji. Je to velký krok kupředu pro kvalitu. Nacházíme jej v Netflix, Youtube, Amazon, na UltraHD discích a obecně v kinematografii, ale i ve hrách. Stále je však kolem nás mnoho obsahu v SDR – Standardním Dynamickém Rozsahu. Například Blu-Ray, DVD, či běžné TV vysílání. Funkce Smart HDR se stará o převod SDR do HDR, kdy divákům umožňuje i v SDR obsahu využít lepších kontrastních a jasových rozsahů a širší palety barev, což jsou prvky, které by jinak hledali pouze u HDR obsahu. Samotný HDR obsah je díky funkci SMART HDR pozdvižen na vyšší kvalitu tak, aby dodal ještě více detailů. Umělá inteligence (AI) rozpozná potřeby každé scény a dynamicky přizpůsobuje úrovně kontrastu, jasu a barev. Díky tomu divák uvidí prokreslenější tmavé scény a výborně definované objekty ve světlých scénách.
TCL TCL

Micro Dimming: Preciznější práce s kontrastem a jasem

Micro Dimming upravuje kontrast a směřuje v obrazu lépe jas tam, kam je potřeba. Obraz je pro práci Micro Dimmingu rozdělen do zhruba stovky sektorů – zón, které jas a kontrast upravují tak, aby vznikla lepší hloubka obrazu a zejména v tmavých scénách zůstala černá stále černou, ale zároveň byly výrazné jasné části scény. Tuto funkci ocení zejména filmoví diváci, kteří sledují své oblíbené filmy večer při nízkém osvětlení nebo ve tmě.
TCL TCL

Android TV: zábava bez hranic

Obchod Play je hlavním zdrojem aplikací pro Android TV a nabídne jich opravdu mnoho. Uživatelé v něm najdou nejen aplikace, hry, ale i mnoho obsahu ke sledování. Co se týče hraní, tak to si můžete zpříjemnit pomocí připojení Bluetooth gamepadu, případně hrát jen s přibaleným TV ovladačem. Android TV zvládá na výbornou i přehrávání multimedií, kdy zejména aplikace KODI a VLC nabízejí široké možnosti. Pokročilejší uživatelé mohou instalovat aplikace i z apk souborů. V Android TV najdete rovnou vestavěný Chromecast pro sdílení obsahu z mobilních zařízení a počítače, tak i vestavěný Google Asistent, který vám díky vašemu hlasu nabídne pomoc v mnoha věcech a ukáže obrovské možnosti. Hledat pomocí hlasu můžete i česky nebo slovensky vaše oblíbená videa na Youtube. Je to komfortní a snadné. Zejména u TCL P715, která přichází rovnou s vestavěným mikrofonem – funkcí Hands-free a chytrý Bluetooth ovladač tak pro hlasové funkce není nezbytné dokupovat.

*Asistent Google není v určitých zemích a jazycích k dispozici. Asistent Google vyžaduje připojení k internetu. Na připojení se mohou vztahovat poplatky za data. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb jsou závislé na službě, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech oblastech.
TCL TCL

Jak se do P715 volá, tak se z P715 ozývá

TCL P715 s sebou přináší velmi komfortní funkci – hlasové ovládání. Můžete si říci: „Hlasové ovládání přeci podporuje každá Android TV, tak co je na tom tak zvláštního?“ TCL P715 přichází totiž s mikrofonem přímo vestavěným v TV a umožní vašim rukám klid a svobodu, zatímco hlasem vyhledáváte. Dle jazyku, do kterého je TV nastavena, se nabízejí různé možnosti. U vybraných jazyků můžete vyslovit „OK Google“ a TV vám začne naslouchat. Dále se můžete dotazovat na cokoliv či zadávat různé hlasové příkazy. Pokud jazyk nastavení nepodporuje příkaz „OK Google“ k aktivaci naslouchání, tak se jen klikne na ikonu mikrofonu v levém horním rohu Android TV domácí obrazovky a TV začne naslouchat. Hlasové vyhledávání je velmi oblíbené a to i mezi těmi nejmladšími diváky, kteří mohou vyhledat jejich oblíbená videa a pohádky a nemusí k tomu umět ani abecedu a písmenka, které by jinak museli potvrzovat jedno po druhém na virtuální klávesnici. Mohou tak například říci „Včelí medvídci Youtube“ a sledovat. Hezky česky či slovensky. Můžete se ptát i třeba na předpověď počasí – „Jaké počasí bude zítra v Karlových Varech?“

*Hands-free hlasové ovládání a příkaz „OK Google“ jsou dostupné pouze v určitých zemích a jazycích. Vyžaduje připojení k internetu. Připojení k internetu může vyžadovat dodatečné poplatky. Dostupnost a výkon zavisí na zařízení, službách a síti a nemusí být dostupné ve všech zemích.
TCL TCL

Neztraťe se v chytrém světě díky Google Asistentu

Dotazujte se TV na cokoliv. Dejte ji příkazy a úkoly. Google Asistent je asistenční služba fungující na principu hlasu, která vám zodpoví obrovské množství otázek a splní vámi dané příkazy. TCL P715 přidává navíc k této funkci ještě funkci Hands-free s vestavěným mikrofonem pro ještě snažší ovládání této funkce.

Ptejte se TV na cokoliv. Dávejte ji příkazy a úkoly. Pomocí Google Home ovládejte prvky vaší chytré domácnosti.

*Google Asistent není dostupný ve vybraných jazycích a zemích. Google asistent vyžaduje připojení k internetu/mobilním datům. Mohou být účtovány další poplatky za data. Dostupnost a výkon určitých funkcí a služeb závisí na službě, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech oblastech.

Hlasový asistent Amazon Alexa*

Hlasový asistent Amazon Alexa je připraven asistovat vám v chytrém prostředí. Na váš příkaz vám může přehrát obsah, zapnout zprávy či předpověď počasí nebo kontrolovat a ovládat smart prvky ve vašem chytrém domově a spoustu dalšího.

*Kompatibilita s Amazon Alexa vám umožňuje používat vaše Amazon Alexa zařízení, včetně Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakoupeno samostatně), k ovládání vašeho televizoru. Služba nemusí být ve všech zemích a regionech dostupná.
TCL TCL

Dopřejte si vysokou kvalitu 4K HDR z NETFLIX

Netflix je světový fenomén v oblasti streamingu videa. Je to klíčový hráč na poli nabídky obsahu a nový pohled na kinematografii. Na našem území nabírá na popularitě díky vyslyšení potřeb místních diváků – ke své aktraktivní nabídce titulů přidává i lokalizované titulky či dabing. S vaší novou P715 si ho můžete vychutnat v podobě vysoké kvality 4K Ultra HD s podporou HDR*. Vyzkoušejte si Netflix na měsíc zdarma.
TCL TCL

YOUTUBE ve vysoké 4K HDR kvalitě a zdarma

Vychutnejte si s TCL P715 zobrazování videí ve vysoké kvalitě 4K HDR na Youtube. Je to zdarma a každý si tak může dopřát úžasný zážitek z živého HDR obrazu bohatého na detaily. Dokonce s P715 můžete vaše oblíbená videa vyhledávat hlasem díky vestavěnému mikrofonu. Navíc můžete použít k vyhledávání i češtinu nebo slovenštinu. Případně z mobilních zařízení či z počítačů promítat Youtube videa do televize pomocí Chromecast / T-Cast. Zamilujte si zdarma vysokou kvalitu 4K HDR.
TCL TCL

Obsah ve vysoké kvalitě na Amazon Prime Video

Amazon se svou službou Prime Video je dalším velkým hráčem na poli streamingu a poskytování obsahu. U nás reflektuje potřeby a poptávku diváků a přidává k titulům titulky i dabing. Je vskutku na co koukat.
TCL TCL

Design TCL P715 je opravdu REPREzentativní

Tak jako TCL je prémiovým partnerem české fotbalové reprezentace, tak i model P715 z dílny TCL je reprezentativní po stránce designu díky tenkému provedení, bezrámečkovému designu a použití prémiových kovových materiálů. Tento design kombinuje eleganci a praktičnost a hodí se zkrátka všude, ať už na nábytek, tak i k zavěšení na zeď pomocí běžně dostupných držáků různých provedení.
TCL TCL

Technický popis

Obrazovka/displej

 • Úhlopříčka: 108 cm (43 ")
 • Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
 • Typ podsvícení: Direct LED + Micro Dimming Pro
 • Další vlastnosti: Vysoký dynamický rozsah HDR (HDR10 / HLG), UHD Super Resolution Upscaling

TV tuner

 • Digitální pozemní DVB-T (MPEG-2/4), DVB-T2 (H.265/HEVC)
 • Digitální kabelový DVB-C (MPEG-2/4)
 • Digitální satelitní DVB-S a DVB-S2

Obecné parametry

 • Menu: čeština a dalších 26 evropských jazyků
 • Možnost montáže na zeď: ano (držák musí podporovat VESA 200 × 200 mm)

Multimédia a zajímavé funkce

 • Smart TV s operačním systémem Android 9
 • Hybridní vysílaní HbbTV 2.0
 • Přehrávání dat z domácí sítě DLNA
 • Elektronický programový průvodce EPG
 • USB přehrávač
  • Foto, video, audio
 • Netflix, YouTube, HBO GO, Voyo, Amazon Prime, SledovaniTV.cz, Lepší TV, Steam Link, Google Play (předplatné není součástí balení)
 • WiFi
 • Bluetooth
 • LAN
 • Hlasové ovládání
 • Integrovaný Google Assistant
 • Internetový prohlížeč
 • Chromecast a T-Cast
 • Herní mód
 • Podpora titulků
 • Automatické vyhledávání kanálů
 • Teletext

Zvuk

 • Výkon: 2× 10 W
 • Dolby AC4
 • Dolby Audio
 • Ekvalizér

Obsah balení a rozměry

 • Dodávané příslušenství:
Rozměry balení (Š × V × H): 114,5 × 66,5 × 13,3 cm (10,4 kg)

Doporučujeme dokoupit

Servis a technická podpora