10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 30702028

TCL 55C745

TCL 55C745

SkyShowtime zdarma
Záruka 5 let: prodloužení záruky registrujte ZDE.
Dárek SledovaniTV na 6 měsíců na 4 zařízeních. Postup registrace ZDE.
Google QLED TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160) o úhlopříčce 139 cm (55"), tunery DVB-T/T2 (HEVC)/C/S/S2, vysoký dynamický rozsah Dolby Vision, HDR10/10+, HLG. OS Google TV, Wi-Fi 5, Bluetooth, DLNA, vestavěný Chromecast, AirPlay, HbbTV 2.0, hlasové vyhledávání, integrovaný Google Assistant, podpora Amazon Alexa, pokročilé herní funkce (ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro). Prostorový zvuk Dolby Atmos. Rozhraní: 2× HDMI 2.1 / 2× HDMI 2.0 (eARC, CEC), 1× USB 2.0, LAN port, sluchátkový výstup, optický audio výstup, CI+ slot.
Celý popis
16 990 Kč
Zboží od: MALL
16 990 Kč
Rozbaleno / jiní prodejci
S novou kartou za

6.12.2023 na vaší adrese

Popis

ppi ambilight



EISA „EISA GAMING TV" pro TCL QLED 4K TV 55C745


Televizor TCL QLED 55C745 byl oceněn za výjimečná vylepšení při hraní her a odnáší si označení „EISA GAMING TV".

TCL QLED 4K 55C745 je dokonalý televizor pro hraní her na nejnovější generaci konzolí a počítačů. Kombinuje velkolepé barvy QLED, kontrast Full Array Local Dimming a špičkový jas se všemi nejnovějšími herními funkcemi. Díky funkcím Game Master Pro 2.0, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game bar a 240Hz Game Accelerator povyšuje tento televizor herní zážitek na novou úroveň. TCL 55C745 se dokáže přizpůsobit jakémukoli zdroji hry. Ve spojení s technologií AMD FreeSync, která slibuje plynulé hraní při téměř jakékoli snímkové frekvenci, mohou uživatelé očekávat další průlom v oblasti počítačových a konzolových her.
TCL TCL

TCL C745

ppi ambilight

QLED – Quantum Dot technologie pro úžasné barvy


Technologie Quantum Dot, podle které jsou televizory pojmenovány QLED, umí zobrazit více než jednu miliardu barev a odstínů a 100% objem barev. 100% objem barev znamená, že barvy jsou živé, přirozené a syté ve všech úrovních jasu. To je stěžejní zejména pro skvělý zážitek z HDR obsahu, který je například na Netflixu, HBO Max, Disney+ nebo Apple TV a u moderních her na herních konzolích nové generace. Chcete-li dosáhnout toho nejlepšího zážitku při sledován filmů, nebo hraní her, tak technologie QLED (Quantum Dot) je tou nejlepší volbou. Dokáže totiž zobrazit více než miliardu barev, odstínů a 100% objem barev. Díky tomu je podání barev co nejpřesnější ve všech úrovních jasu. To ocení právě fandové do filmů např. z platforem typu Netflix, HBO Max, Disney+, nebo AppleTV a hráči her na herních konzolích nové generace.
TCL QLED TV TCL QLED TV




Full Array Local Dimming (FALD) – celoplošné zónově řízené podsvícení


Tento pokročilý typ podsvícení přináší skvělý obrazový zážitek díky vylepšenému kontrastu a preciznímu řízení jasu. Obrazovka je rozdělena do mnoha zón, kdy jas v každé zóně je řízen samostatně a nezávisle na ostatních zónách. Výsledkem je obraz s úžasnou hloubkou vytvořenou vysokým jasem a zároveň hlubokým podáním černé barvy a nejjemnější úrovní detailů ve všech typech scén.Podsvícení obrazu u modelu C745 je rozděleno do mnoha zón z nichž každá je řízena samostatně a nezávisle na ostatních zónách. Díky tomu dosáhne skvělé hloubky obrazu vytvořené vysokým jasem a zároveň hlubokým podáním černé barvy s nejpřesnější úrovní detailů v každém typu scén. TCL TV QLED  
TCL TCL

4K HDR PRO 1000 – obraz plný živých a přirozených barev a detailů

TCL Série C74 přináší vynikající jas až 1000 nitů, což je důležité jak pro vykreslování detailů ve všech typech scén, ale zároveň to přináší i komfortní sledování i ve světlých místnostech v jakoukoliv denní dobu.
Označení 4K HDR PRO u TCL TV zajišťuje skvělý zážitek při sledování HDR díky technologii QLED, která zobrazuje obraz v dokonalých barvách, hloubce a detailech.
TCL TCL

144Hz Motion Clarity PRO – čistý a ostrý obraz i v nejrychlejší scénách

Užijte si jasný a plynulý obraz plný detailů ve všech typech scén díky nativní obnovovací frekvenci panelu 144 Hz. Tato TV přináší výrazně čistší a ostřejší podání pohybu než běžné 50Hz modely.
ppi ambilight



HDR MULTIFORMAT znamená podporu všech HDR formátů


Vychutnejte si úžasný zážitek z obrazové kvality HDR bez ohledu na zdroj.
TCL QLED série C74 je skvělým výběrem, pokud si rádi užíváte obsah v HDR formátu. Tato televize automaticky rozpozná nejlepší formát pro jakýkoliv zdroj HDR. A co je úžasné, podporuje všechny! Existuje několik formátů HDR: základním z nich je HDR10, pro vysílání je určen formát HLG. Pokud vám ale opravdu záleží na dokonalém prokreslení všech typů scén, pak jsou tu nejlepší formáty HDR – HDR10+ a DOLBY VISION. Dolby Vision je pomyslným králem všech HDR formátů, protože nejen, že přináší nejlepší kvalitu, ale také ho najdeme u nejpopulárnějších služeb na trhu jako Netflix, Apple TV, HBO Max, Disney+ a dalších, a také jej najdeme v moderním herním světě. TCL QLED série C74 navíc přináší nástavbu Dolby Vision IQ, která doplňuje skvělý obraz Dolby Vision o automatickou optimalizaci obrazu pomocí senzoru okolního osvětlení. Vychutnáte si tak nejlepší možný obraz v jakoukoliv denní dobu. 
TLC QLED TV TLC QLED TV


Game Master Pro 2.0 – hraj jako profík díky profi balíčku herních funkcí


S balíčkem herních funkcí Game Master Pro 2.0 získáš výhody proti konkurenčním hráčům. Při hraní her je důležitá nejen perfektní grafika, ale i rychlé reakce a nízká odezva. S HDMI 2.1 a podporou 144 Hz VRR, 120Hz VRR, FreeSync Premium Pro, funkcí 240Hz Game Accelerator a ALLM je paření vskutku zážitek. Díky VRR pojedou hry krásně plynule a bez trhání a rychlá obnovovací frekvence 144Hz či až 240Hz DLG zajistí ostrý a plynulý pohyb a nejkratší možnou odezvu. Funkce ALLM zajistí nastavení nejlepších možných herních vlastností automaticky, jakmile je k TCL QLED série C74 připojena nejmodernější herní konzole nebo výkonné PC s podporou HDMI 2.1. TLC QLED TV 
TCL TCL

240Hz Game Accelerator – Frekvence 240Hz pro nejostřejší a nejplynulejší hraní PC her

Díky nejnovější technologii 240Hz DLG (Dual Line Gate) může dosáhnout obrazovka skutečné 240Hz obnovovací frekvence a nejnáročnější hráči tak dosáhnou nejkratší možné odezvy (input lag) a nejplynulejšího a nejostřejšího podání pohybu ve hrách.
TCL TCL

Dolby Atmos

Užijte si 3D prostorový zvuk jako v kině díky nejmodernější zvukové technologii Dolby Atmos.

*Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories.
ppi ambilight

Google TV – zábava, kterou máte rádi. S malou pomocí Googlu


Google TV sdružuje filmy, pořady, televizní programy a další obsah z různých aplikací a předplatných a organizuje je přímo pro vás.

*Některé aplikace, obsah a/nebo funkce nemusí být dostupné ve všech zemích. Záleží na dostupnosti.
TCL QLED TV TCL QLED TV


Hands-Free Google Assistant


Hlasové ovládání Google TV bez použití rukou poskytuje naprostou flexibilitu. Aniž byste opustili křeslo, můžete vybírat obsah, spouštět aplikace, zapínat televizor, přepínat vstupy, vyhledávat filmy a mnoho dalšího. Je to jednoduché, uživatelsky přívětivé a neuvěřitelně pohodlné.

*Hlasové ovládání Hands-Free Voice Control můžete zapnout nebo vypnout zapnutím nebo vypnutím vyhrazeného tlačítka na spodní části TV. TCL TV QLED  
ppi ambilight

Google Meet


Buďte spolu. Bezplatné, jednoduché a vysoce kvalitní hovory a videohovory s televizí TCL.

*Vyžaduje přihlášení pomocí účtu Google. Videohovory vyžadují připojení kompatibilní USB kamery. Kamery jsou prodávané separátně
TCL QLED TV TCL QLED TV



Works with Alexa


Amazon Alexa žije v cloudu, umožňuje hlasem ovládat váš svět a je stále chytřejší. Požádejte Alexu o přehrávání hudby, poslech zpráv, zjištění počasí, nastavení hlasitosti televizoru, změnu televizního kanálu, ovládání chytré domácnosti a další funkce.

*Kompatibilita s Alexou umožňuje používat zařízení Amazon Alexa, včetně Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakoupené samostatně), k ovládání televizoru. TCL TV QLED  
TCL TCL

Užijte si obrovské množství obsahu v nejlepší HDR kvalitě

Google TV vám poskytuje širokou škálu obsahu a díky kompatibilitě se všemi HDR formáty si na televizích TCL C74 můžete vždy vychutnat obsah v nejlepším dostupném formátu. Zvláště důležitá je podpora technologie Dolby Vision, která vám umožní vychutnat si nejvyšší kvalitu ze služeb Netflix, HBO Max, Disney+ a dalších. Samozřejmě, podpora HDR10+ je také zajištěna.
TCL TCL

Bezrámečkové kovové provedení

Stylový design televizoru zapadne do každého interiéru a nechá samotné obrazovce lépe vyniknout.
TCL TCL

Středový podstavec

Řada C74 přichází s elegantním středovým podstavcem, který vám umožní TV umístit na i na úzký typ nábytku. Funkčnost a elegance v perfektní harmonii.

Technický popis

Obrazovka/displej

 • Úhlopříčka: 139 cm (55")
 • Rozlišení: 4K Ultra HD (3840×2160)
 • Typ podsvícení: Direct LED + lokální stmívání Micro Dimming
 • Frekvence panelu: 100 Hz
 • Další vlastnosti: technologie Quantum Dot, vysoký dynamický rozsah HDR 1000 nits (Dolby Vision, HDR10/10+, HLG), sada AI funkci (Ai-Contrast, Ai-Color, Ai-Motion, Ai-Clarity, Ai-HDR), 4K upscaling, režim IMAX Enhanced, kvalita obrazu 3900 PPI, certifikovaný Low-Blue Light a Flicker-Free displej, bezrámečkový design.

TV tuner

 • Digitální pozemní DVB-T (MPEG-2/4), DVB-T2 (H.265/HEVC)
 • Digitální kabelový DVB-C (MPEG-2/4)
 • Digitální satelitní DVB-S a DVB-S2
 • Automatické ladění Skylink FastScan

Multimédia a zajímavé funkce

 • Operační systém Google TV
 • Chytrý procesor AiPQ 3.0
 • Integrované Wi-Fi 5
 • Internetový prohlížeč
 • Hybridní vysílaní HbbTV 2.0
 • Bluetooth 5.0
 • LAN
 • Přehrávání dat z domácí sítě DLNA
 • Vestavěný Chromecast, AirPlay 2, a Miracast
 • Videohovory přes Google Duo
 • Aplikace: Netflix, YouTube, HBO Max, Voyo, O2 TV, T-Mobile TV, Disney+, Apple TV, Amazon Prime, SledovaniTV.cz, Skylink Live TV, Lepší TV, Kuki, Google Play (předplatná nejsou součástí balení)
 • Hlasové vyhledávání
 • Integrovaný Google Assistant / podpora Amazon Alexa
 • Podpora klávesnice
 • USB přehrávač (foto, video, audio)
 • Teletext
 • Základní hotelový mód
 • Herní TV
  • Herní režim Game Master 2.0
  • Automatický herní režim s nízkou latencí (ALLM)
  • Podpora technologií VRR a FreeSync Premium Pro
  • Hraní ve 4K při 144Hz obnovovací frekvenci
  • Cloudové hraní díky GeForce Now
  • Steam Link

Zvuk

 • Stereo reproduktory s celkovým výkonem 30 W
 • Prémiový prostorový zvuk Dolby Atmos
 • Dekodéry Dolby AC-4, DTS Virtual:XDTS-HD
 • 7pásmový ekvalizér

Konektivita

 • 2× HDMI 2.1 / 2× HDMI 2.0 (eARC, CEC, VRR, ALLM, 4K@144Hz)
 • 1× USB 2.0
 • LAN/Ethernet port
 • Digitální optický audio výstup
 • Sluchátkový výstup
 • CI+ slot

Obsah balení a rozměry

 • Dodávané příslušenství:
  • Chytré dálkové ovládání vč. baterií
  • Napájecí kabel
  • Manuál
 • Rozměry balení (Š × V × H): 139,5 × 85,7 × 14,6 cm (18,8 kg)

Servis a technická podpora