10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 35144344

TCL 85C805 + elektrická koloběžka ZDARMA!

TCL 85C805 + elektrická koloběžka ZDARMA!

SkyShowtime zdarma
OKAMŽITÁ SLEVA 10%: slevu získáte zadáním kódu TCLSV10 v košíku (platí do vyprodání zásob).

Záruka 5 let: prodloužení záruky registrujte ZDE.
Dárek SledovaniTV na 6 měsíců na 4 zařízeních. Postup registrace ZDE.
QLED MiniLED Google TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160) o úhlopříčce 215 cm (85"), tunery DVB-T/T2 (HEVC)/C/S/S2, vysoký dynamický rozsah Dolby Vision, HDR10/10+, HLG. OS Google TV, Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, vestavěný Chromecast, AirPlay, HbbTV 2.0, hlasové vyhledávání, integrovaný Google Assistant, podpora Amazon Alexa, pokročilé herní funkce, multimediální USB přehrávač. Prostorový zvuk Dolby Atmos. Rozhraní: 3× HDMI 2.1 (eARC, CEC, ALLM, VRR, 144Hz), 1× USB 3.0, LAN port, sluchátkový výstup, optický audio výstup, CI+ slot.
Celý popis
Zdarma Dárek v hodnotě 9 990 Kč
Windgoo M12 elektrická koloběžka
gift
47 990 Kč
Zboží od: MALL
47 990 Kč
Nízká cena ověřena
Doprava zdarma
Poslední kus
Jiní prodejci
S novou kartou za

6.12.2023 na vaší adrese
K doručení lze objednat výnos až do bytu, zapojení a odvoz starého spotřebiče

Popis

TCL TCL

TCL Mini LED – Obrazový skvost

TCL Mini LED dokáže zobrazit úžasný obraz. Mini LED je nejdokonalejší forma podsvícení, která dokáže vyvinout úžasný jas pro zobrazení nejjemnějších detailů a přesně řídit tento jas na celé obrazovce. Spolu s dalšími technologiemi panelu, jako je Quantum Dot a technologie VA, přináší kromě skvělého jasu také vynikající kontrast, hlubokou černou a živé, přirozené barvy.
TCL TCL

QLED – Quantum Dot technologie pro úžasné barvy

Díky technologii Quantum Dot je řada TCL C80 schopna zobrazit více než 1 miliardu barev a odstínů, což široce pokrývá barevné spektrum DCI-P3 používané v moderním obsahu. Ponořte se do úžasně detailního obrazu plného živých barev, detailů a hloubky.
TCL TCL

HDR s jasem až 1500 nitů

Úžasný kontrast, jas a detaily. Díky jasu až 1500 nitů dokáže monitor C80 vykouzlit skutečně ohromující efekt HDR a jeho vysoký jas zajišťuje pohodlné sledování i během dne, a to i ve světlých místnostech. Užijte si úžasnou úroveň detailů ve světlých i tmavých scénách.

*Vlastnosti, specifikace a certifikace se mohou lišit dle modelu, velikosti a regionu.
TCL TCL

144Hz Motion Clarity PRO zajístí maximální ostrost a plynulost pohybu

Řada C80 přináší obnovovací frekvenci 144Hz, což zajistí že i nejrychlejší scény ve hrách, sportech a filmech budou vždy zobrazeny s maximální ostrostí a plynulostí.
TCL TCL

HDR MULTIFORMAT – podpora všech HDR formátů

Užijte si skvělý HDR zážitek bez ohledu na jeho zdroj. Existuje několik HDR formátů definujících kvalitu: HDR10, HDR HLG, HDR10+ , HDR DOLBY VISION and DOLBY VISION IQ.

Tato TCL TV je podporuje všechny!

Zejména důležitý je HDR formát Dolby Vision, protože je využíván u mnohých streamovacích služeb, v nejmodernějších herních konzolích a také na nosičích UltraHD Blu-Ray.

Řada TCL C80 přináší ještě vyšší rozměr kvality díky technologii Dolby Vision IQ. Tato pokročilá technologie nejenže zajišťuje dechberoucí vizuální zážitek díky vynikajícímu Dolby Vision, ale také automaticky optimalizuje nastavení podle obsahu a dokonce využívá senzor pro okolní osvětlení. Díky tomu si můžete vychutnat dokonalý vizuální zážitek bez ohledu na denní dobu nebo osvětlení v místnosti.
TCL TCL

Game Master Pro 2.0 – Hraj jako profík

Zlepšete svou hratelnost a vyhrávejte proti ostatním hráčům s Game Master Pro 2.0. Při hraní her není samozřejmě důležitý jen dokonalý vizuální zážitek, ale také rychlá odezva a reakce na vaše pohyby. Díky rozhraní HDMI 2.1 a podpoře 144Hz VRR, 120Hz VRR, FreeSync Premium Pro, 240Hz Game Accelerator a ALLM se hraní her dostává na zcela novou úroveň. Díky VRR se hry zobrazují plynule a bez sebemenšího trhání, zatímco rychlé obnovovací frekvence 144 Hz nebo dokonce 240 Hz DLG zajišťují ostré, plynulé pohyby a minimální odezvu. Funkce ALLM se pak automaticky přizpůsobí nejlepšímu hernímu výkonu, jakmile k televizoru připojíte nejmodernější herní konzoli nebo výkonný počítač s rozhraním HDMI 2.1.
TCL TCL

240Hz Game Accelerator – Frekvence 240Hz pro nejostřejší a nejplynulejší hraní PC her

Díky nejnovější technologii 240Hz DLG (Dual Line Gate) může dosáhnout obrazovka skutečné 240Hz obnovovací frekvence a nejnáročnější hráči tak dosáhnou nejkratší možné odezvy (input lag) a nejplynulejšího a nejostřejšího podání pohybu ve hrách

*240Hz obnovovací frekvence je možné dosáhnout díky unikátním algoritmům a technologiím.
TCL TCL

HDMI 2.1 s plnou podporou 4K@144Hz

Nejenom, že vás hraní pohltí. Budete přímo ve hře!

Hraní ve 4K rozlišení při 144Hz snímcích za sekundu pomocí HDMI 2.1* vám zajistí naprosto plynulé hraní bez sekání.

*Vlastnosti, specifikace a certifikace se mohou lišit dle modelu, velikosti a regionu.
*Podporuje vylepšený zpětný zvukový kanál (eARC), zpětný zvukový kanál (ARC), automatický režim s nízkým zpožděním (ALLM), ovládání spotřební elektroniky (HDMI-CEC), 4K@144Hz a proměnlivou obnovovací frekvence (VRR) podle specifikace HDMI 2.1.
*Pro 4K@144Hz se vyžaduje PC s HDMI 2.1.
TCL TCL

Dolby Vision · Atmos – nejmodernější technologie obrazu a zvuku

S nejmodernější technologií pro obraz Dolby Vision a nejmodernější technologií pro prostorový zvuk Dolby Atmos se budete cítit jako v kině. Užijte si skvělé filmové, seriálové a herní zážitky.

*Dolby Vision je ochranná známka společnosti Dolby Laboratories. Dolby, Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories.
TCL TCL

Google TV

Objevujte nové filmy a pořady ze všech různých služeb, které si předplácíte. Návrhy založené na tom, co jste sledovali a co vás zajímá, vám usnadní najít další oblíbený obsah ke sledování.
TCL TCL

Hands-Free Google Assistant

Hlasové ovládání Google TV bez použití rukou poskytuje naprostou flexibilitu. Aniž byste opustili křeslo, můžete vybírat obsah, spouštět aplikace, zapínat televizor, přepínat vstupy, vyhledávat filmy a další funkce. Je to jednoduché, uživatelsky přívětivé a neuvěřitelně pohodlné.

*Ovládání hlasem můžete povolit nebo zakázat zapnutím nebo vypnutím speciálního přepínače mikrofonu ve spodní části televizoru. 
 • Některé aplikace, obsah a/nebo funkce nemusí být dostupné ve všech zemích. Záleží na dostupnosti.
TCL TCL

Google Meet

Bez námahy uskutečněte individuální hovor nebo se připojte ke skupinovým hovorům pomocí aplikace Google Meet pro videochat nebo hlasové hovory. Posílejte poznámky, hlasové nebo video poznámky atd.

*Je zapotřebí kompatibilní USB kamera. Prodává se samostatně.
*Google Meet je ochranná známka společnosti Google LLC.
TCL TCL

Works with Alexa

Amazon Alexa žije v cloudu a je stále chytřejší. Požádejte Alexu o přehrávání hudby, poslech zpráv, zjištění počasí, nastavení hlasitosti televizoru, změnu televizního kanálu, ovládání chytré domácnosti a další funkce.
*Kompatibilita s Alexou umožňuje používat zařízení Amazon Alexa, včetně Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakoupené samostatně), k ovládání televizoru.
TCL TCL

Nabídne vám množství obsahu v nejvyšší možné kvalitě HDR

V televizi Google TV máte k dispozici obrovské množství obsahu. Televizor TCL 85P74 je kompatibilní se všemi formáty HDR a umožňuje vám vždy získat obsah v nejlepší dostupné kvalitě. Zvláště důležitá je podpora technologie Dolby Vision, která zajišťuje nejvyšší kvalitu z platforem, jako jsou Netflix, HBO Max, Disney+ a další. Samozřejmostí je také podpora formátu HDR10+, která dále rozšiřuje výběr kvalitního obsahu.
TCL TCL

Bezrámečkové kovové provedení

Tento elegantní design zapadne do každého interiéru a nechá samotné obrazovce lépe vyniknout. Bezrámečkové provedení tak nechá velikému obrazu lépe vyniknout.

*Vlastnosti a specifikace se mohou lišit dle modelu, velikosti a regionu.
TCL TCL

Podpora Apple AirPlay 2 & HomeKit

Sdílejte obsah, ovládejte zařízení a bavte se. Snadno se propojte se zařízeními Apple a nechte televizor, aby se stal součástí vaší chytré domácnosti, a užijte si sledování obsahu z aplikace Apple TV.
TCL TCL

Multisound – možnost přehrávat zvuk z TV a z připojených sluchátek současně 

Funkce Multisound nabízí možnost přehrávat zvuk z TV a z připojených sluchátek současně a také každou z hlasitostí regulovat nezávisle. Funguje jak s bezdrátovými, tak i s kabelovými sluchátky.
TCL TCL

Technický popis

Obrazovka/displej

 • Úhlopříčka: 215 cm (85")
 • Rozlišení: 4K Ultra HD (3840×2160)
 • Typ podsvícení: MiniLED
 • Frekvence panelu: 100 Hz
 • Další vlastnosti: vysoký dynamický rozsah HDR (Dolby Vision, HDR10/10+, HLG), kvalita obrazu 4000 PPI, VA panel, matný povrch.

TV tuner

 • Digitální pozemní DVB-T (MPEG-2/4), DVB-T2 (H.265/HEVC)
 • Digitální kabelový DVB-C (MPEG-2/4)
 • Digitální satelitní DVB-S a DVB-S2
 • Automatické vyhledávání Skylink FastScan

Multimédia a zajímavé funkce

 • Operační systém Google TV
 • Integrované Wi-Fi připojení
 • Internetový prohlížeč
 • Hybridní vysílaní HbbTV 2.0
 • Bluetooth
 • LAN
 • Přehrávání dat z domácí sítě DLNA
 • Aplikace: Netflix, YouTube, HBO Max, Voyo, O2 TV, T-Mobile TV, Prima+, Disney+, Apple TV, Amazon Prime, SkyShowtime, SledovaniTV.cz, Antik TV, Telly, Skylink Live TV, Lepší TV, Kuki, Spotify, TikTok, Twitch (předplatná nejsou součástí balení)
 • Hlasové vyhledávání
 • Integrovaný Google Assistant / podpora Amazon Alexa
 • Google Duo pro videohovory
 • Chromecast, AirPlay a Miracast
 • Podpora klávesnice
 • USB přehrávač (foto, video, audio)
 • Herní TV
  • Podpora VRR, ALLM a FreeSync
  • Hraní při 144Hz obnovovací frekvenci
  • GeForce Now pro cloudové hraní
  • Steam Link

Zvuk

 • Celkový výkon: 30 W
 • Prémiový prostorový zvuk Dolby Atmos
 • Samostatná regulace sluchátek

Konektivita

 • 3× HDMI 2.1 (eARC, CEC, ALLM, VRR, 144Hz)
 • 1× USB 3.0
 • LAN/Ethernet port
 • Digitální optický audio výstup
 • Sluchátkový výstup
 • CI+ slot

Obsah balení a rozměry

 • Dodávané příslušenství:
  • Smart dálkové ovládání vč. baterií
  • Napájecí kabel
  • Manuál
 • Rozměry balení (Š × V × H): 206 × 126 × 21 cm (56,4 kg)

Servis a technická podpora