10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 37414591

TCL 98C955

TCL 98C955

Záruka 5 let: prodloužení záruky registrujte ZDE.
Dárek SledovaniTV na 6 měsíců na 4 zařízeních. Postup registrace ZDE.

Televize QLED Smart TV4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160) o úhlopříčce 249 cm (98"). HDR/HDR10+/HLG, tuner DVB-T/T2 (HEVC/H.265)/C/S/S2, operační systém Google TV, webový prohlížeč, Wi-Fi, Bluetooth, Sdílení DLNA (přehrávání dat z připojené domácí sítě), HbbTV 2.0, přehrávání z USB, podpora hlasového vyhledávání (integrovaný Google Assistant a kompatibilita s Amazon Alexa). Aplikace a služby: Netflix, YouTube, HBO Max, Voyo, O2 TV, T-Mobile TV, Disney+, Apple TV, Amazon Prime, SledovaniTV.cz, Skylink Live TV, Lepší TV, Kuki, Google Play a další (předplatné není součástí). Podpora Airplay 2 a HomeKit. Rozhraní: 4× HDMI 2.1 (eARC), 2× USB, 1× LAN (Ethernet), digitální optický audio výstup, sluchátkový výstup, Cl+ slot.

Součástí balení – držák s montážní sadou.
Celý popis
Ušetříte 15 000 Kč 114 990 Kč
99 990 Kč
Zboží od: MALL
Ušetříte 15 000 Kč 114 990 Kč
99 990 Kč
Nízká cena ověřena
Doprava zdarma
Poslední kus

Již zítra na vaší adrese
K doručení lze objednat výnos až do bytu, zapojení a odvoz starého spotřebiče

Popis

TCL

TCL

TCL Premium QD-Mini LED – Obrazový skvost

TCL TCL Premium QD-Mini LED přináší naprosto úžasnou obrazovou kvalitu. Mini LED je nejdokonalejší forma podsvícení, která dokáže vyvinout vysoký jas pro zobrazení nejjemnějších detailů a precizně jej řídit po celé obrazovce. Společně s ostatními technologiemi jako Quantum Dot a VA technologií panelu přináší kromě skvělého jasu i vynikající kontrast, hlubokou černou a živé a přirozené barvy.
TCL

QLED – Quantum Dot technologie pro úžasné barvy

Díky technologii Quantum Dot je TCL řada C95 schopna zobrazit přes 1 miliardu barev a odstínů a z 98% tak pokrýt spektrum barev DCI-P3, které je využíváno v moderním obsahu. Ponořte se do úžasně detailního obrazu plného živých barev, detailů a hloubky.
TCL

Precizní řízení jasu díky vysokému počtu zón podsvícení

Řada TCL C95 je vybavena více než 5000 zónami podsvícení pro precizní řízení jasu. Užijte si skvělý kontrast a detaily. Vysoký jas vykreslí nevídané detaily a černá zároveň zůstane hluboká. 85" a 98" velikosti mají shodný počet zón – 5184.*Vlastnosti, specifikace a certifikace se mohou lišit dle modelu, velikosti a regionu.
TCL

Vynikající HDR zážitek díky jasu až 5000 nitů

Úžasný kontrast, jas a detaily. S jasem až 5000 nitů a zároveň s více než 5000 zónami podsvícení je řada C95 schopna vykouzlit opravdu neuvěřitelný HDR efekt a zároveň i díky kombinaci vysokého jasu a antireflexního povrchu obrazovky zajistí maximální komfort při sledování přes den i ve světlých místnostech. Vychutnej si úžasnou úroveň detailů ve světlých i tmavých scénách.*Vlastnosti, specifikace a certifikace se mohou lišit dle modelu, velikosti a regionu.
TCL

144Hz Motion Clarity PRO zajistí maximální ostrost a plynulost pohybu

Řada C95 přináší obnovovací frekvenci 144Hz, což zajistí že i nejrychlejší scény ve hrách, sportech a filmech budou vždy zobrazeny s maximální ostrostí a plynulostí.
TCL

HDR MULTIFORMAT – podpora všech HDR formátů

Užijte si skvělý HDR zážitek bez ohledu na jeho zdroj. Existuje několik HDR formátů definujících kvalitu: HDR10, HDR HLG, HDR10+ , HDR DOLBY VISION and DOLBY VISION IQ. Tato TCL TV je podporuje všechny! Zejména důležitý je HDR formát Dolby Vision, protože je využíván u mnohých streamovacích služeb, v nejmodernějších herních konzolích a také na nosičích Ultra HD Blu-Ray. Řada C95 navíc přináší nástavbu Dolby Vision IQ, která doplňuje skvělý obraz Dolby Vision o automatickou optimalizaci obrazu dle obsahu a také pomocí senzoru okolního osvětlení. Vychutnáte si tak nejlepší možný obraz v jakoukoliv denní dobu.
TCL

Game Master Pro 2.0 – Hraj jako profík

​S balíčkem herních funkcí Game Master Pro 2.0 získáš výhody proti konkurenčním hráčům. Při hraní her je důležitá nejen perfektní grafika, ale i rychlé reakce a nízká odezva. S HDMI 2.1 a podporou 144 Hz VRR, 120Hz VRR, FreeSync Premium Pro, funkcí 240Hz Game Accelerator a ALLM je paření vskutku zážitek. Díky VRR pojedou hry krásně plynule a bez trhání a rychlá obnovovací frekvence 144Hz či až 240Hz DLG zajistí ostrý a plynulý pohyb a nejkratší možnou odezvu. Funkce ALLM zajistí nastavení nejlepších možných herních vlastností automaticky, jakmile je k TV připojena nejmodernější herní konzole nebo výkonné PC s podporou HDMI 2.1.
TCL

240Hz Game Accelerator – Frekvence 240Hz pro nejostřejší a nejplynulejší hraní PC her

Díky nejnovější technologii 240Hz DLG (Dual Line Gate) může dosáhnout obrazovka skutečné 240Hz* obnovovací frekvence a nejnáročnější hráči tak dosáhnou nejkratší možné odezvy (input lag) a nejplynulejšího a nejostřejšího podání pohybu ve hrách.

*240Hz obnovovací frekvence je možné dosáhnout díky unikátním algorytmům a technologiím.
TCL

HDMI 2.1 s plnou podporou 4K@144Hz

Nejenom, že vás to pohltí. Budete přímo ve hře! Hraní ve 4K rozlišení při 144Hz snímcích za sekundu pomocí HDMI 2.1* vám zajistí naprosto plynulé hraní bez sekání.

*Vlastnosti, specifikace a certifikace se mohou lišit dle modelu, velikosti a regionu.
*Podporuje vylepšený zpětný zvukový kanál (eARC), zpětný zvukový kanál (ARC), automatický režim s nízkým zpožděním (ALLM), ovládání spotřební elektroniky (HDMI-CEC), 4K@144Hz a proměnlivou obnovovací frekvence (VRR) podle specifikace HDMI 2.1.
*Pro 4K@144Hz se vyžaduje PC s HDMI 2.1.
TCL

Dolby Vision · Atmos – nejmodernější technologie obrazu a zvuku

​S nejmodernější technologií pro obraz Dolby Vision a nejmodernější technologií pro prostorový zvuk Dolby Atmos se budete cítit jako v kině. Užijte si skvělé filmové, seriálové a herní zážitky.*Dolby Vision je ochranná známka společnosti Dolby Laboratories. Dolby, Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories.
TCL

Google TV

​Objevujte nové filmy a pořady ze všech různých služeb, které si předplácíte. Návrhy založené na tom, co jste sledovali a co vás zajímá, vám usnadní najít další oblíbený obsah ke sledování.
TCL

Hands-Free Google Assistant

​Hlasové ovládání Google TV bez použití rukou poskytuje naprostou flexibilitu. Aniž byste opustili křeslo, můžete vybírat obsah, spouštět aplikace, zapínat televizor, přepínat vstupy, vyhledávat filmy a mnoho dalšího. Je to jednoduché, uživatelsky přívětivé a neuvěřitelně pohodlné.

*Ovládání hlasem můžete povolit nebo zakázat zapnutím nebo vypnutím speciálního přepínače mikrofonu ve spodní části televizoru.
*Některé aplikace, obsah a/nebo funkce nemusí být dostupné ve všech zemích. Záleží na dostupnosti.
TCL

Google Meet

​Bez námahy uskutečněte individuální hovor nebo se připojte ke skupinovým hovorům pomocí aplikace Google Meet pro videochat nebo hlasové hovory. Posílejte poznámky, hlasové nebo video poznámky atd. Je zapotřebí kompatibilní USB kamera, která se prodává samostatně.
TCL

Works with Alexa

​Alexa umožňuje hlasem ovládat váš svět Amazon Alexa žije v cloudu a je stále chytřejší. Požádejte Alexu o přehrávání hudby, poslech zpráv, zjištění počasí, nastavení hlasitosti televizoru, změnu televizního kanálu, ovládání chytré domácnosti a další funkce.

*Kompatibilita s Alexou umožňuje používat zařízení Amazon Alexa, včetně Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakoupené samostatně), k ovládání televizoru.
TCL

Užijte si obrovské množství obsahu v nejlepší HDR kvalitě 

Google TV vám nabízí obrovské množství obsahu a díky tomu, že řada TCL C95 podporuje všechny HDR formáty, vždy budete moci přehrávat obsah v nejlepším možném dostupném formátu. Zejména důležitá je podpora Dolby Vision, díky kterému si užijete tu nejlepší kvalitu z Netflix, HBO Max, Disney+ a dalších. HDR10+ je taktéž podporováno.
TCL

Bezrámečkové kovové provedení

​Tento elegantní design zapadne do každého interiéru a nechá samotné obrazovce lépe vyniknout. Řadu C95 můžete pomocí držáku takřka umístit velmi blízko zdi, že se bude téměř zdi dotýkat a bude to vypadat elegantně. Už žádné nevzhledné kabely! Řada C95 přichází s elegantním řešením pro kabeláž, kdy můžete kabely protáhnout nožičkou stojanu. Umístěte TV buď na zeď, nebo na podstavec. Podstavec nabízí dvě výškové pozice, kdy například při použití té vyšší můžete pod TV snadno umístit například soundbar nebo přehravač. Výška stojanu může být nastavena dle potřeb – 2 pozice.

Modely 98C955 a 85C955 obsahují přímo ve svém balení držák s montážní sadou. Nemusíte tedy vybírat držák dodatečně.
TCL

Podpora Apple AirPlay 2 & HomeKit

​Sdílejte obsah, ovládejte zařízení a bavte se. Snadno se propojte se zařízeními Apple a nechte televizor, aby se stal součástí vaší chytré domácnosti, a užijte si sledování obsahu z aplikace Apple TV.
TCL

Multisound – možnost přehrávat zvuk z TV a z připojených sluchátek současně 

​Funkce Multisound nabízí možnost přehrávat zvuk z TV a z připojených sluchátek současně a také každou z hlasitostí regulovat nezávisle. Funguje jak s bezdrátovými, tak i s kabelovými sluchátky.

Technický popis

Obrazovka/displej

 • Úhlopříčka: 249 cm (98")
 • Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
 • Typ podsvícení: MiniLED
 • Frekvence panelu: 100 Hz
 • Index PPI 5000
 • Vysoký dynamický rozsah HDR 1000 nitů (Dolby Vision, HDR10/10+, HLG), bezrámečkové kovové designové provedení.

TV tuner

 • Digitální pozemní DVB-T (MPEG-2/4), DVB-T2 (H.265/HEVC)
 • Digitální kabelový DVB-C (MPEG-2/4)
 • Digitální satelitní DVB-S a DVB-S2
 • Automatické ladění Skylink FastScan

Multimédia a zajímavé funkce

 • Operační systém Google TV
 • Integrované Wi-Fi
 • Bluetooth
 • LAN (Ethernet)
 • Internetový prohlížeč
 • Hybridní vysílaní HbbTV 2.0
 • Přehrávání dat z domácí sítě DLNA
 • Vestavěný Chromecast, AirPlay 2 a Miracast
 • Videohovory prostřednictvím Google Meet
 • Aplikace: Netflix, YouTube, HBO Max, Voyo, O2 TV, T-Mobile TV, Disney+, Apple TV, Amazon Prime, SledovaniTV.cz, Skylink Live TV, Lepší TV, Kuki, Google Play (předplatné těchto služeb není součástí balení)
 • Hlasové vyhledávání
 • Integrovaný Google Assistant / podpora Amazon Alexa
 • Přehrávání z USB (foto, video, audio)

Herní TV

 • Herní režim Game Master 2.0
 • Automatický herní režim s nízkou latencí (ALLM)
 • Podpora technologií VRR a FreeSync
 • Hraní ve 4K při 144Hz obnovovací frekvenci (144Hz Motion PRO Clarity)

Zvuk

 • Stereo reproduktory s celkovým výkonem 60 W
 • Prémiový prostorový zvuk Dolby Atmos
 • MULTISOUND

Konektivita

 • 4× HDMI 2.1 (eARC, CEC, VRR, ALLM, 4K@144Hz)
 • 2× USB
 • 1× Ethernet LAN
 • digitální optický audio výstup
 • sluchátkový výstup
 • CI+ slot

Obsah balení

 • Manuál
 • Napájecí kabel
 • Chytrý ovladač včetně baterií
 • Držák na zeď s montážní sadou

Rozměry a hmotnost (š × v × h)

 • Bez podstavce: 217,9 × 124,2 × 4,2 cm (65 kg)
 • S podstavcem: 217,9 × 129 × 42 (67,5 kg)
 • Balení: 238,4 × 143 × 24,5 cm (91,2 kg)

Servis a technická podpora