10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Vestavné mikrovlnné trouby

Sháníte velký domácí spotřebič či jeho příslušenství? Široká nabídka v kategorii vestavné mikrovlnné trouby na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás produkty od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky.

Zobrazit více
  • Nečekejte na nákup – zboží můžeme doručit ještě dnes přímo na vaši adresu.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Spotřebič vám pomůžeme vynést, vysloužilý kousek pak odvezeme.
  • Máte dotazy k produktům z kategorie vestavné mikrovlnné trouby nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Spotřebič můžete vrátit do 14 dní i bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

U nás na MALL.cz najdete mnohem více než jen vestavné mikrovlnné trouby, ale také Robotické vysavače s mopem, Kuchyňské roboty, Horkovzdušné fritézy, Popkornovače, žehličky na vlasy.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bosch vestavná mikrovlnná trouba BFL523MS0 Whirlpool vestavná mikrovlnná trouba W Collection W9 MD260 IXL
Bosch vestavná mikrovlnná trouba BFL523MS0

Vestavná mikrovlnná trouba Bosch BFL523MS0 v černém provedení. Disponuje 5 stupni výkonu a unikátním programem AutoPilot 7 se 7 přednastavenými programy k ohřevu jídla. Tato mikrovlnná trouba je vybavena LED displejem, bezpečnostním vypínáním a časovačem. Jistě oceníte také elektronické otevírání dveří.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Whirlpool vestavná mikrovlnná trouba W Collection W9 MD260 IXL Whirlpool vestavná mikrovlnná trouba W Collection W9 MD260 IXL
Whirlpool vestavná mikrovlnná trouba W Collection W9 MD260 IXL

Vestavná multifunkční mikrovlnná trouba nové řady W Collection s technologií 6. smyslpřednastavenými recepty. Whirlpool W Collection W9 MD260 IXL disponuje 3,5-palcovým barevným displejem a unikátní funkcí Crisp pro zapékání jídel do křupava.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Amica vestavná mikrovlnná trouba TMI 25 AXX Whirlpool vestavná mikrovlnná trouba W Collection W9 MD260 IXL
Amica vestavná mikrovlnná trouba TMI 25 AXX
AKCE: Zakupte spotřebiče Amica v min. hodnotě 5000 Kč, zaregistrujte svůj nákup a získejte stylovou konvičku jako dárek (platí 15. 2. – 31. 5. 2024). Podmínky akce naleznete ZDE

Vestavná mikrovlnná trouba v černém a nerezovém provedení s celkovým objemem 25 l, dotykovým ovládáním a 5 stupni výkonu. Amica TMI 25 AXX disponuje 8 programy automatického vaření, digitální minutkou (95 minut), automatickým rozmrazováním podle hmotnosti a dětskou pojistkou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
AEG vestavná mikrovlnná trouba Mastery MSB2547D-M AEG vestavná mikrovlnná trouba Mastery MSB2547D-M
AEG vestavná mikrovlnná trouba Mastery MSB2547D-M
OKAMŽITÁ SLEVA: Sleva 15 % po zadání kódu WGAEG1524 v košíku (platí 19. 2. – 24. 3. 2024)!

Vestavná mikrovlnná trouba AEG MSB2547D-M řady Mastery s dotykovým ovladádáním a vnitřním objemem 23 litrů. Tato mikrovlnná trouba je vybavena intuitivním dotykovým ovládacím panelem s povrchem, který vždy vyčistíte jedním tahem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bosch vestavná mikrovlnná trouba BFL623MB3 AEG vestavná mikrovlnná trouba Mastery MSB2547D-M
Bosch vestavná mikrovlnná trouba BFL623MB3

Vestavná mikrovlnná trouba v černém provedení s objemem 20 l, šířkou 59,5 cm a LED displejem pro intuitivní ovládání a kontrolu. Bosch BFL623MB3 disponuje 7 přednastavenými programy AutoPilot7, čištěním Cleaning Assistance a perfektním LED osvětlením vnitřního prostoru. 

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Beko vestavná mikrovlnná trouba BMGB20212B AEG vestavná mikrovlnná trouba Mastery MSB2547D-M
Beko vestavná mikrovlnná trouba BMGB20212B

Vestavná mikrovlnná trouba s grilem, s objemem 20 l a elektronickým ovládáním. Beko BMGB20212B disponuje automatickými programy, které připraví jídlo podle jeho typu váhy a funkcí vaření ve více krocích pro přípravu zmraženého jídla.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bosch vestavná mikrovlnná trouba BFR634GS1 Bosch vestavná mikrovlnná trouba BFR634GS1
Bosch vestavná mikrovlnná trouba BFR634GS1

Vestavná mikrovlnná trouba Bosch BFR634GS1 nabízí mikrovnné vaření a rozmrazování. Barevný TFT displej zajistí přehled a dotykové ovládání jednoduché a rychlé nastavení hodnot. Díky přednastaveným 7 automatickým programům bude vaše jídlo perfektně připraveno. Nastavíte pouze program a zadáte váhu a stupeň výkonu se nastaví automaticky. Dvířka mikrovlnné trouby se otevírají do pravé strany.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Výprodej
Beko vestavná mikrovlnná trouba BMOB17131X Bosch vestavná mikrovlnná trouba BFR634GS1
Beko vestavná mikrovlnná trouba BMOB17131X

Vestavná mikrovlnná trouba s objemem 17 l a mechanickým ovládáním. Beko BMOB17131X disponuje automatickými programy, které připraví jídlo podle jeho typu váhy a funkcí vaření ve více krocích pro přípravu zmraženého jídla.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bosch vestavná mikrovlnná trouba BFL634GS1 Bosch vestavná mikrovlnná trouba BFR634GS1
Bosch vestavná mikrovlnná trouba BFL634GS1

Vestavná mikrovlnná trouba Bosch BFL634GS1 nabízí mikrovnné vaření a rozmrazování. Díky přednastaveným 7 automatickým programům bude vaše jídlo perfektně připraveno. Nastavíte pouze program a zadáte váhu a stupeň výkonu se nastaví automaticky. Dvířka mikrovlnné trouby se otevírají do levé strany. Barevný TFT displej zajistí přehled a dotykové ovládání jednoduché a rychlé nastavení hodnot.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Beko vestavná mikrovlnná trouba BMGB25332BG Amica vestavná mikrovlnná trouba TMI 20 BDFB
Beko vestavná mikrovlnná trouba BMGB25332BG

Vestavná mikrovlnná trouba s grilem, s objemem 25 l a elektronickým ovládáním. Beko BMGB25332BG disponuje automatickými programy, které připraví jídlo podle jeho typu váhy a funkcí vaření ve více krocích pro přípravu zmraženého jídla.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Amica vestavná mikrovlnná trouba TMI 20 BDFB Amica vestavná mikrovlnná trouba TMI 20 BDFB
Amica vestavná mikrovlnná trouba TMI 20 BDFB
AKCE: Zakupte spotřebiče Amica v min. hodnotě 5000 Kč, zaregistrujte svůj nákup a získejte stylovou konvičku jako dárek (platí 15. 2. – 31. 5. 2024). Podmínky akce naleznete ZDE
Vestavná mikrovlnná trouba v černém provedení , s objemem 20 l, elektronickým ovládáním a LED displejem. Amica TMI 20 BDFB disponuje funkcí automatického váhového rozmrazování a má bezpečnostní dětskou pojistku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bosch vestavná mikrovlnná trouba BFR634GB1 Amica vestavná mikrovlnná trouba TMI 20 BDFB
Bosch vestavná mikrovlnná trouba BFR634GB1

Vestavná mikrovlnná trouba s objemem 21 l je vhodná pro rozmrazování, ohřívání a perfektní přípravu jídla. Bosch BFR634GB1 disponuje 7 přednastavenými automatickými programy, váhovou automatikou, bočním otevíráním dvířek a černou skleněnou přední částí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vestavné mikrovlnné trouby.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vestavné mikrovlnné trouby výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vestavné mikrovlnné trouby akce.