Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 817848

Rowenta RO 5285 EA Compacteo Ergo

Rowenta RO 5285 EA Compacteo Ergo

Kompaktní vysavač Rowenta RO 5285EA Compacteo Ergo. Ve výbavě má tento vysavač Rowenta novou vysoce účinnou vysávací hubici Rowenta, která je vhodná na všechny typy podlah, ergonomické držadlo s integrovaným kartáčkem Easy brush dále regulace vysávání intenzity na rukojeti a nástavec 2 v 1 na štěrbiny a kartáček. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt se již neprodává
Ušetříte 1 000 Kč 2 999 Kč
1 999 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 1 000 Kč 2 999 Kč
1 999 Kč

Popis


Rowenta:

Značka Rowenta založená v Německu již v roce 1884 přináší průlomové inovace usnadňující život. Nezapře zemi svého původu, atributy jako je kvalita, vysoký výkon, přesnost, odolnost, robustnost a důraz na ergonomii promítají v celém portfoliu. Zároveň vyniká jedinečným designem předních francouzských designérů. Vysavače Rowenta vznikají ve Francii, nedaleko Paříže, kde je součástí továrny také výzkumné centrum zaměřující se na inovace a průkopnictví v oblasti odhlučnění, ergonomie a úspory elektrické energie. Výkonné ekologické motory Rowenta s nízkou spotřebou energie a optimálním prouděním vzduchu zachovávají stejně vysokou účinnost vysávání jako modely 2 200 W.

Neméně důležitou součástí komplexu je testovací centrum, kde se vysavače podrobují náročným, 650 hodin trvajícím testům kvality materiálu, ovládacích prvků, komponentů a motoru tak, aby odolaly náročnému a intenzivnímu zacházení. Vynikající úroveň filtrace spočívá v Rowenta vícestupňovém filtračním systému. Rowenta dále používá sáčky z netkané textilie Wonderbag, model Endura s velkou kapacitou 5 l funguje navíc jako přídatný filtr s 5ti filtračními úrovněmi (oproti dvěma v porovnání s klasickým papírovým sáčkem), je tak hygieničtější a antibakteriální úprava zabraňuje možnosti vzniku zápachů. Pokrokové vlastnosti vysavačů Rowenta jsou potvrzeny i v rámci energetických štítků dle regulace Evropské unie.


Hlavní přednosti:

Vysoká účinnost vysávání:

Nová účinná sací hubice Rowenta na všechny typy podlah je výsledkem více než pětiletého výzkumu a umožňuje dokonalý úklid koberců i tvrdých podlah. Optimalizované příslušenství s ergonomickou hadicí hadicí AIRFLEX® přináší zdokonalené vnitřní stěny hubice a hadice a zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu čímž podporuje vysokou účinnost a zároveň snižuje hlučnost.

Ekologický motor s vysokým výkonem:

Výkonné ekologické motory Rowenta s nízkou spotřebou energie a optimálním prouděním vzduchu zachovávají stejně vysokou sací účinnost jako modely 2 200 W! Energetická účinnost hodnocena nejvyšší známkou „A“, to znamená, že dostanete maximální výkon bez kompromisů a zároveň uspoříte energii.

Kompaktní rozměry, snadná obsluha a skladování:

Díky malým rozměrům se s vysavačem lehce manipuluje a snadno ho uskladníte. Parksystém s možností vertikálního i horizontálního uskladnění hubice ušetří další prostor. Pohodlnou polohu při vysávání umožňují nastavit kovové teleskopické trubice. Na rukojeti je navíc k dispozici ovládání sací síly. Velká kapacita sáčku 3 l při zachování kompaktních rozměrů vysavače zajistí, abyste již nemuseli sáček tak často měnit. Indikátor plnosti sáčku vždy upozorní na nutnost výměny sáčku, aby byla zachována maximální účinnost vysávání. Samozřejmostí je elektronická regulace výkonu pro nastavení výkonu podle typu vysávaného povrchu. Nadchne vás optimální manévrovatelnost a stabilita a velká nášlapná tlačítka pro zapnutí/vypnutí a navinuntí kabelu.

Příslušenství vždy po ruce:

Integrovaný kartáček na nábytek Easy Brush na rukojeti je vždy po ruce, dokonale poslouží místo prachovky při vysávání polic, nerovných předmětů i klávesnice.Technické parametry:

 • energetická třída A
 • příkon: 750 W (odpovídá účinnosti 2 200 W*)
 • kapacita sáčku 3 l (Typ sáčku: WONDERBAG Classic)
 • mikrofiltr
 • akční rádius: 7,5 m
 • hlučnost: 83 dB(A)

Obsah balení:

 • kovová teleskopická trubka
 • universální sací hubice na všechny typy podlah
 • parketová hubice
 • štěrbinová hubice s integrovaným kartáčkem
 • easy Brush kartáček je součástí rukojeti a vždy po ruce
 • turbokartáč

Kompatibilní příslušenství

Dále doporučujeme: