Cybex základna Aton Base 2 Belted 2019
2 590 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aton Base 2 Belted nabízí maximální pohodlí pro jednoduché, bezpečné a rychlé připevnění vaší autosedačky ATON do automobilu. Základna, která se připevňuje bezpečnostním pásem automobilu.


Cybex základna Aton Base 2-Fix
2 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aton base 2-fix je Isofix Base, která nabízí maximální pohodlí pro jednoduché, bezpečné a rychlé připevnění vaší autosedačky ATON do automobilu.


Cybex Base M 2019
4 490 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Základna Base M slouží k instalaci autosedačky Aton M nebo autosedačky Sirona M2. Instalace je velmi jednoduchá – nakliknutím. Díky indikátoru vždy víte, že máte autosedačku bezpečně připevněnou.


Cybex Pláštěnka Cloud Q/Aton 2019
439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochrana před deštěm a větrem pro všechny autosedačky skupiny 0+ značky Cybex.


Cybex Letní potah Pallas S+Fix/Solution S+Fix
969 Kč

Originální letní potah od firmy Cybex je vhodný pro použití s modely autosedaček Pallas S+Fix/Solution S+Fix. Jeho materiál v horkých dnech příjemně chladí a zajišťuje tak maximální pohodlí. Vyrobený z 85 % z bavlny a z 15 % z polyesteru.


Cybex Fixační pás Fixing belt
199 Kč

149 Kč

Cybex fixační pás. Opěrka hlavy dětské autosedačky a opěrka automobilu mohou být spojeny pomocí fixačního pásu, který zabraňuje jakémukoli pohybu dětské autosedačky.


Cybex Letní potah Aton 5 2019
969 Kč

Originální letní potah od firmy Cybex je vhodný pro použití s modely autosedaček Aton. Jeho materiál v horkých dnech příjemně chladí a zajišťuje tak maximální pohodlí.


Cybex Letní potah Aton M 2019
969 Kč

Prodyšný letní potah od firmy Cybex, vhodný pro autosedačky Aton M 0–13kg. Zpříjemní sezení v sedačce i v letních dnech.


Cybex Moskytiéra Cloud Q/Aton 2019
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Optimální ochrana před dotěrným hmyzem. Díky elastickému materiálu je vhodná pro všechny autosedačky skupiny 0+ značky Cybex.


Cybex Adaptér Callisto 2015-34%
1 090 Kč

709 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rychle a bezpečně spojuje dětské autosedačky a hlubokou korbu CYBEX s kočárky CYBEX a vytváří tak praktický cestovní systém.


Cybex základna Aton Base 2 Belted - použité
2 590 Kč

2 409 Kč
+ doprava zdarma

Použité

Aton Base 2 Belted 2014 nabízí maximální pohodlí pro jednoduché, bezpečné a rychlé připevnění vaší autosedačky ATON do automobilu. Základna, která se připevňuje bezpečnostním pásem automobilu.


Cybex Letní potah Sirona S i-Size 2019
969 Kč

Originální letní potah od firmy Cybex je vhodný pro použití s modely autosedaček Sirona S i-Size. Jeho materiál v horkých dnech příjemně chladí a zajišťuje tak maximální pohodlí. Vyrobený z 85 % z bavlny a z 15 % z polyesteru.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: