10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Kendamil mléčná krémová ovesná kaše 3x 150 g Kendamil mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty 3 x 150 g
Kendamil mléčná krémová ovesná kaše 3x 150 g

Obilno-mléčná kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce. Obilná kaše s mlékem je skvělým a chutným zdrojem energie. A tu děti v tomto věku tolik potřebují! Jemná, ale už ne nejjemnější struktura kaše odpovídá tomu, že se v puse malých strávníků objevují první zoubky. Aby si přišly na své, stačí kaši smíchat s převařenou chladnoucí vodou a mlsání může začít.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kendamil mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty 3 x 150 g Kendamil mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty 3 x 150 g
Kendamil mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty 3 x 150 g

Díky této kaši si mrňouskové můžou pochutnat i na zelenině. Obsahuje vyvážený poměr živin, které jsou důležité pro přirozený vývoj půlročních miminek. Kromě jemné rýžové a kukuřičné mouky tvoří její základ mléko a vybraná zelenina, takže kromě brokolice, květáku a rajčat děti poznají i chuť cibulky a špenátu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lebenswert krupičná celozrnná kaše 3 x 225 g Kendamil mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty 3 x 150 g
Lebenswert krupičná celozrnná kaše 3 x 225 g

BIO Lebenswert – bio krupičná celozrnná kaše. Značka kvalitní německé dětské bio výživy s tradicí. Výživa vhodná pro kojence a malé děti od 4. měsíce věku dítěte. Kaše obsahuje lepek, je bez mléka, neslazená a je použitelná jako obilná mléčná kaše, bezmléčná kaše nebo jako kaše s ovocem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Holle Bio kaše s kozím mlékem, malinami a banánem 3 ks Sunar mléčná krupicová kaše na dobrou noc mix příchutí, 6m+, 6 x 210 g
Holle Bio kaše s kozím mlékem, malinami a banánem 3 ks

Holle Bio kaše s kozím mlékem, malinami a banánem, bez palmového oleje, extra jemná chuť. Pro kojence a děti od 6. měsíce věku. Výživa vhodná pro kojence a malé děti, pokud dětský lékař nestanoví jinak, bez lepku , neslazená.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Sunar mléčná krupicová kaše na dobrou noc mix příchutí, 6m+, 6 x 210 g Sunar mléčná krupicová kaše na dobrou noc mix příchutí, 6m+, 6 x 210 g
Sunar mléčná krupicová kaše na dobrou noc mix příchutí, 6m+, 6 x 210 g

Mléčná kaše na dobrou noc obsahuje výběr krupicových kaší, které zajistí spokojené bříško před spaním. Sunar mléčná krupicová kaše na dobrou noc mix příchutí, 6m+, 6 × 210 g jsou bez přidaného cukru a obsahují plnotučné mléko, které jim dodává lahodnou chuť. Bez palmového oleje.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nestlé Mlíčko s kaší Banánové - 6 x (2x200ml) Sunar mléčná krupicová kaše na dobrou noc mix příchutí, 6m+, 6 x 210 g
Nestlé Mlíčko s kaší Banánové - 6 x (2x200ml)

Mlíčko s kaší od Nestlé je ideálním hotovým příkrmem pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Mlíčko s banánovou příchutí je připraveno z kvalitního mléka a zahuštěné oblíbenou dětskou kaší.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hami mlíčko s kaší s příchutí vanilky 3x (4x250ml) Nutrilon Pronutra První kaše rýžová s příchutí vanilky 7 x 225 g, 4+
Hami mlíčko s kaší s příchutí vanilky 3x (4x250ml)

Mlíčko s kaší značky Hami je skvělou snídaní, večeřísvačinkou pro děti od ukončeného 6. měsíce. Lahodnou chuť vanilky si vaše děti oblíbí. Již hotové mlíčko využijete i na cestách, kdy jej můžete okamžitě podávat.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Sunar mléčná kaše 8 cereálií mix příchutí, 8m+, 6 x 210g Nutrilon Pronutra První kaše rýžová s příchutí vanilky 7 x 225 g, 4+
Sunar mléčná kaše 8 cereálií mix příchutí, 8m+, 6 x 210g

Mix karton mléčných kaší obsahuje výběr multicereálních kaší vhodných pro ty nejmenší děti od ukončeného 8. měsíce. Sunar mléčná kaše 8 cereálií mix příchutí, 8m+, 6 × 210g jsou bez přidaného cukru a obsahují plnotučné mléko, které jim dodává lahodnou chuť. S obsahem celozrnných cereálií. Bez palmového oleje.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nutrilon Pronutra První kaše rýžová s příchutí vanilky 7 x 225 g, 4+ Nutrilon Pronutra První kaše rýžová s příchutí vanilky 7 x 225 g, 4+
Nutrilon Pronutra První kaše rýžová s příchutí vanilky 7 x 225 g, 4+

Obilno-mléčná kaše značky Nutrilon bude tou pravou svačinkou pro děti od ukončeného 4. měsíce. Rýžová kaše s příchutí vanilky obsahuje pro tělo prospěšná probiotika, vlákninu a vitamíny A, C, D.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nestlé Mlíčko s kaší Vanilkové - 6 x (2x200ml) HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g
Nestlé Mlíčko s kaší Vanilkové - 6 x (2x200ml)

Mlíčko s kaší je mléčno-rýžový příkrm s vanilkovou příchutí pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Plně pokryje jedno denní jídlo kojence. Mlíčko má optimální složení živin a je vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g
HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g

HiPP BIO mléčná kaše na dobrou noc s celozrnnými obilnými vločkami je ideální jako hodnotná večeře v období přikrmování. Velmi dobře zasytí a po dni plném zážitků podpoří spokojený spánek vašeho miminka. Kaše je vhodná při zavádění lepku do stravy dítěte a navíc neobsahuje žádný přidaný cukr. Má jemnou strukturu a lahodnou přirozenou chuť.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nestlé Mlíčko s kaší Sušenkové - 6 x (2x200ml) HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g
Nestlé Mlíčko s kaší Sušenkové - 6 x (2x200ml)

Mlíčko s kaší je mléčno-pšeničný příkrm se sušenkovou příchutí pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Plně pokryje jedno denní jídlo kojence. Mlíčko má optimální složení živin.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské kaše.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské kaše výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské kaše akce.