Sunárek Jahodová kašička mléčná, 3x225g
207 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka Jahodová kašička mléčná rýžová přispívá ke správnému růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí dítěte. Obsahuje všechny důležité vitamíny a minerální látky. Je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.


Nutrilon Mléčná kaše piškotová - 4 x 225g
319 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Obilno-mléčná kaše s piškotovou příchutí je určena pro děti od ukončeného 6. měsíce. Unikátní směs pomáhá přirozeně podporovat střevní mikroflóru dítěte. Kaše obsahuje vitamíny minerály pro zdravý růst a vývoj dětí.


Nestlé Mlíčko s kaší Sušenkové - 6 x (2x200ml)
329 Kč

239 Kč
+ doprava zdarma

Mlíčko s kaší je mléčno-pšeničný příkrm se sušenkovou příchutí pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Plně pokryje jedno denní jídlo kojence. Mlíčko má optimální složení živin.


Nestlé Mlíčko s kaší Vanilkové - 6 x (2x200ml)
329 Kč

239 Kč
+ doprava zdarma

Mlíčko s kaší je mléčno-rýžový příkrm s vanilkovou příchutí pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Plně pokryje jedno denní jídlo kojence. Mlíčko má optimální složení živin a je vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin.


Sunárek Krupicová kašička se skořicí na dobrou noc mléčná, 3x225g
207 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka Krupicová skořicová mléčná kašička na dobrou noc má vynikající chuť díky svému složení s vyváženým obsahem mléka a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin. Je vhodná pro děti od ukončeného 8. měsíce.


Hami Mlíčko s kaší kakaové - 6x (2x250 ml)
329 Kč

291 Kč
+ doprava zdarma

Mlíčko s kaší s oblíbenou kakaovou příchutí je hotový příkrm vhodný pro děti od ukončeného 8. měsíce. Mlíčko je s přídavkem rýžové a pšeničné kaše skvěle zasytí a obsahuje 13 důležitých vitamínů.


Sunárek Krupicová kašička s medem na dobrou noc mléčná, 3x225g
207 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka Krupicová kašička s medem na dobrou noc mléčná obsahuje vybrané cereálie, které by měly být v dostatečném množství pravidelnou součástí jídelníčku pro spokojené bříško a jeho pohodlí. Je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.


Hami Kaše mléčná s piškoty - 7x225g
489 Kč

436 Kč
+ doprava zdarma

Mléčná kaše s piškoty je vhodná pro děti od ukončeného 8. měsíce. Nyní ve výhodnějším balení. Ideální pro večerní zasycení. Kaše je vyrobena z kojeneckého mléka plného bílkovin, vitamínů a minerálů.


Hami Mlíčko s kaší vanilkové - 6 x (2x250ml)
329 Kč

274 Kč
+ doprava zdarma

Mlíčko s kaší s oblíbenou vanilkovou příchutí je hotový příkrm vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce. Mlíčko je s přídavkem bezlepkové rýžové kaše a obsahuje kojenecké mléko se 13 důležitými vitamíny.


Sunárek Mix mléčných kašiček 3x225g
189 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sunárek kaše jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních obilovin a dalších surovin bez použití konzervačních látek a barviv.


Hami Mléčná kaše s malinami - 4 x 225g
279 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Mléčná kaše s malinovou příchutí je určena dětem od ukončeného 6. měsíce. Nyní ve výhodnějším balení. Ideální pro večerní zasycení. Kaše je vyrobena z kojeneckého mléka plného bílkovin, vitamínů a minerálů a neobsahuje lepek.


Nutrilon Mléčná kaše vícezrnná - 7 x 225g
559 Kč

489 Kč
+ doprava zdarma

Obilno-mléčná kaše je určena pro děti od ukončeného 8. měsíce. Unikátní směs pomáhá přirozeně podporovat střevní mikroflóru dítěte. Obsažené kojenecké mléko usnadňuje přechod k příkrmům.


Sunárek Krupicová kašička s vanilkou na dobrou noc mléčná, 3x225g
207 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka Krupicová vanilková mléčná kašička na dobrou noc má vynikající chuť díky svému složení s vyváženým obsahem mléka a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin. Je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.


Sunárek Piškotová kašička mléčná, 3x225g
207 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka Piškotová kašička mléčná s 8 cereáliemi obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti. Obsahuje všechny důležité vitaminy a minerální látky. Je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.


Kendamil 3x Dětská banánová kaše - 125g
237 Kč
+ doprava zdarma

Jemně ochucená banánová kaše od 4 měsíců s příjemnou texturou je dokonale vyváženou stravou výborné chuti s mlékem, bez umělých přísad a bez přidaného cukru.


Sunárek Meruňková kašička mléčná, 3x225g
207 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka Meruňková kašička mléčná rýžová obsahuje všechny důležité vitamíny a minerální látky. Bez použití konzervačních látek a barviv. Je vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce.


Hami Mléčná kaše s jahodami - 4x225g
279 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Mléčná kaše s jahodovou příchutí je určena dětem od ukončeného 6. měsíce. Nyní ve výhodnějším balení. Ideální pro večerní zasycení. Kaše je vyrobena z kojeneckého mléka plného bílkovin, vitamínů a minerálů.


Holle Bio Rýžová bezmléčná kaše - 3 x 250g
342 Kč

278 Kč
+ doprava zdarma

BIO HOLLE Rýžová kaše je pokračovací obilná kojenecká výživa vhodná pro kojence a malé děti od 4. měsíce věku dítěte. S přídavkem vitamínu B1.


Kendamil 6x Borůvková kaše (120 g)
420 Kč
407 Kč
+ doprava zdarma

Výživná borůvková ovesná kaše speciálně vyvinuta pro druhou fázi, nebo při úplném ukončení kojení.


Nestlé Mlíčko s kaší Banánové - 6 x (2x200ml)
329 Kč

239 Kč
+ doprava zdarma

Hotový tekutý příkrm s příchutí banánu je určen pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Plně pokryje jedno denní jídlo kojence. Mlíčko je přirozeně bezlepkové.


Sunárek Ovocná kašička mléčná, 3x225g
207 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka ovocná kašička mléčná s 8 cereáliemi obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti. Obsahuje všechny důležité vitaminy a minerální látky. Je vhodná pro děti od ukončeného 8. měsíce.


Holle Bio Špaldová mléčná kaše - 3 x 250g
342 Kč

275 Kč
+ doprava zdarma

BIO HOLLE celozrnná špaldová mléčná kaše je pokračovací obilná kojenecká výživa vhodná od 4. měsíce věku dítěte. Ideální jako večerní výživa.


Nutrilon Mléčná kaše ovocná - 7 x 225g
559 Kč

489 Kč
+ doprava zdarma

Obilno-mléčná kaše s ovocnou příchutí je určena pro děti od ukončeného 6. měsíce. Unikátní směs pomáhá přirozeně podporovat střevní mikroflóru dítěte. Kaše obsahuje vitamíny minerály pro zdravý růst a vývoj dětí.


Hami kaše na Dobrou noc ovocná 4 x 225g
279 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Hami mléčná kaše na dobrou noc s ovocem je vhodná jako vydatný pokrm před spaním, přičemž děťátko díky obsahu vhodného kojeneckého mléka nebude tlačit přes noc v bříšku. Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.


HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s dětskými keksy 4 × 450g-16%
720 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

BIO mléčná kaše na dobrou nocdětskými keksy obsahuje věku odpovídající pokračovací mléčnou kojeneckou výživu, omega-3 mastné kyseliny, které jsou důležité pro správný vývoj mozku a nervových buněk, lahodné a hodnotné, lehce stravitelné obiloviny.


Bebivita Mléčná kaše krupicová - 2 x 250g
125 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Mléčná krupicová kaše je instantní obilno-mléčný příkrm určený pro děti od ukončeného 5. měsíce. Tato mléčná kaše je ideálním jídlem v období přikrmování.


Sunárek Ovocná kašička nemléčná s osmi cereáliemi 3 x 180g
189 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka ovocná kašička nemléčná s 8 cereáliemi je skvělým obohacením jídelníčku kojence při přechodu na smíšenou stravu. Přispívá ke zdravému růstu a harmonickému vývoji vašeho dítěte. Určena dětěm od ukončeného 6. měsíce věku.


Hami Kaše mléčná s příchutí vanilky - 4 x 225g
279 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Mléčná kaše s příchutí vanilky je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce. Nyní ve výhodnějším balení. Kaše je vyrobena z kojeneckého mléka plného bílkovin, vitamínů a minerálů a bezlepkových surovin.


Hami Mléčná kaše s meruňkami - 4x225g
279 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Mléčná kaše s meruňkovou příchutí je určena dětem od ukončeného 4. měsíce. Nyní ve výhodnějším balení. Ideální pro večerní zasycení. Kaše je vyrobena z kojeneckého mléka plného bílkovin, vitamínů a minerálů.


Sunárek Vanilková kašička mléčná, 3x225g
207 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka Vanilková kašička mléčná rýžová obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti. Obsahuje všechny důležité vitaminy a minerální látky. Je vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce.


Sunárek První kašička rýžová nemléčná, 3x180g
135 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka První kašička rýžová nemléčná skvělým obohacením jídelníčku kojence při přechodu na smíšenou stravu, které přispívají ke zdravému růstu a harmonickému vývoji vašeho dítěte. Určena dětěm od ukončeného 4. měsíce věku


Holle Bio Jahelná kaše - 3 x 250g
327 Kč
+ doprava zdarma

BIO HOLLE jahelná kaše je pokračovací obilná kojenecká výživa vhodná pro kojence a malé děti od 4. měsíce věku dítěte. S přídavkem vitamínu B1.


Bebivita Mléčná kaše sušenková - 4 x 600g-39%
680 Kč

409 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Mléčná kaše sušenková je instantní obilno-mléčný příkrm určený pro děti od ukončeného 5. měsíce. Tato mléčná kaše je ideálním jídlem v období přikrmování.


Sunárek Banánová kašička na dobrou noc mléčná, 3x225g
207 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka Banánová kašička mléčná rýžová na dobrou noc obsahuje vybrané cereálie, které by měly být v dostatečném množství pravidelnou součástí jídelníčku pro spokojené bříško a jeho pohodlí. Je vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce.


HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc ovesná s jablkem 4 × 450g-16%
720 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BIO mléčná obilná kaše na dobrou noc jablečná s ovesnými vločkami obsahuje věku odpovídající pokračovací mléčnou kojeneckou výživu, omega-3 mastné kyseliny, které jsou důležité pro správný vývoj mozku a nervových buněk, lahodné ovoce a hodnotné, lehce stravitelné obiloviny.


Bebivita Mléčná kaše ovocná - 4 x 600g-15%
680 Kč

575 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Mléčná kaše ovocná je instantní obilno-mléčný příkrm určený pro děti od ukončeného 4. měsíce. Tato mléčná kaše je ideálním jídlem v období přikrmování.


Kendamil 3x Dětská rýžová kaše - 100g
237 Kč
+ doprava zdarma

Velmi chutná, dětská rýžová kaše je vhodná pro děti od 4. měsíce věku. Kaše jemné textury, obohacená o vitamíny a minerály je tak ideální pří částečném nebo úplném ukončení kojení.